החלפה אוטומטית של מחרוזת במסמך בקישור Cross Reference ?

החלפה אוטומטית של מחרוזת במסמך בקישור Cross Reference ?

היי,

קיבלתי מסמך ארוך מאוד והתבקשתי להחליף בו את כל ההפניות מסוג "See paragraph" בקישור דינמי מסוג Cross Reference, למשל את כל ההופעות של הטקסט "See paragraph 1.2" עלי להחליף בקישור דינמי שיפנה לקטע 1.2, וכך הלאה לגבי הפניות נוספות מסוג זה במסמך.

האם יש דרך להחליף באופן אוטומטי את כל המחרוזות בהן רשום "See paragraph 1.2", באופן אוטומטי בקישור דינמי מהסוג שציינתי? מצאתי הצעה לפיתרון שלא עבד אצלי משום מה (להעתיק את הקישור הדינמי, ובשדה "החלף ב" לרשום c^) האם יש עוד רעיונות?

מדובר על אופיס 2010, וורד גרסה 14.0, 32 ביט, על מערכת חלונות 7)

תודה מראש.

מיכאל אבידן

Member
מנהל
זה לא לרשום
c^ אלא ללחוץ Ctrl+C . . .‏

והנ"ל בתנאי שהבנת את אשר הוצע בקישור שהצגת...

************* עריכה *************

במחשבה נוספת, גם הקלדת: c^ אמורה לעבוד.

משהו פתאום השתבש....

לא זכור לי שעשיתי פעולה מיוחדת שגרמה לזה, אבל עכשיו פתאום בכל מקום במסמך שבו אני מנסה ליצור קישור דינמי למילה כלשהי מופיע פתאום משהו מוזר כמו:

{ REF_Ref315587248 \r \h }

במקום שהמילה תישאר כפי שהיא ותהפוך לקישור.

איך מסדרים את זה? (לא עוזר שאני סוגר את המסמך ופותח אותו שוב, כנראה משהו השתנה בהגדרות)

צירפתי תמונה של חלון ה Cross reference שמופיע אצלי, הכל שם נראה מוגדר נכון.

(לגבי הקישור שנתתי, חבל אז שלא רושמים בבירור ללחוץ Ctrl + C, מאיפה אני צריך לנחש ש ^ זה Ctrl ? מה גם שהייתי מצפה דווקה ל Ctrl + V משום שזו נראית פעולה שחופפת לפעולת הדבק, C מתאים לפעולת העתק)

תודה
זה אכן פתר את הבעיה

יש גם התקדמות עם ההחלפה האוטומטית של המחרוזות, הצלחתי ע"י לחיצה על המקשים Ctrl + C בפאנל ה Replace להחליף אוטומטית את כל המחרוזות שרציתי בקישור Cross reference, אבל משום מה כשאני לוחץ על הקישור שנוצר (בעזרת Ctrl והעכבר) הוא מקפיץ אותי לתחילת המסמך ולא לסעיף שביקשתי.

מה יכולה להיות הבעיה ?

למעלה