המרת קובץ וורד למסמכים נפרדים

המרת קובץ וורד למסמכים נפרדים

שלום, יש לי אופיס 2013.
אשמח לדעת האם יש אפשרות להמיר קובץ וורד שיש לו מספר עמודים כך שישמור כל עמוד כקובץ נפרד, ואם אפשר גם להמיר אותו לpdf, או שישמור אותם ישר כ PDF.
אם אכן ישנה אפשרות כזו, איך אני קובע את השמות של הקובץ? האם אפשר לתת רשימה מראש לפי הסדר של העמודים?
תודה רבה על העזרה

המשך לשאלה

בדקתי בקבצי הקבוצה - ואכן יש עמוד שמסביר איךלעשות את זה ...
הבעיה שהוא אומר ללחוץ על "split the merge" ואין לי אפשרות כזו...
איך מוסיפים?

התייחסות

חסר לי מידע לגבי הקובץ שברשותך, ובעיקר כיצד הוא נוצר (האם זה קובץ רגיל, או, למשל, קובץ שנוצר ממיזוג דואר) בכל אופן להלן התייחסות חלקית:
1) אם בסופו של דבר את מעוניינת בקבצי PDF, שקלי/בדקי את האפשרות הבאה: צרי קובץ PDF מקובץ ה'וורד' שלך.
הורידי והתקיני את התוכנה PDF Split and Merge
(בחרי בלשונית Basic שהיא גרסת חינם). התכנה מאפשרת פיצול מסמך PDF לפי הרצונות שלך. באתר (למעלה מימין) יש גם תיעוד/מדריך לשימוש בתוכנה.
2) לגבי קובץ ה'וורד' ולשאלתך לגבי זה שאינך מוצאת אצלך את אפשרות הפיצול - שימי לב שהאפשרות נמצאת בתפריט Mailing ולמיטב ידיעתי, האפשרות שסימנת תהיה פעילה כשיהיה לך קובץ שנוצר באמצעות מיזוג דואר (ולכך התכוונתי בפתיח).

סוג המסמך לפיצול

תודה רבה צבי על תשובתך, היא בהחלט מועילה לי.
אני אכן מתכוונת לפיצול מסמך שנוצר ממיזוג דואר והפיכתו לקבצי PDF נפרדים . אך הכפתור המדובר לא מופיע לי.
מצרפת צילום של התפריט שלי אשר מופיע על מסמך שעבר מיזוג דואר.
כאמור יש לי אופיס 2013, האם יש איזו הרחברה שאני יכולה להתקין כדי שהכפתור הזה יופיע?
המון תודה

התשובה היא בקישור שצרפת בתשובך למיכאל אבידן

מדובר בתוסף (Add in).
בקישור שצרפת יש התייחסות והסבר מה לעשות כדי שהוא יפעל אצלך.

למעלה