קח-תן משהו לקרוא

eyar66

New member
אנציקלופדית החי והצומח של א"י

למכירה פרטים אייר 0542196629

למכירה ספרים בירושלים

צופן דה וינצי -באיטלקית==מוצא המינים-דרוין=== אינטליננציה מינית== תלתלים מכושפים===יוגה למאה ה-21=== דיאטת האורז=== איך לעזור לילדך בבעיות יום יום === דרקונים של כוכב אבוד חלק 2 ===מחיקת אפסים===

למכירה:

אושו:40 ש"ח כל ספר אומנות המיתה החיפוש טאנטרה, רוחניות ומין כאן ועכשיו על זכויות האדם הבסיסיות אמי טאן: 30 ש"ח כל ספר אשת אל- מטבח חוג שמחת המזל זכרונותיה של גיישה: 30 ש"ח בשביס זינגר: 35 ש"ח האחוזה הנחלה עושה הנפלאות מלובלין שונאים סיפור אהבה ג´פרי ארצ´ר: 20 ש"ח הבת הסוררת קיין והבל ראשון בן שווים ד"ר סוס - מבחר גדול דבורה עומר: 25 ש"ח אגדות בית המקדש הבכור לבית אבי הנשיקה שהלכה לאיבוד לא מתחשק לי לאהוב עד מוות מעשה בלולי ה... קול קורא בחשכה שלך באהבה שרה גיבורת נילי דוד גרוסמן: 40 ש"ח הזמן הצהוב חיוך הגדי מישהו לרוץ איתו נוכחים נפקדים עיין ערך "אהבה" רץ שתהיי לי הסכין המחיר לא כולל משלוח 052-4230162

פּלפּל

New member
../images/Emo63.gifקח-תן משהו לקרוא../images/Emo63.gif

שרשור ספרים (מחפשים, מוכרים, מחליפים) מס' 185. קחו למשל המצאה יוצאת מן הכלל - ספר משומש, אנציקלופדיה עברית, חוברת, עיתון, מגזין, כתב עת. אם אין לכם מה לקרוא אתם מוזמנים לחפש כאן מה שרק תרצו. וגם לקנות, למכור, למסור, להחליף, לשאול, להשאיל, לחלק, לחבר, לחסר - לכל המטרות הטובות האלה נועד שרשור זה. את בקשותכם ואת מרכולותיכם אתם מוזמנים לפרסם כאן בתגובה להודעה הזו (הודעות שכבר קיימות בעמוד הנוכחי ויעלו שוב - תיאלצנה להמחק). לבריאות!

למכירה כמה ספרים מקסימים

בטבעת זו/ כליל זיסאפל שתיקת השמיים/עמוס עוז ממורדות הלבנון/עמוס עוז דודה פרהומה לא הייתה זונה/יוסי אבני נערות/ג' מ. קוטזי כולם במצב טוב, נערות חדש

Spread

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gifספרים למכירה../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif../images/Emo41.gif

ספרים במצב חדש לגמריי, כמו שנקנו מהחנות! חלק אף לא נקראו מעולם! למכירה במחירים מצוינים: שער לארכיטקטורה- מה? דע! - ירון גולני - 50 שקל. עסקים במהירות המחשבה - ביל גייטס - 40 שקל. אוגדן לפסיכומטרי 2005, מהדורה אחרונה - 50 שקל. מסע הנשמות - דר' מייקל ניוטון - 40 שקל. ריפו עצמי - לואיס פורטו - 15 שקל. המילון הענק של פשר החלומות - אייל גולדברג ובשמת אדמון - 35 שקל. העין השלישית - חלומות - דיוויד ברוט - 15 שקל. הספר הקטן של הטארוט - א. מורג ,א. בן מרדכי, ש.ברק - 7 שקל. הארגון הלומד - פיטר מ. סנג'י - 25 שקל. כלכלת בית - ד"ר יאיר לוריה - 30 שקל. השחף - ריצ'ארד בך - 30 שקל. חלוף הזמן - שירלי קליביצקי - 15 שקל. 11 דקות - פאולו קואלו - 25 שקל. ורוניקה מחליטה למות - פאולו קואלו - 25 שקל. חוק דילברט - סקוט אדמס - 20 שקל. הטאו של המוטיבציה - מקס לנדסברג - 35 שקל. פאנג שואי - עיצוב לחיים טובים - ירון זפרן - 25 שקל. שלוות המזרח - דר' ארתור סוקולוב - 25 שקל. החוויה המאגית - אריאל גליקליך - 25 שקל. הארי פוטר ואבן החכמים - ג'יי. קיי. רולינג - 25 שקל. הארי פוטר והאסיר מאזקאבן - ג'יי. קיי. רולינג - 25 שקל. אינדיאנה ג'ונס הצעיר -2- קבר האימה - לאס מרטין - 10 שקל. צמרמורת - ר' ל' סטיין -1- הילדה שצעקה... "מפלצת!" - 7 שקל. צמרמורת - ר' ל' סטיין -31- חרדות ברחוב הלם - 7 שקל. אפשר ליצור איתי קשר בפרטי, באי מייל: [email protected] ב- ICQ: 143308462 או בפלאפון: 0545244113 הנחה נוספת למזמינים מספר ספרים. העיסקה תבוצע פנים מול פנים או בדואר. המחיר לא כולל משלוח. יום טוב לכולם..

מומין1

New member
ספרים למכירה../images/Emo124.gif

הספרים במצב כחדש. אפשרות לשליחה בדואר רשום חינם! הארי פוטר והאסיר מאזקבאן/ג'יי קיי רולינג - 30 שקל האיש שצפה ברכבות/ז'ורז' סימנון – 35 שקל שלושת המוסקטרים/אלכסנדר דיומא - 30 שקל האקלברי פין/מרק טווין - 30 שקל מאה שנים של בדידות/גבריאל גראסיה מארקס – 35 שקל חוכמת המנהיגות/רובין ס' שארמה - 30 שקל האלכימאי/פאולו קואלו - 30 שקל מר ורטיגו/פול אוסטר - 30 שקל המסע לאיכטלאן/קרלוס קסטנדה - 30 שקל תרנגול כפרות/אלי עמיר - 30 שקל לא בדרך המלך/עודד בצר - 30 שקל ספינות טרופות/אקירה יושימורה - 30 שקל העוזר/ברנרד מלמוד - 30 שקל קאטרינה/אהרון אפלפלד - 30 שקל מען לא ידוע/קרסמן טיילור - 20 שקל זן באמנות הקשת/אויגן הריגל - 30 שקל

blackjony

New member
ספרים למכירה בזול כחדשים

אני לא חנות אלא מחפש למכור ספרים שקראתי ע"מ לקנות אחרים סדרות שלמות של גון גרישם ,תום שגב , יוזי קושינסקי , ריצארד באך מייקל קרייטון כולם במצב מעולה , ממש כחדשים

ספרים למכירה

שלום. שמי אייל ואני סוחר ספרים מתחיל. יש לי כ-3,000 ספרים אשר אתה מוזמן להחליף ספרים מתוכם. ניתן לטלפן בכל יום ובכל שעה: 0545742532 אייל

MommyHug

New member
למכירה / החלפה

12 חוברות של מגזין "דרך האושר" סודות קטנים לחיים טובים הורה מתקבל על הדעת 10 השגיאות הנפוצות ביותר של הורים טובים אל דאגה הכל כתוב המדריך לחלומות ילדים אחת עשרה דקות (פאולו קאולו) אתה יכול לרפא את חייך תקשורת טיפולית עם ילדים הדרך לשליטה עצמית טאו לכל יום כשהדברים מתפרקים אהוב את עצמך, רפא את חייך הטרדה נפשית ימי שלישי עם מורי מחשבות על החיים לחיות מתוך שמחה הדרמה של הילד המחונן הגולה עזרו לעצמכם כוחו של התת מודע המאבק באלימות ילדים חוכמת הבייגלה אלוהים כפי שהסברתי לנכדי עקרון הרצף הנזיר שמכר את הפרארי שלו סערת נפש סודות ששמרתי בבטן פסיכולוגיה מדוברת הילד שבך בוחרים להרגיש טוב המתנה ספר על קלפי טארוט+קלפים פסיכולוגיה של הילד והמתבגר בוא וחבק אותי אנאבל היקרה שיח מטופלים סופשבוע רגוע ארבע ההסכמות טיפול נפשי תוצרת בית חוברת הדרכה לאיתור ילדים בסיכון להחזיר את הפיות לארץ ישראל בשוכבי ובקומי אשה אמא הייתה זוחלת היפה בנשים ההזדמנות האחרונה מתנת התרפיה משוואה עם נעלם זה לא שאני לא אוהבת נקמה הריפוי של שופנהאואר התובנה העשירית היפהפייה הנמה בנות ללא אם בקול בודד תליין האהבה די לאובססיה חרדה מאה חורפים נשים מתמודדות עם דכאון ויכולות לו / לורן דוקס אל דאגה / דייל קארנגי הילד שבך / לוצ'יה קפצ'יונה הורה מתקבל על הדעת / בטלהיים ברונו המדריך לחלומות ילדים / ד"ר פאם ספר אתה יכול לרפא את חייך / לואיז היי כוחו של התת מודע / ג'וזף מרפי ימי שלישי עם מורי / מיץ' אלבום הכל כתוב / איילון בן יוסף סודות קטנים לחיים טובים / ג'קסון בראון הגולה / איציק אבנרי המתנה / ספנסר ג'ונסון 12 חוברות של מגזין "דרך האושר" אחות גדולה אחות קטנה (ספר ילדים) ג'רי סיינפלד 11 דקות / קואלו פאולו הנזיר שמכר הנסיכה שהאמינה באגדות צלמת החתונות מחפשת את הספר "הפרעת אישיות גבולית" של מ.לינהאן

damiansup

New member
למישהו יש ספר על מט"ח?

או יודע איפה אני יכול למצוא? איפלו חדש? אולי באוניברסיטאות? תודה

ספר למכירה...../images/Emo133.gif../images/Emo205.gif

אחוות המכנסיים הנודדים\ אן ברשרס הספר מתאים בעיקר לבנות.

מחפשת גיליון ספציפי ישן של מעריב לנ

לנוער. פעם התפרסם שיר שלי במדור "אהבה" במעריב לנוער אך מעולם לא הצלחתי להשיג את העיתון. הגיליון צריך להיות מלפני שנה-שנתיים בערך. מוכנה לשלם סכום יפה כך שאם למישהו יש גיליונות ישנים אשמח אם יפנה אלי במסר.

קצאמוטו

New member
מחפש את הספרים.....

של רובין שארמה "גלה את ייעודך" הספר החדש שלו . הספר השני זה "הפרה הסגולה" לא ידוע שם המחבר . ספרים משומשים אבל במצב טוב. אשמח לשמוע גם חוות דעת על הספרים . תודה....

dolly2

New member
ספרים למכירה

ניהול ממוקד/ בועז רונן ושמעון פס - 40 (ספר במצב חדש לגמרי) אין לי מושג איך היא עושה את זה/ אליסון פירסון - (מצב מעולה) 20 הבישול הצמחוני/ כריכה דקה נעמי ליס מיברג (מצב מעולה)- 10 המון תפו"א/ כריכה דקה בני סיידא - (מצב מעולה) 10 ספר הפסטה/ דקה ר. סירקיס - 10 (מצב מעולה) אחוזת יערות הכרמל טעמים ניחוחות וצבעים/ ספר בישול - 30 (ספר במצב חדש לגמרי) המדריך לשפת C++ (ספר במצב חדש לגמרי) - 30 המדריך ללימוד עצמי טורבו פסקל - (מצב מעולה) - 10 ופיזיקה תיכונית (מכניקה) - למסירה בחינם

כתבים למכירה

"כתבי זלמן שניאור". עשרה כרכים הוצאת דביר ת"א 1958. מחיר: 250 שקל (25 לכרך). כל כתבי י.ל פרץ. "עשרה כרכים" הוצאת דביר ת"א, 1961. מחיר: 250 ש"ח (25 לכרך). "דברי ימי עולם / תולדות עם ישראל מימי קדם עד דור אחרון" (עשרה כרכים). מהדורה חמישית, 1965. מחיר: 150 ש"ח (15 לכרך) "כל כתבי ג. שופמן" (חמישה כרכים) הוצאת דביר ועם עובד 1960 מחיר: 150 ש"ח (25 לכרך) "מלחמת-העולם השניה" / וינסטון צ´רצ´יל (שישה כרכים). הוצאת עם הספר, 1962. מחיר: 150 ש"ח (25 לכרך). "עם עם וספוריו" (הוצאת הדר,1957) מבחר הסיפור האמריקאי מבחר הסיפור היפני מבחר הסיפור האיטלקי מבחר הסיפור הסקנדינבי מבחר הסיפור הרוסי מבחר הסיפור הספרדי מבחר הסיפור הסיני מחיר: 175 ש"ח. ניתן ליצור קשר במייל או בפלאפון 0545742532 אייל

למעלה