outlook offic

lita15

New member
outlook offic

שלום
טכנאי מחשבים התקין לי offic 2010 על windows 7 ultimate אבל אני לא מוצאת את outlook ניסיתי לחפש אותו בקבצים ולא מצאתי האם הוא מוסתר איפה שהוא או שזה לא הותקן לי במחשב ? מה עושים האם למחוק את כל האופיס ולמה אין outlook באופיס 10?

T o m c o

Member
מנהל
יש מספר רב של רשיונות אופיס, כל סוג רישיון כולל תוכנות בהרכב
שונה.
ככל הנראה הטכנאי התקין לך את הרישיון מסוג Home and Student, שכולל בתוכו רק Word, Power Point, Excel ו OneNote.
בדקי עם הטכנאי שהתקין האם אכן זה סוג הרישיון שהתקין, אם כן, צריך יהיה לבצע התקנה של רישיון בדרגה גבוהה מזה (עם רכיבים נוספים), במידה והותקן רישיון אחר, צריך להבין האם אאוטלוק נכלל בחבילה זו, ואם כן, מדוע לא הותקן ולהתקין גם אותו. (ניתן לבצע התקנה חלקית ברשיונות מורחבים ולא להתקין את כל התוכנות אם אין בכך צורך).

lita15

New member
outlook

תודה רבה על התגובה
הבנתי שיש גירסה outlook.com אינטרנטי שהוא שירות דואר אלקטרוני האם זה אותו דבר כמו היישום שבחבילה?
והאם אפשרי להעביר את כל מה שהיה לי בoutlook 2007 במחשב הישן למחשב החדש?
(צירפתי תמונה של קבצים במערכת בשם outlook האם אלו קיבצי התקנה?)

T o m c o

Member
מנהל
שירות המייל Outlook.com הוא כמו ג'ימייל, לא ניתן להשתמש בו
כמו בתוכנה, הוא כתובת מייל חדשה לכל דבר ולא לוקח כתובת קיימת ומפעילו אותה.

כלפי העברת קבצי מידע ממחשב למחשב, זה אפשרי, רק שוב, צריך את התוכנה אאוטלוק מותקנת בשני הצדדים.
הקבצים שצילמת אינם קבצי מידע או קבצי התקנה, אלא רק קבצי ההפעלה של התוכנה כאשר היא כבר מותקנת.

lita15

New member
outlook 2

תודה וסליחה על השאלה אבל מהשמות של הקבצים בשם outlook בתמונה שצירפתי התוכנה outlook כן קיימת ? או שהיא לא הושלמה?
והאם אפשרי להתקין אותה בניפרד ולא כ2010 כמו שאר האופיס אלה של2007 או של 2016 כגירסת ניסיון?

T o m c o

Member
מנהל
גרסת ניסיון לא תעזור לך הרבה שכן, היא תקפה לזמן מוגבל.
ניתן להתקין גרסה אחרת, אך זה אומר שאת צריכה שתהיה לך התקנה של גרסה אחרת וקוד סריאלי להתקנה.
מהקבצים שצילמת? אני לא יודע להסיק כלום, אני לא יודע למה הם קשורים..

lita15

New member
תודה רבה

כלומר עם האופיס שלי 2010 והoutlook גירסה אחרת זה לא יעשה בעיות במחשב?

T o m c o

Member
מנהל
לא, אני במשך שנתיים השתמשתי באופיס 2013 ואאוטלוק 2010
בגלל חוסר תאימות של השרת לגרסת המייל (עד המעבר לענן של מיקרוסופט).

למעלה