אקסל 14- פונקציות לאחר סינון

shai lavi

New member
אקסל 14- פונקציות לאחר סינון

שלום לכולם,
חזרתי לכאן לאחר שנים של העדרות והאתר הרבה יותר מלא בפרטים ואפשרויות..עבודה לא קלה.התצלום המצורף ניתן לראות שעמודת המספור מבצעת מספור גם לאחר סינון , כלומר המספור לא משתנה שכן הספירה היא של מספר שורות.(עמודה ׁׂAׂׂ)
יש לבצע דבר דומה לעמודה C רק שאין צורך בספירה אלא בחיסור של תא בעמודה B בתא שמתחתיו - לחפש הפרש בין שני תאים רציפים בעמודה B ולהציג בעמודה C.(הסבר מצורף בתמונה).
מברבר על זה כבר ימים, מצאתי איזה סיכוי לפתרון באנגלית אך ללא דוגמא לא התלחתי לממש אותו.
תודה מראש לכל מי שיכול להשיט מקלדת.
שי

מיכאל אבידן

Member
מנהל
אז ככה . . .

1. אני מרשה לעצמי להניח שביקרת כאן, בעבר, על תקן מאזין/לומד בעיקר כי לא מצאתי אף דיון בו לקחת חלק משנת 200 ועד היום.
(ייתכן והשתמשת ב'ניק' אחר שאז זו אפיזודה אחרת...)

2. ממהלך השנים חלו אי אלו שינויים - אחד מהם היא ההודעה הראשונה - הנעוצה בראש דף הפורום - המופנית לכל
מבקר המבקש את עזרתנו.

*** ד"א - מה זה "אקסל 14"

shai lavi

New member
:) ההערה הייתה מכוונת לתפוז זו פעם ראשונה שלי בפורום היקר

מצטער.
עמודה C היא העמודה הנדרשת לשינוי.שים לב לסינון ב F
אקסל 14 זו גרסת האקסל כפי שמופיעה.
תודה שענית למרות הציניות
שי

מיכאל אבידן

Member
מנהל
"תורכי, תורכי..." . . .

1. כשכותבים "חזרתי לכאן" הכוונה לפורום הזה - שהרי אחרת נהוג לציין את השם הכללי של הפורטל.

2. עיינתי (וכולי תקווה שגם הבנתי מהתמונות שהצגת בשאלתך הראשונה) שאתה מבקש לבצע פעולת חיסור של תא B3 מתא B2 וכך הלאה לאורך העמודה.

3. אם נשכח, לרגע, מהסינון ונשאיר את כל הנתונים גלויים - כיצד אתה מסביר את ההפרש הממורקר בצהוב

אליבא ד'דוגמאותיך - האם ההפרש - במצב לא מסונן - לא אמור להיות: 8899 -

4. ומילה בקשר לציניות... - אשמח ואודה אם תציג 'צילום מסך' של המקום בו אתה רואה "אקסל 14" (ואני רוצה לקוות שאינך עומד להציג את שם התיקייה כפי שהיא מופיעה ב'סייר של חלונות').

shai lavi

New member
נניח כרגע

לקפיצה בנתונים,אדע להתמודד עימה בהמשך.וכן נתייחס לעמודה C כריקה, הנוסחה הקיימת בה היא נסיון לפתור את הבעיה.
מצב צילום מסך של הגירסה

מיכאל אבידן

Member
מנהל
אני לא מניח כלום בצד ומתייחס לנתונים שהוצגו . . .

1. מצב צילום מסך של הגרסה - בלי "לחתוך" את הנתון העיקרי...

2. אינני יודע למה כיוונת במשפט: "אדע להתמודד עימה בהמשך..." (שהרי אם תדע כיצד להתמודד - לא היית זקוק לנו מלכתחילה).

3. אמור, נא, האם ההפרשים המוצגים בתמונה הם אלו להם אתה מצפה

מיכאל אבידן

Member
מנהל
אז, אם, ככה . . .

1. הנוסחה המוצגת הוקלדה בתא C21.

2. קריטריון הסינון של הטבלה - בעמודה "F" - הוא: 3- .

3. בטל את הסינון והעתק את הנוסחה, כלפי מעלה, עד לתא C2 (כולל) וכלפי מטה עד לתא 2036 (כולל).

*** ותגיד - אם אשמור את הקובץ ב'דיסק-און-קי' ואניח אותו מתחת לכרית - האם יש סיכוי שאזכה בפרס הראשון בלוטו

shai lavi

New member
תודה רבה רבה....<3

לא נראה לי שתצטרך, פשוט תן לי לעשות את העבודה השחורה ועל הכרית תחלום רק מה אתה הולך לעשות עם הכסף :)

shai lavi

New member
אם מתייחסים ללוטו כמערכת כאוטית

הרי שנוסחאות מתורת הכאוס אמורות לעבוד עליה

מיכאל אבידן

Member
מנהל
תשומת לבך לאפשרות 'עריכת ההודעות' . . .

שנוספה לממשק ה'תפוזי'.
&nbsp
היעזר בהודעה השנייה הנעוצה בראש דף הפורום.
&nbsp

למעלה