סינכרון תקיות אאוטלוק 2016

eripun1

New member
סינכרון תקיות אאוטלוק 2016

שלום,
ישנה בעייה כניראה בסינכרון תקיות האאוטלוק, בכל פעם מחדש, תקייה אחת לא מפסיקה לנסות להסתנכן.
למישהו יש רעיון מה הבעייה??
צרפתי תמונה !!

מיכאל אבידן

Member
מנהל
ה'אאוטלוק' ואתה לא כל כך מסתדרים בזמן האחרון . . .

נסה להגדיר כמוסבר להלן (ובעזרת התמונה).

1) כשאתה בתיקיית הדואר שלך לחץ: CTRL+ ALT+S
2) בצד החלון שנפתח לחץ על כפתור 'עריכה...' ובחר בחשבון ה-IMAP שלך.
3) בטל את הסימון של "קבל את ספירת הפריטים שלא נקראו בתיקיה עבור התיקיות שאתה מנוי עליהן"
4) בדוק ש'קבל פריטי דואר' מסומן ומתחתיו סמן את האפשרות "השתמש באופן הפעולה המותאם אישית המוגדר להלן' .
5) בחלון 'בחר תיקיות...' (המציג את תיקיות חשבון ה-IMAP שלך) סמן רק
את 'תיבת דואר נכנס' והשאר את האחרים ללא סימון.
6) לחץ על 'אישור' כדי לצאת מההגדרות ולחץ [F9] כדי להריץ 'שלח/קבל' כדי לבדוק שהכל פועל כשורה.

eripun1

New member
אכן כן......

תודה מיכאל,
עכשיו הגדרתי את האאוטלוק לחשבון אחד (העיסקי) וכרגע מה שקורא הוא שבתקיית דואר נשלח לא מצטבר כלום??? ניסיתי מספר פעמים והדואל שאני שולח "נעלם" לא יודע לאן, אני מניח שמשהו בהגדרות לא תקין ואשמח לעזרה.
בנוסף שאלה? האם ניתן לסנכרן יומנים בין הגוגל ליומן באאוטלוק כך שיעמדו בקשר ויעדכנו האחד את השני? ומה לגבי אנשי קשר?
תודה.

מיכאל אבידן

Member
מנהל
באיזה סוג חשבון דואר מדובר כעת
. . .

אין לי שום כוונה "לחלוב" ממך את המידע.

הואל בטובך לפרט את כל הפרטים בנוגע להוספת החשבון והצג 'צילום 'מסך' של תיקיית הדואר' - של אותו חשבון - לאחר שהרחבת/פרסת את כל ענפיה.

eripun1

New member
צילמתי את התקייה

מדובר בחשבון GMAIL אותו הגדרתי באאוטלוק (יחידני) בינתיים, אני לא מוצא את הדואר ששלחתי בתקיית נשלחו??

תודה.

מיכאל אבידן

Member
מנהל
אינני מומחה 'אאוטלוק' אך אומר רק זאת . . .

בתמונה מוצגת תיקיית הדואר IMAP שלי בג'ימייל.

ששלחתי, לעצמיף הודעה מחשבון ג'ימייל וכפי שתוכל לראות תחת התיקייה [Gmail] (תיקייה שמשום מה לא נמצאת אצלך) יש לי הודעה אחת - שלא נקראה - בתיקייה 'דואר יוצא'.

נסה לאתר תיקייה בשם זה כי ייתכן ששם תמצא את ההודעות ששלחת.

למעלה