אהבתי הראשונה. (זה מיועד לך).

אהבתי הראשונה. (זה מיועד לך).

אני יודעת שפגעתי בך, זה פוגע בי בחזרה. לפעמים אני מתנהגת בטיפשות, כשאת קרובה לליבי אני תמיד יודעת איך לגרום לך לעזוב אותי מחדש. תביני שלא תמיד היה לי קל , איתך ובלעדייך. אומנם וויתרתי עלייך, ולא פעם אחת, אבל תדעי שאת בתוך הלב שלי עדיין ותמיד תהיי שם. אני מקווה שיבוא היום שאראה אותך שוב, אם אזכה לזכות בזה. יש לי רק בקשה אחת, אל תאבדי את האמון שלך בי מעולם לא שיקרתי לך כשאהבתי אותך בטירוף מעולם לא הסתרתי את זה כשהתרחקת וזה הרג אותי- סבלתי בשקט לא מאסתי בלרדוף אחרייך ותמיד ידעתי שאת אוהבת אותי עדיין. תדעי שבלכתך השארת לי חלל עצום, והאמת היא- שגם אם אתאהב שוב (וזה קרה), אף אחת לא תמלא אותי כמוך... את תמיד מבינה אותי את היית ותישארי הבנאדם היחיד שראיתי איתה משפחה ועתיד. כי בעיניי את אשת חיל. ולא, אל תחשבי שאני אומרת את זה מעיניין של רגע רק תדעי... שהלב שלי ריק עכשיו, ואני מתגעגעת אלייך.... ותמיד תישארי היפה שלי. כי היית אהבתי הראשונה ואם אלוקים ירצה מתישהו.... שיתן לי את השכל לא לאבד אותך שוב ברוב טמטומי. קשה לי להגיד את זה אני עדיין אוהבת אותך, רק שהדחקתי ועדיין קשה לי להוציא את זה כלפייך. אבל בעיניי את הנצח.

למעלה