בעלי החנויות, שימו לב!

פּלפּל

New member
../images/Emo18.gifבעלי החנויות, שימו לב!

פאניקה, גריפון, ג'אנק, וכל יתר החנויות המפרסמות בפורום, אנא, קיראו את ההודעה עד סופה. 1. אני שמח (רוב הזמן) שאתם לוקחים חלק בפורום. לעתים קרובות יש לכם במלאי ספרים או תקליטים שחברי הפורום הקבועים והמזדמנים מחפשים, לפעמים מתפתחים גם דיונים סביב איזה תקליט וכולם יוצאים מורווחים. 2. ניתנת לכם כאן יד חופשית יחסית, הרבה מעבר לפורומים אחרים בהם נחסמים גורמים בעלי אינטרס מסחרי שמוצאים בתפוז פרסום חינם. 3. בתוקף תפקידי כמנהל היחיד (כרגע) של הפורום הפופולארי הזה, אני מכריז בזאת שנמאס לי מהפרסומות שלכם, משלל הכינויים שסובבים אתכם, ומנסיונות השמצה הדדיים. לפיכך אני מצהיר בזאת ש: 4. לא עוד פוסטרים! כל פרסומת שמצורפת כקובץ להודעה תמחק (גריפון, פאניקה). מה כן? jester56 (ג'אנק) מצא פתרון יפה ואלגנטי: חתימה פשוטה, הכוללת את שם החנות, שעות הפתיחה, כתובת, טלפון ולינק לאתר הרלוונטי. כל בעלי החנויות שרוצים לפרסם את עצמם מתבקשים לנהוג בהתאם. 5. כל חנות רשאית לכינוי אחד בלבד. כל ניק נוסף שיפרסם הודעות מטעם החנות או ייחשד ככזה, ייחסם ללא אזהרה. למה? כי אין לנו מנגנון פידבק כמו באיביי, וההיכרות עם בעל הניק, בשילוב עם הסטוריית הקניות דרכו הם הדבר היחיד שיקבע אם אחזור אליו בעתיד כקונה. החלפת כינויים תכופה כמוה כשינוי שם החנות כל שני וחמישי. עושה מוניטין גרוע ומבלבלת את הקונים בפוטנציה. 6. המלצות וביקורות. כל הודעה של כל גולש כלשהוא הממליצה על החנות שלכם או מותחת עליה ביקורת תמחק, אם היא לא תהיה מנוסחת היטב, מנומקת, מלווה בדוגמאות ולגופו של עניין, לא לגופו של אדם. אם תרצו, תוכלו להגיב על הביקורת, בכינוי שלכם בלבד. 7. תחרות חופשית. דניאל ואספנים אחרים - הצעתם תקליט של ה holies ב-300 ש"ח? לגיטימי ביותר לקבל תגובה שבאיביי נמכרו תקליטים דומים ב- 10 דולר. יצחק לוי לא פירסם עדיין את מחירון התקליטים יד שניה. כל אחד יכול להגיב ולהביע את דעתו בלי להיות מותקף כ"משבש עיסקאות סידרתי". זה פורום, לא בנק, ואני לא המפקח על הבנקים או הממונה על ההגבלים העסקיים במשק, להבדיל. 8. כל הנאמר לעיל תקף גם לבעלי חנויות ספרים. 9. אני משאיר את הסעיף הזה ריק. למי שיש רעיון מה לכתוב בו, שישלח לי מסר. הייתי רוצה בהזדמנות זו לשלוח ד"ש לדנטל. 10. זהו. סוף סוף הגעתי לעשר. שלום ולהתראות!

evilihi

New member
תבורך!!

רק השבוע חשבתי על אותו הדבר. אגב, לא יודעת למה - חשבתי שאתה בת (מתביישת ועומדת בפינה).

evilihi

New member
../images/Emo45.gif תודה כבר כאבו לי הרגליים!

48 שעות של עמידה

gryphon music

New member
רובנו התיחסנו לחיפושים של קוראים

אז חבל שהודעות בסגנון "הייתי ונגנבתי,צריך לראות כדי להגנב,גיברת גיברת אל תגידי ראיתי לא קניתי תגיעי הביתה תגידי איזה אבלה הייתי" משאירות טעם רע ובצדק.אבל צריך לדעת להפריד. חוצמזה סבבה עם כל מה שתחליטו למרות שכבר אני רואה איך אני מאבד 50 אחוז מההכנסה שלי

jester56

New member
מקובל ביותר

מקובל ביותר! בהזדמנות זו אומר תודה לכולם והמשך חיפוש ומציאת מציאות מוצלחת

למעלה