חלמתי עלייך.

חלמתי עלייך.

חלמתי עלייך, היית כל כך יפה זה לא ששכחתי אותך ואת יופייך פשוט עד עכשיו שמתי אותך בפינה כזאת בלב. אל תיפגעי, בבקשה. אני חייבת להגיד לך משהו והלוואי שתיקראי את זה. חלמתי שאני ואת חוזרות להיות יחד. כן... אחרי כל השנים האלה בריחוק, בפחד שנגמר תודה לאל. אבל עדיין יש בי חששות.... כי אני בטוחה שכשאראה את פנייך לא אמצא את עצמי באותו רגע. ארצה לברוח, או לחבק אותך. בחלום התחבקנו כמו פעם...כשהיית באה אליי והיינו ביחד.... צמודות, מתמזגות בנשמה. ובחלום את התקרבת ואני התקרבתי- התרחקתי, ואז כתבת לי פתק כזה חמוד, כתבת לי "תפסיקי לפחד ממני כבר, אם אלוהים שולח לך דברים טובים תני להם לקרות, אל תעצרי את עצמך בפניי האושר ותני לי להתקרב אלייך אני לא אפגע בך..." זה מה שזכור לי, רציתי שתדעי עוד פרט קטן אבל חשוב. לילה לפני החלום ביקשתי מאלוקים לחלום חלום משמיים. זאת אומרת שיתן לי לחלום על משהו שעתיד לקרות בחיים שלי מבחינה זוגית. דווקא עלייך חלמתי.... אגב, בסוף החלום, ההוא הופיע, כן זה שניפרדנו בזכותו, ולא אני לא שונאת אותו. אל תידאגי. אבל בסוף החלום, הוא דיבר איתך והרדשתי צביטה בלב על איך שדיברתם...תמיד היה לכם על מה לדבר אבל כשהרגשת אותי בחלום חיבקת אותי אלייך ונתת לי הרגשה שאני היחידה בשבילך. מה אני אגיד.... הלוואי שיתגשם. ממילא, את היית משאת כל חלומותיי וכל השירים לפחות רובם, אלה שבאו מעמקי הנשמה היו עלייך.

האמת שהיה

חלום אחד ספציפי כמו שתיארתי. ביקשתי באותו לילה מאלוקים לחלום חלום משמיים שזה אומר חלום שיש בו נבואה, או מסר, ואז חלמתי עליה באקראי.

למעלה