כל קיצורי המקשים שונו באופיס. מה עושים?

ואיטור

New member
כל קיצורי המקשים שונו באופיס. מה עושים?

שלום,
לא מזמן הטכנאי שלי התקין לי את windows 10 pro, שכולל את microsoft office professional plus 2010.
כשהתחלתי לעבוד ב-word, גיליתי למרבה ההפתעה הלא-נעימה שהרבה קיצורי מקשים שחקוקים בסלע הם שונים מהרגיל, ביניהם undo, copy, paste ועוד. לא ברור לי למה. ניסיתי לשנות אותם ידנית, אבל המערכת של שינוי קיצורי המקשים בוורד הזה היא מאוד מסורבלת, לא נוחה, והאמת היא שאפילו לא מצאתי את הפקודות שהייתי צריך לשנות בתוכה. היו שם דברים מסובכים כמו copytext וכאלה, אבל לא סתם copy, וכנ"ל לגבי האחרים.
מישהו יודע אם זו בעיה מוכרת ונפוצה, ואם כן- האם יש דרך מהירה לטפל בזה במקום שינוי של כל קיצור בנפרד?
תודה מראש, מחכה לתשובה

מיכאל אבידן

Member
מנהל
אז ככה . . .

אני לא מכיר את הפעולה: CoptText ולכן גם לא את קיצור המקשים שלה.

ולעניינך:
1. כשהסמן במסמך > הקש על: ALT+[F11] כדי להציג את 'עורך המקרואים'.
2. העתק, את המקרו שלהלן, והדבק אותו בחלון עורך המקרואים.
3. הצב את הסמן בתוך מילה מסוימת ולחץ על [F5] כדי להריצו.
4. בסיום - סגור את התוכנה והפעל אותה מחדש.

קוד:
Sub Re_Assign_Shortcuts()
       CustomizationContext = NormalTemplate
       KeyBindings.Add KeyCode:=BuildKeyCode(wdKeyC, wdKeyControl), KeyCategory:=wdKeyCategoryCommand, Command:="EditCopy"
       KeyBindings.Add KeyCode:=BuildKeyCode(wdKeyV, wdKeyControl), KeyCategory:=wdKeyCategoryCommand, Command:="EditPaste"
       KeyBindings.Add KeyCode:=BuildKeyCode(wdKeyX, wdKeyControl), KeyCategory:=wdKeyCategoryCommand, Command:="EditCut"
       KeyBindings.Add KeyCode:=BuildKeyCode(wdKeyA, wdKeyControl), KeyCategory:=wdKeyCategoryCommand, Command:="EditSelectAll"
       KeyBindings.Add KeyCode:=BuildKeyCode(wdKeyB, wdKeyControl), KeyCategory:=wdKeyCategoryCommand, Command:="Bold"
       KeyBindings.Add KeyCode:=BuildKeyCode(wdKeyZ, wdKeyControl), KeyCategory:=wdKeyCategoryCommand, Command:="EditUndo"
End Sub

ואיטור

New member
לא נראה לי שזה מה שהתוכנה מציגה

קודם כל, תודה על העזרה. אבל כשלחצתי על ALT+F11, זה פתח לי מסמך חדש בשם microsoft visual basics for applications - document 1, ולא משהו שנקרא "עורך המקרואים". יש דרך להגיע לעורך הנ"ל לא באמצעות קיצור? כי יכול להיות שגם הקיצור שנתת לי שונה בתוכנה.

למעלה