חנויות יד שניה

Noam S

New member
חנויות יד שניה

זה תמיד ככה? שמוכרים לחנויות יד שניה מקבלים רק גרושים? אני זוכר שפעם מכרתי ספרי לימוד לחנות ספרים, גם קיבלתי גרושים וגם זה היה כזיכוי לקניה בחנות עצמה. השאלה שלי האם מישהו נתקל ב: 1. חנות כלשהי שקונה לאו דווקא ספרי לימוד, אלא כל ספר שהוא... הכל. 2. לא מתגמלת בזיכוי אלא בתשלום. 3. לא נותנת גרושים
אלא ערך מלא של המוצר או לפחות ערך ניכר ממנו ולא איזה 10-20 אחוז... 4. כנ"ל לגבי בגדים, משחקי מחשב, תקליטים וכל מוצר שהוא... תודה

The Fading

New member
יש שני מקומות שאת יכולה לבדוק

אחד זה דני ספרים בת"א והשני זה בוק שופ דינה ברעננה. יש להם אתרים ותוכלי לדבר איתם ולבדוק אם הם נותנים מזומן או רק זיכוי. ואולי גם לוטוס ספרים בת"א.

Noam S

New member
לפי מה שציפור קטנה

לחשה לי, לא נותנים יותר מעשר שקל לספר
מה זה זה? תודה חמודה.

The Fading

New member
אני חמוד... לא חמודה...

תקשיב,תכלס,לפעמים עדיף 10 שקל במקום להיתקע עם עשרות ספרים בבית ולנסות למכור אותם כאן. רק משלוח לבד על ספר זה כבר יותר מ-10 שקל. ובמבצעים שיש היום על ספרים בצומת או בסטימצקי גם ה-10 שקל האלה זה בסדר. יש עוד חנות ברחוב המכבי בת"א,ליד קינג ג'ורג'. יש את הנסיך הקטן בת"א. יש את צו קריאה באבן גבירול. אבל שוב,כולם נותנים בערך 10 שקל. ויש גם בחור טוב בשם סולי במין דוכן כזה בתוך אלנבי בכניסה לאחד הבניינים. זה יוצא אחרי שוק הכרמל למי שבא מכיוון הים. לא זוכר בדיוק איזה רחוב זה,אבל נראה לי ליד גרוזנברג. זה מה שאני זוכר לבינתיים ובשעות כאלה...

Noam S

New member
הבחור ההוא , הוא

בסמטה כזו במקרה? נראה לי שראיתי אותו תוך כדי נסיעה האוטובוס. ובקשר לחמודה... אני יודע שאתה חמוד ולא חמודה, אבל היות ופנית אלי בלשון נקבה חשבתי שיהיה נחמד לחמד אותך

The Fading

New member
כן,בסמטה כזאת

יש לו שם דוכן ארוך בתוך אותה סמטה. קשה לפספס אותה מהאוטובוס.

גליה81

New member
תקחו גם בחשבון

שחנות למכירת ספרים משומשים אינה עסק ריווחי במיוחד. לחנות יש מלאי של אלפי ספרים, חלקם עומדים על המדף שנים מבלי שאף אחד יקנה אותם. לחנות יש הוצאות של שכירות, ארנונה, חשמל, טלפון, מיחשוב, מיסים, פרסום, הנהלת חשבונות וכו', ו גם בעל החנות אמור להרוויח משהו למחיתו. כאשר רשתות הספרים הגדולות מוכרות ספרים חדשים ומבוקשים במחיר 20-30 ש"ח, קשה להתלונן על חנות לספרים משומשים שנותנת 10 ש"ח במזומן על הספרים המשומשים שלכם. מי שלא מרוצה יכול לנסות למכור את ספריו באינטרנט, או לפתוח חנות משלו.

gryphon music

New member
../images/Emo45.gif יפה אמרת, גם עשרה שקלים זה הרבה , אני

מוכן עכשיו את כל הספרים שיש לי בחנות למכור ב 10 שקלים אם מישהו בא ולוקח את כולם

ליטרט

New member
יכול להיות שנועם יסכים לקנות ממך את כל המלאי

ב-10ש"ח לספר ואז הוא יוכל למכור את הספרים לחנות יד שניה ב-20ש"ח לספר...

Noam S

New member
ומה לגבי בגדים?

יש לי סביבות 40-50 בגדים. חלקם נתפרו עבודת יד ע"י תופרת. נאמר לי שיתנו לי עליהם כמה גרושים לא יותר. זה נשמע לי בדיחה מצד החנות. זה שווה לפחות מאה ש"ח אם לא 200. אם הם נותנים גרושים מצידי שיסגרו את העסק. זה לא נשמע הוגן כלל. 50 אחוז זה מינימום.

גליה81

New member
גם לגבי בגדים

הבגדים נתפרו לפי מידותיך ולפי טעמך האישי. יתכן גם שעברו כמה שנים מאז שנתפרו, והם כבר אינם אופנתיים. חנות לבגדים יד שניה לוקחת סיכון בכך שהיא משלמת לך היום והבגדים ישארו שנים על המדפים בלי שימצא קונה שמעוניין בהם. אם אתה חושב שחנויות ליד שניה הן עסק כל כך ריווחי, אתה יכול לפתוח חנות משלך ולשלם בצורה הוגנת יותר.

Noam S

New member
אני לא מצפה

שהאדם שיקנה את הבגד יקנה בגד שהוא לא במידותיו
או לא לפי טעמו האישי... כך שזו לא ממש טענה.

גליה81

New member
לא הבנת אותי

את/ה רוצה שהחנות תשלם לך עכשיו כסף מזומן תמורת הבגדים שלך. אחרי שהחנות שילמה, יתכן שהבגדים ישארו על המדפים בחנות ובמשך חודשים ושנים לא יגיע אדם שיהיה מעוניין בהם. במקרה הזה החנות הפסידה את כל הכסף שהיא שילמה לך. זה סיכון גדול עבור בעל החנות שיש לו גם הוצאות גבוהות על ניהול העסק שלו ושגם אמור להרוויח לפרנסתו מהחנות. אנחנו חיים במדינה עם שוק חופשי. מי שרוצה יכול למכור את בגדיו או חפציו הישנים לחנות יד שניה, מי שרוצה יכול לתרום אותם או להשאיר ברחוב, מי שרוצה יכול למכור אותם בדרך אחרת ריווחית יותר. אם עסקי היד שניה היו כל כך ריווחיים, אז בכל פינה היו נפתחות חנויות של מוצרים יד שניה.

נושי 11

New member
בגדים משומשים - חדשים

מציע לך לקנות מאות בגדים חדשים!!! לנשים ילדים ונוער מותגים ..ברבע עד שליש מחיד === .שעוני נשים חדשים מותגים בכחצי מחיר .===.משקפי שמש מותגים ברבע עד שליש מחיר .===..הכל חדש !!! מותגים !!! ...בירושלים !!!..ניתן לשלוח מסרים בפורום .....

נושי 11

New member
זיכוי כספי

היום שניתן בקניה גדולה של מאות ואלפי ספרים לקנות חיסולים של הוצאות ספרים וגם הרבה אנשים מוכנים למכור בזול ומהר העיקר לפנות מקום תשמחי גם לקבלת 10 אחוז. בספרי לימוד עדכניים אורך חיי המדף שלהם כ-3 שנים ומטה המצב מעט שונה ואפשר לקבל גם 30 אחוז כי בהם הרווח של החנויות מזערי וכדאי להם יותר למכור ספר לימוד יד שניה

Noam S

New member
לגברים כאן יש בעיה

גם אתה נשנש?
אני מבין שאתה מקווה שכולם בנות. אבל יש כרטיס אישי. בקשר למה שכתבת - כבר יצא לי למכור במחירים יותר מסבירים. ובטח שלא בעשר שקל לספר
אני זוכר שמכרתי אפילו כמה ספרים מרופטים ב15 לספר. אז למה שבנאדם שפוי ימכור ספר במצב חדש ב10? רק כדי לפנות מקום? וגם - בימינו, שיש אנשים שמוכרים ספרים במצב טוב יד שניה, אין למה ללכת לחנויות. עדיף לחפש באתרי יד שניה. זה לא משהו אלקטרוני שיש חשש כלשהו. זה ספר. אם הוא נראה טוב הכל טוב. אני מבטיח לך שמכירת חיסול של אדם פרטי תנצח מכירת חיסול של חנות

למעלה