מסירה, מכירה, קניה וחיפוש סרטים לכאן

• פותח הנושא Boone
  • פורסם בתאריך

Boone

New member
../images/Emo202.gif מסירה, מכירה, קניה וחיפוש סרטים לכאן

אז נגיד שיש לכם: סרט 8מ"מ, סרט וידאו ישן, לייזרדיסק שכבר נכחד, סרט DVD נפלא או חידוש בבלו-ריי, ואתם לא ממש מעוניינים להשאיר בבית, אבל אתם כן מעונינים לקבל כמה שקלים, או אפילו להיות נחמדים ולמסור ללא תמורה! אז איך זה בדיוק עובד? מכינים רשימה ומפרסמים אותה כאן, עכשיו ממתינים בסבלנות, עד שמישהו ישלח לכם מסר עם בקשה או שאלה (כן, זו הדרך המומלצת). לא ביקשו והשירשור עם ההודעה נעלמו לדף הבא? פרסמו שוב ומי יודע, אולי הפעם יקרה משהו טוב. רק אנא, שרשרו כל הודעה למקום הנכון, כדיי ששום הודעה לא תלך לאיבוד. אז כאן אתם יכולים לקנות, למכור, למסור, להחליף, לשאול, להשאיל, לחלק, לחבר וגם לחסר, כי לכל המטרות הטובות האלה נועד השרשור הזה. לידיעתכם: * הודעות שכבר קיימות בעמוד הנוכחי ויעלו שוב - תיאלצנה להמחק. * כל עוד קיים שרשור חיפוש/מכירות בדף הראשי, לא יפתח אחד חדש. * הודעות פרסום שיפורסמו מחוץ לשרשור ימחקו ללא הודעה לכותב. תודה ובהצלחה.

mosh511

New member
למכירה או להחלפה סרטי דיוידי וסרטי וידאו :

* מסמלת סרטים ללא תרגום (ולהתעלם מ-#) סרטי DVD מקוריים : אליבי (היצ'קוק) אמדאוס - מהדורת 2 דיסקים (מילוש פורמן) אני מודה (היצ'קוק) אנשים תמימים (suckers) אנתוני זימר (סופי מרסו)# בוני וקלייד (ארתור פן) בחזקת חף מפשע (הריסון פורד) ביום שזה יקרה (מ. נייט שאמלאן) בלייד (ווסלי סנייפס) בלייד ראנר (הריסון פורד בסרטו של רידלי סקוט) דו"ח מיוחד - מהדורת 2 דיסקים (טום קרוז בסרטו של סטיבן שפילברג)# ד"ר סטריינג'לאב (סטנלי קובריק) : עותק סגור - למכירה בלבד. הגנן המסור (ראלף פיינס) היו זמנים במקסיקו (ג'וני דפ, סלמה הייאק, אנטוניו בנדרס) המנסרים מטקסס המרדף אחר אוקטובר האדום (שון קונרי) הנוסע השמיני 2 (ג'יימס קמרון) הנוסע השמיני 3 (דייויד פינצ'ר) הנוסע השמיני 4 הקשר הסיני (אגרוף הזעם) - ברוס לי* הרולד וקומר משתוללים באמריקה השור הזועם (רוברט דה נירו בסרטו של מרטין סקורסזה) זהות אבודה - מהדורת 2 דיסקים (מאט דיימון) חשדות מהעבר (קתי בייטס) יובל המבולבל - המיטב (עותק סגור) לא פראייר של אף אחד (ברוס וויליס) למינג (שרלוט רמפלינג) לתפוס גנב (היצ'קוק) מטדור (אלמודבר) מטרופוליס (פריץ לאנג) מטריקס 2 - מהדורת 2 דיסקים מטריקס 3 - מהדורת 2 דיסקים מיסטי (קלינט איסטווד) מיסטיק ריבר (טים רובינס, שון פן וקווין בייקון בסרטו של קלינט איסטווד) מנדרליי (לארס פון טרייר) מעבר לכל חשד (מורגן פרימן, מוניקה בלוצ'י, ג'ין הקמן) מפלט זמני (עמנואל ביאר) משפחת סופר על - מהדורת 2 דיסקים (פיקסאר) נולד ב-4 ביולי (טום קרוז בסרטו של אוליבר סטון) נערי בייקר המופלאים (ג'ף ברידג'ס, מישל פייפר) נערי הפלא (מייקל דאגלס) נפלאות התבונה - מהדורת 2 דיסקים (ראסל קראו) סהרורי (מייקל ג'קסון) עיניים עצומות לרווחה - מהדורת 2 דיסקים (טום קרוז וניקול קידמן בסרטו של סטנלי קובריק) פחד במה (היצ'קוק) פנטום האופרה - מהדורת 2 דיסקים (ג'ואל שומאכר) פריצה ברשת (הריסון פורד) PAPILLON* (דסטין הופמן) קאזינו רויאל - מהדורת 2 דיסקים (ג'יימס בונד) רובוקופ* רייבנהוק רכבות לילה (לארס פון טרייר) רציחות פשוטות (האחים כהן) שבעת הסמוראים (אקירה קורסאווה)# - המתעניינים בקורסאווה מוזמנים לפנות אלי להשגת סרטיו הנוספים. שודדי הקאריביים : סוף העולם (ג'וני דפ) שטח פתוח (קווין קוסטנר) שמש נצחית בראש צלול (ג'ים קארי) שר המלחמה (ניקולס קייג') מארזים : ----------- "אבודים : העונה הראשונה" - מארז בן 5 דיסקים. מארז ההיסטוריה של אליפות ה-WWE (לשעבר WWF)* - מארז בן 3 דיסקים עם קרבות הזירה הגדולים של כל הזמנים. מארז הקלאסיקה של הקולנוע - מארז של 10 סרטים על 10 דיסקים : פרסונה (אינגמר ברגמן) דם על השמש (פרנק לוייד) מטרופוליס (פריץ לאנג) מר סמית הולך לוושינגטון (פרנק קפרה) מר דידס הולך העירה (פרנק קפרה) אוניית הקרב פוטיומקין (סרגיי איזנשטיין) הגנרל (באסטר קיטון) האדם השלישי (אורסון וולס) הקץ לנשק (ויטוריו דה סיקה) כוכב פרא (רנה לאלו) סרטי DVD מקוריים מהשכרה (ללא עטיפה) : ------------------------------------------------------- B קול (ג'ון טרבולטה ואומה טורמן) איילנד אמריקן פאי - בנד קאמפ בתול בן 40 גבר גבר דום (DOOM) הוכחה הטיסה (ג'ודי פוסטר) היסטוריה של אלימות המדריך לטרמפיסט בגלקסיה המסור התרסקות וולאס וגרומיט והארנב הקטלני זורו חיים בלתי גמורים יש לה ביצים מדאגסקר מחלק 13 מים אפלים מכוניות (CARS) מלחמת העולמות (שפילברג) מר וגברת סמית (בראד פיט ואנג'לינה ג'ולי) מת לדייט (DATE MOVIE) סודות בים הכחול סוף העולם שמאלה פגוש את הפוקרס צ'רלי בממלכת השוקולדה רובוטים (ROBOTS) רישיון לגנוב (פירס ברוסנן, וודי הרלסון וסלמה האייק) רצח אינטימי רק ידידים שושלת שוורץ קלטות וידיאו מקוריות : ---------------------------- אגדות וסיפורים אוסטין פאוורס : המרגל שתקע אותי אספלט צהוב באטמן 3 : באטמן לנצח באטמן 4 : באטמן ורובין בוא נפוצץ מיליון בי"ס ללוחמים מתחילים בת הגנרל גברים במבחן גו ג'יימס בונד 3 : גולדפינגר (שון קונרי)# ג'יימס בונד 17 : גולדן איי (פירס ברוסנן) ג'יימס בונד 18 : מחר לנצח (פירס ברוסנן) ג'יימס בונד 20 : למות ביום אחר (פירס ברוסנן) גרין מייל דלתות מסתובבות דרך הקש דרקון אדום ההימור האחרון ההיסטוריה המטורפת של העולם# החדר החומה המלאך# המפוזר הקרב על הוועד השחר האדום השיחה השיירה השמן והרזה השמן והרזה - הטייסים הצעה מגונה הקדוש מכולם חגיגה (עם ג'ון בלושי) חטאי מלחמה חייו של דיויד גיל (ללא עטיפה) TALK TALK - the best of (קליפים)* ידידות קטלנית כל הפחדים כולם ללכת על הכל מגנוליה מטריקס מלחמת הכוכבים 2 : מתקפת המשובטים מלנה מצולות משחק המוות של ברוסלי משחק השמועות משפט הנשרים נקמתו של איציק פינקלשטיין סוד ההצלחה שלי סנאץ סערת החיים ספרטקוס# פייבאק פסק דין# פרוע על המערב צבע הלילה צומת וולקן צ'יינה טאון קוקו בן 19 קזינו רכבת אל החופש שבעה חטאים שומר הראש שיער# תפוס את הכלה מארזים : מארז "סיפורים קצרים על אהבה" (4 סרטים על 2 קלטות) : הבחור של שולי,חתולות הרעם,בן גוריון,עיניים שלי. ערכה של ה-BBC ללימוד השפה האנגלית הכוללת 6 קלטות וידאו

mosh511

New member
עוד סרטי DVD כמעט חדשים למכירה/החלפה :

קרובים קרובים - המארז השלם באטמן : האביר האפל (מהדורה כפולה) לקרוא ולשרוף (האחים כהן) כיפה אדומה - הסיפור האמיתי

mosh511

New member
"קרובים קרובים" המארז השלם חדש לגמרי

רק פתחתי את הניילון... ב-20% הנחה : במקום 250 ש"ח רק 200 ש"ח !

mosh511

New member
עוד סרטים :

קסם הנעורים 1 קסם הנעורים 2 הבהלה לזהב (צ'אפלין)

mosh511

New member
מעוניין בסרטי ה-DVD הבאים :

אגדות וסיפורים אמריקן פסיכו אבק כוכבים (מישל פייפר) אפוקליפטו (של מל גיבסון) הילדים של מחר הצילצול הוסטל קזינו וסרטיו הבאים של צ'אפלין (כאן לא חובה התירגום לעברית אבל רצוי) : זמנים מודרניים, אורות הכרך, הבהלה לזהב.

spiderrrman

New member
סרטי דיוידי למכירה

Lord of the dance CHER בהופעה אוסף של סטיבן קינג-מיזרי,קארי ופיירסטארטר-ללא תרגום סליפי הולו להיות ג'ון מלקוביץ תיק פתוח JFK צופן דה וינצ'י דרדוויל החוש השישי LEON - ללא תרגום SIN CITY - ללא תרגום , מהדורה מיוחדת מליון דולר בייבי דו"ח מיוחד באטמן 1-4 באטמן מתחיל מהיר ועצבני 1,2 גברים בשחור 2 HANSON הופעה הגריניץ'- ג'ים קארי יום בניו יורק מיסטר דידס פגוש את הפוקרס סיפורו של אביר עידן הקרח סקובי דו סקובי דו 2 למצוא את נמו- זון 1 סיינפלד 6 הבית הלבן עונה 5 כריס רוק בהופעה מלתעות thirteen days ספיי קידס 1,2 שר הטבעות 1 דיסק הסרט בלבד ללא עטיפה קנגרו ג'ק בוקר טוב אמריקה wooden man - ג'קי צ'אן צל הרשע האיש שבכה קולד מאונטיין-זון 1 S.W.A.T יש אותו פעמיים פעם עם עטיפה פעם עם עטיפה מודפסת קרוקודיל דנדי 3 קיץ של סוטול דוני ברסקו - נקנה מקוריאה אני מרגל - עטיפה מודפסת טראפיק - ללא תרגום עיברי עיניים פתוחות לרווחה ה-11 של דני אושן MURDER BY NUMBERS עם תרגום עיברי, סנדרה בולוק תיק שקנאי סימון פארק היורה 3- זון 1 פשע אמיתי אפוקליפסה עכשיו גלדיאטור אירייזר ספיידר מן 1, 2 מטריקס 1,2,3 XXX הג'וב האיטלקי אקסמן 1,2 דג חרב קון איר המסור נקמה בוערת הענק בלייד היו זמנים במכסיקו זהות שאולה- עטיפה מודפסת גוטיקה סימה ועקנין מכשפה (ישראלי) לקחת חיים ספרה אימייל מסנג'ר: [email protected]

Boone

New member
5 סרטים למכירה

1. (אנימציה) The Polar Express 2. נשימה (רומן/דרמה) 3. קו הגבול (פעולה/מתח) 4. שטח סגור (אימה) 5. אני צופה בך (מתח/אימה) פרטים נוספים, במסרים.

evilihi

New member
למכירה עונות וסרטים:

סיינפלד עונה 3 איאר עונה 3 שתיהן עם צלופן ותרגום לעברית. הכי טוב שיש - סרט עם ג'ק ניקולסון. אחד הסרטים האהובים עלי - קניתי בטעות גם מאמזון וגם מ2S - מוכרת את העותק מאמזון שהוא חדש בצלופן. זון 1. סינדרלה 2 של דיסני - זון 1 משומש במצב חדש. פתוחה להצעות מכירה או החלפה. גם של משחקים לDS או ווי.

The Fading

New member
מוכר את סיינפלד העונה השלישית

חדש באריזה. המחיר ? 100 שקל בלבד. אני גר בת"א אבל נגיש לאיזורים שונים בארץ. חוץ מהדרום הרחוק או הצפון הרחוק. אגב,בחנויות הוא עולה יותר מ-250 שקל. אז תחשבו לבד כמה אתם חוסכים...

thinlizzy

New member
למכירה: 4 סרטי DVD חדשים לגמרי עטופים בניילון

בחברה טובה יריד ההבלים השכנה ממול ממבו איטליאנו כל סרט 25 ש"ח. איסוף ממרכז תל אביב משלוח בתוספת של 5 ש"ח לסרט נא לפנות במייל [email protected]

Boone

New member
טרילוגיית מטריקס בבלו-ריי

למכירה או החלפה טרילוגיית מטריקס בבלו-ריי, רק 200 ש"ח עבור כל הטרילוגייה. אם זה מעניין, אני מוכר כי כבר יש לי את הטרילוגייה וזה כמובן ברור שאין לי מה לעשות עם 2 עותקים. מי רוצה לקנות או להחליף מוזמן לשלוח הודעה לתיבת המסרים.

seferzol

New member
קלטות וספרים

למסירה קלטות וידאו סרטי עלילה וסרטים לילדים. מבקש בתמורה , ספרים. הלל - 054-8178068

למעלה