מיזוג דואר עם קובץ מצורף אופיס 2007

doVarod

New member
מיזוג דואר עם קובץ מצורף אופיס 2007

שלום לכולם
על מחשבי העבודה אווטלוק עם אקסציינג (עם מנהל רשת שלא יודע יותר מידיי...)

רוצים לעשות מיזוג דואר, לרוב עובדים בוורד (2007) רושמים את המכתב ועושים את הכל כמו בכל מיזוג דואר. והוורד לוקח את הנתונים מהאקסל מכניס את הפרטים לתוך המכתב ושולח לעמודה של האימייל...

עכשיו אנחנו רוצים לעשות בדיוק את אותו דבר רק לצרף מסמך (pdf קל משקל) לכל מייל שיוצא.
האם יש אפשרות לעשות את זה?

אני זוכר שבזמנו בוורד היה ניתן לגרור קובץ לתוך המסמך וזה היה עושה כאילו שהקובץ מנצא במסמך אבל היום שאני גורר pdf לתוך הוורד זה פותח אותו ולא ממש מכני אותו כאטצ'מנט...

אשמח לרעיונות

תודה
אייל

מיכאל אבידן

Member
מנהל
לדעתי רק בעזרת תוסף שעלותו כ- 100 ש"ח . . .

הרץ חיפוש ב"גוגל" אחר: "Mail Merge Toolkit"

ziv98

Member
מיזוג פשוט

אם המייל מעוצב בצורה פשוטה, ואין שדות מיזוג בתוך המסמך (למרות שגם בזה ניתן לטפל):
מצ"ב קובץ אקסל ששולח מיילים + צירוף מסמך לרשימת נמענים.
במקור הקובץ עושה הרבה יותר (לוקח קובץ אחד ארוך, מפצל אותו לנמענים ע"פ מספר מזהה, יוצר אקסל רק עם הנתונים של הנמען ושולח אותו + קובץ הסבר PDF קבוע), קיצצתי מהקוד את כל מה שלא רלבנטי, אני מקווה שלא השארתי יותר מידי שאריות מיותרות...

האוטלוק (ואני לא זוכר אם כבר ב - 2007) חוסם שליחת מיילים בקוד, אלא אם במרכז יחסי אמון מתירים "גישה תכנותית".
אם לא מדובר בהרבה מיילים - ניתן לבחור "הצג" במקום "שלח" - כל המיילים הממוזגים ייפתחו, תוכל לבדוק אותם לפני השליחה, ורק ללחוץ "שלח". במקרה כזה האוטלוק לא חוסם.

למעלה