קח-תן משהו לשמוע

faridi

New member
כאחד שמכור למוסיקה צוענית

אשמח אם תספקו לי סחורה שאאזין לה.

פּלפּל

New member
../images/Emo79.gifקח-תן משהו לשמוע../images/Emo79.gif

שרשור דיסקים (מחפשים, מוכרים, מחליפים) מס' 184. קחו למשל המצאה יוצאת מן הכלל - תקליט משומש, דיסק יד שניה, קסטה אכולת געגועים. מתנה שלא נגמרת. כל סגנון, כל סוג, כל מה שרק תרצו תוכלו לבקש כאן. וגם לקנות, למכור, למסור, להחליף, לשאול, להשאיל, לחלק, לא לצרוב, ולהיות נחמדים אל הזולת. את בקשותכם ואת מרכולותיכם אתם מוזמנים לפרסם כאן בתגובה להודעה הזו (הודעות שכבר קיימות בעמוד הנוכחי ויעלו שוב - תיאלצנה להמחק). בנוגע לסרטים - פנו ללוח פורום סרטי DVD (קישור מופיע בצד שמאל). ברכו והתברכו!

H A N N I B A L

New member
../images/Emo26.gifמחפש מחפש../images/Emo36.gif

אלבום שנקרא night owl של הזמרת DOLORES KEANE

gryphon music

New member
פרסם בפורומים של המוסיקה האירית

אם עדיין לא עשית זאת ונסה לצור קשר עם אילת הכהן. אני בספק אם מישהו מחזיק באלבום הזה ובטעות רוצה להפטר ממנו. זמרת מצוינת.צור איתי קשר במסרים אם פולקלור אירי מעניין אותך

זושי

New member
זהו, מוכר הכל!!! תקליטים חבר'ה!

זהו, החלטתי, אני עושה את זה, החלטה קשה, אבל... יאללה, כל הקודם זוכה. תקליטים לאלה שעדיין אוספים תקליטים ויודעים את ערכם. אגב, מי שרוצה את כל החבילה, אני מוכן. זרקו מחיר. הרשימה מצ"ב. בהצלחה.

duchamp

New member
4 דיסקים חדשים ומקוריים ב-100 ש"ח

אני גר בת"א, לפרטים שילחו מסר עם ארבעת הדיסקים המבוקשים ואני אחזור אליכם. הרשימה: Jamiroquai - Emergency On Planet Earth Jamiroquai - The Return Of The Space Cowboy Fugees - The Score The Beach Boys - 20 Golden Greats Nirvana - Unplugged in New York Jane's Addiction - Live Beth Orton - Central Reservation Beth Orton - Trailer Park The Roots - Things Fall Apart Digable Planets - Blowout Comb Carreras, Domingo, Pavarotti - The 3 Tenors in Concert Iggy Pop - The Idiot Iggy Pop - Lust for Life The Lemonheads - It's s Shame About Ray Portishead - Portishead

לנון2

New member
דיסקים למכירה -- החלפה

דיסקים למכירה או החלפה 30 שקל לדיסק הזבובים אלי נחום – בועות אמיתי - מחשבות ביום בהיר שמה לה דינג דונג יובל בנאי – רש''י דאב לא למכירה – אוסף 99 זה כל הקסם – אוסף רומנטי שרית חדד – חוק החיים אייל שכטר עדי מדנס – דברים שבינו לבינה היי פייב- טייק אחד ושתיים מלגרם – בעקבות הגורל אוסף משלנו- שירים ישראלים אוסף של סלקום טיפקס – נשיקה לדוד אריק איינשטיין - ישן וגם חדש יוריטמיקס האוסף Sugur – file under easy listening CLEOPATRA נמס בגשם אריק איינשטיין – שבלול תמוז DESTNYS CHILD SURVIVER Kyle minogue fever אוטו מניאק – האלבום הראשון אריק איינשטיין – חדש עטוף 35 שקל ! בדשא אצל אביגדור 35 שקל סע לאט – 35 שקל אהבה פנים רבות לה – 35 שקל

jester56

New member
משלוח חדש של תקליטים ../images/Emo219.gif

משלוח של תקליטים הגיע היום לג'אנק הנה כמה דוגמאות: נוער שוליים הראשון במצב חדש ! תקליטים של פינק פלויד תקליטים של לד זפלין תקליטים של deep purple גאז ובלוז - כל מיני כולם תוצרת חוץ משינה - הרמיקס שיצא רק על גבי תקליט U2 QUEEN ועוד ועוד כולכם מוזמנים

tair26

New member
למכירה!

2 דיסקים במצב חדש: 1.HYBRID THEORY- LINKIN PARK 2.P.O.D.-SATELLITE למעוניינים באזור המרכז, בטלפון: 0528823250

למעלה