לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86138,613 עוקבים אודות עסקים

פורום גיבורי על

גיבורי העל,ג'אנר שסחף מאות צופי טלוויזיהלרוב,מדובר על סידרה שבהגיבור על (או גיבורי על),שהם בעצם דמיות רגילות,רק שיש להם כוחות על,הם משתמשים בכוחות העל שלהם בשביל להציל את העולם מפשעים,בעודם לובשים תלבושות מקוריות.אומנם נשמע קצת ילדותי ממבט ראשון,אבל היסטוריית גיבורי העל ארוכה ומיוחדת,רוב הסדרות של גיברוי העל מדברים על הרבה פעולה,אקשן,סקס,אלימות,פסיכולוגיה ועוד.אבל יש גם גיבורי על שיותר מתאים לגילאים הקטנים,וכמובן,יש את סדרות הטלוויזיה המצוירות,שמשנות את גיבורי העל שיתיאמו יותר לידים הקטנים.רוצים ללמוד עוד על גיבורי על?לדבר עלייהם?לשאול שאלות?או לרכוש מרצנדייז של גיבורי על?זה המקום בישבילכם!!!!

אודות הפורום גיבורי על

גיבורי העל,ג'אנר שסחף מאות צופי טלוויזיהלרוב,מדובר על סידרה שבהגיבור על (או גיבורי על),שהם בעצם דמיות רגילות,רק שיש להם כוחות על,הם משתמשים בכוחות העל שלהם בשביל להציל את העולם מפשעים,בעודם לובשים תלבושות מקוריות.אומנם נשמע קצת ילדותי ממבט ראשון,אבל היסטוריית גיבורי העל ארוכה ומיוחדת,רוב הסדרות של גיברוי העל מדברים על הרבה פעולה,אקשן,סקס,אלימות,פסיכולוגיה ועוד.אבל יש גם גיבורי על שיותר מתאים לגילאים הקטנים,וכמובן,יש את סדרות הטלוויזיה המצוירות,שמשנות את גיבורי העל שיתיאמו יותר לידים הקטנים.רוצים ללמוד עוד על גיבורי על?לדבר עלייהם?לשאול שאלות?או לרכוש מרצנדייז של גיבורי על?זה המקום בישבילכם!!!!
x
הודעה מהנהלת הפורום
עברנו לקומונה http://communa.tapuz.co.il/superhero

הפורום נסגר והופך לקומונה.
בשאיפה, הקומונה תהיה פעילה מהפורום ואנשים המעוניינים לדבר בנושא גיבורי על ימצאו שם בית

המשך >>

לצפיה ב-'יש פה מישהו שאוהב את HULK?'
יש פה מישהו שאוהב את HULK?
14/07/2009 | 17:29
24
10
שמוכן (או מוכנה) לשים יד על הלב ולומר שהם אוהבים את HULK?

יצא לי לחשוב על זה, שבתור גיבור שנחשב מה"גדולים", הוא ממש לא גיבור, ודי מעאפן לדעתי.

מישהו חולק עליי?
אם כן - למה?
אם לא - למה זה ככה?
גיבורי על >>
לצפיה ב-'הוא לא גיבור על'
הוא לא גיבור על
14/07/2009 | 20:18
4
7
אבל כן פרוטגוניסט ואנטי0גיבור במובן הקלאסי.

מעבר להיבטים הפסיכולוגיים של הדמות, אני לא מצליח להבין את הקסם שלה. כמובן שזו גם דמות שמתאימה לאקשן וכד', אבל כמה אפשר למרוח את זה מעבר לכמה סיפורים לפני שזה ימאס?

לפחות כשהאישיות של ברוס באנר הייתה השולטת היה אפשר לראות בו מעבר לסתם מפלצת (מוטיב שאצל בת דודתו שי-האלק הרבה יותר ניכר, מסיבות מובנות).
גיבורי על >>
לצפיה ב-'מה שמוזר לי'
מה שמוזר לי
15/07/2009 | 09:02
3
3
אני זוכר את הסדרה המצויירת שלו מהילדות שלי, וזוכר שהיא הייתה נחמדה.

הסדרה החיה הייתה מעאפנה לדעתי, את הסרטים לא אהבתי (למרות שהשני סביר), ואת הקומיקס . . . . האמת שהיה נחמד בשנות ה80.

באנר בשליטה. . .. . שנות ה80-90 עד האונסלוט, לא?
והאמת גם בWWH.

מבחינת מדיומים אחרים, אני מנסה להבין איך מארוול חשבו שהוא יוכל להחזיק סרט - יש לו בסיס מעריצים מספיק?
גיבורי על >>
לצפיה ב-'לכל דמות יש מעריצים'
לכל דמות יש מעריצים
<< ההודעה הנוכחית
15/07/2009 | 11:16
2
1
בין זו כמות של בודדים או מיליונים. אני מאמין שהאלק פופולרי למדי ויש רבים שרואים בו כאחד מהטופ 3 של מארוול. כמובן שזה לא בדיוק עזר לסרטים, אבל בוא נניח שמעל ל-80 אחוז מצופי 'איירון-מן' לא היו מעריצים של הדמות לפני הסרט ומרביתם אף לא הכירו אותו לפני כן, כך שלהערצה מוקדמת לא תמיד יש השפעה על סרטי קולנוע.

אני בטוח שצפיתי בסדרה מהסבנטיז, אבל לא זוכר שום דבר ממנה. כן זכורה לי הסדרה מצוירת שנוצרה בעקבותיה (הייתה טובה בעיניו של ילד פעוט) וסדרה מאמצע שנות ה-90 שהייתה בינונית במקרה הטוב.

אין לי מושג  מדויק מתי באנר היה בשליטה, אבל זה קרה מתישהו במהלך הריצה של פיטר דיוויד על הדמות (1986-1998). לא קראתי את כל WWH, אבל למיטב זכרוני במהלך 'פלאנט האלק' האישיות של ברוס הודחקה. זה אף תואר בספיישל ענק זמנו, בסיפור שבמהלכו היה בניהם מאבק פסיכולוגי ולבסוף האלק ניצח והשתלט על הגוף עד סיום WWH (אם אני לא טועה הוא נלכד כברוס, נכון?)
גיבורי על >>
לצפיה ב-'נקודות יפות'
נקודות יפות
15/07/2009 | 13:54
1
4
לדעתי - בניגוד לאיירונמן, שהסרט מצחיק וכיפי, ויכול לעודד אנשים לקרוא איירונמן אחרי זה (אני דווקא לא אוהב את הכותרים שלו ואת הדמות כיחיד), הסרטים של ההאלק נראים לי לא מעודדים במיוחד.

איזו סדרה הייתה בשנות ה90? אני לא זוכר.

כשחזר מPLANET HULK, הוא אמנם היה HULK, אך היה חכם, ופנו אליו גם כברוס (האקסמן פנו אליו כברוס). וכן, תפסו את ברוס.
גיבורי על >>
לצפיה ב-'הסדרה הזו:'
הסדרה הזו:
15/07/2009 | 14:51
2
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Incredible_Hulk_%...

כאמור, האלק שלט בגוף ובמוח, אבל הוא גם היה חכם יותר מהרגיל. אני חושב שמתייחסים לאישיות הזו כאל "Emperor Hulk". הפניה של דמות כזו או אחרת להאלק כאל ברוס היא תמיד בניסיון לפנות לצד האנושי שבו, אבל במקרה הנ"ל האלק חסם את ברוס והניסיון היה כושל יותר מבעבר.
גיבורי על >>
לצפיה ב-'נראה לי שהוא משמש בעיקר בתור דוגמה'
נראה לי שהוא משמש בעיקר בתור דוגמה
15/07/2009 | 16:46
2
2
לעד כמה הממשלה יכולה להיות טועה.

לכן תמיד שולחים גיבורים להתעמת עימו, ואח"כ פשוט בורחים משם.
גיבורי על >>
לצפיה ב-'לא הבנתי.'
לא הבנתי.
15/07/2009 | 17:51
1
2
במה הממשלה טועה?
גיבורי על >>
לצפיה ב-'זו הייתה תרגומית: התכוונתי לרשום "לא בסדר"'
זו הייתה תרגומית: התכוונתי לרשום "לא בסדר"
15/07/2009 | 23:02
7
לצפיה ב-'אני דיי שונא את HULK'
אני דיי שונא את HULK
24/07/2009 | 19:17
4
אנימ ממש אוהב את באנר-באנר בעייני גיבור-HULK-לא
ושנאתי את WWH כי הוא הצטייר שם ממש כבריון בכיין
כי ברצינות...אין גיבור במארוול שהחיים שלו לא נהרסו פעמיים לפחות
אבל אף אחד מהם...או רובם אני מקוה(כי אם לא,הלכה הפואנטה שלי) לא הלך  והרס חצי עיר...הרביץ לחצי עולם...לכד ועינה ...את ...אלה שהוא חשב שהיו אחראים...ואז...שהוא גילה שהוא טעה...ברח כמו ילדה קטנה ונתן לבאנר להתמודד עם הבלאגן...ממש ממש טיפוסי לו
גיבורי על >>
לצפיה ב-'אוף, לעזאזל'
אוף, לעזאזל
31/07/2009 | 11:18
11
4
עכשיו הבנתי שהאירוע הגדול הבא במארוול שוב סובב את ההאלק
למה לא לומדים מטעויות?
גיבורי על >>
לצפיה ב-'מה יהיה האירוע הבא?'
מה יהיה האירוע הבא?
05/08/2009 | 16:59
10
6
לצפיה ב-'אאל"ט - באוקטובר'
אאל"ט - באוקטובר
09/08/2009 | 12:16
9
5
לצפיה ב-'huh?'
huh?
09/08/2009 | 15:34
8
5
לצפיה ב-'לא הבנתי.'
לא הבנתי.
10/08/2009 | 16:06
7
7
שאלת מתי יהיה האירוע הבא.
עניתי שאם אני לא טועה - באוקטובר.
גיבורי על >>
לצפיה ב-'אז...'
אז...
10/08/2009 | 16:11
6
5
שאלתי
"מה" יהיה האירוע הבא...לא מתי
גיבורי על >>
לצפיה ב-'אה, אוף. . .'
אה, אוף. . .
10/08/2009 | 18:57
5
5
קוראים לו WORLD WAR HULKS
גיבורי על >>
לצפיה ב-'אוי גוועלד'
אוי גוועלד
10/08/2009 | 21:35
4
3
hulks?
כלומר יותר מאחד?
אני רואה את  חברות הביטוח  פושטות רגל
גיבורי על >>
לצפיה ב-'כן.. . .. גוועלד'
כן.. . .. גוועלד
11/08/2009 | 12:19
3
3
יש לך את האלק הירוק, האלק האדום (מי זה בסוף???), סקאר (הבן של) ושי-האלק (שבאוונג'רס הייתה מגניבה, ועכשיו דוחפים אותה חזרה ומזכירים לכולם שהיא "האלק")
וואכס
גיבורי על >>
לצפיה ב-'שניה...'
שניה...
11/08/2009 | 18:02
2
2
השי האלק...לא העלימו אותה ושמו אחרת במקומה?
ומה עם  A-BOMB ?...יהיה ממש כיף
גיבורי על >>
לצפיה ב-'מתי העלימו אותה?'
מתי העלימו אותה?
12/08/2009 | 12:25
1
3
הפסקתי לעקוב אחרי מעלליה אחרי הINVASION. אני ידוע שהיא נלחמה בRULK מתישהו, אבל לא ממש עוקב אחריה.
גיבורי על >>
לצפיה ב-'היא נעלמה אחרי קרב עם הrulk'
היא נעלמה אחרי קרב עם הrulk
12/08/2009 | 22:46
5
יותר מזה אני לא יודע
אבל WORLD WAR HULKS ...לא יודע אם ישאר משהו מ היקום של מארוול אחרי(כן, אני קצת מגזים)
גיבורי על >>
לצפיה ב-'דווקא האלק אחד היה אחד הדמויות האהובות עליי'
דווקא האלק אחד היה אחד הדמויות האהובות עליי
01/08/2009 | 11:50
2
2
אהבתי מאוד את הסידרת האנימציה של שנות ה-80 והיא למעשה הבסיס עבורי של מיהו ומה צריך להיות ההאלק.

קראתי את ה Essential הראשון של הארלק והסיפורים שם (למרות שחלקם הלא מבוטל היו קיטשיים וברוח הזמן שבהם הם פורסמו) היו מהנים.

אבל במיוחד אהבתי את ההרצה של ברוס ג'ונס בה הוא עשה להאלק מעין שילוב עם תיקים באפלה. זו לדעתי היתה אחת ההרצות הטובות של ההאלק (עד לסיום המטופש שלה).

מציע לך לקרוא את גיליון #466 ואת Hulk The End שפשוט מכילים את התמצית של הענק.
גיבורי על >>
לצפיה ב-'מה בדיוק היה בתקופה של ברוס ג'ונס?'
מה בדיוק היה בתקופה של ברוס ג'ונס?
01/08/2009 | 13:07
1
3
ההאלק היה החוקר או התעלומה?
גיבורי על >>
לצפיה ב-'אז ככה...'
אז ככה...
01/08/2009 | 18:04
2
האשימו את האלק בהריגתו של ילד באחת מההתפרצויות האחרונות שלו ולכן ברוס, שעדיין בדיכאון עקב מות אישתו, נמלט כעת מהחוק.

מישהו מיסתורי תחת הכינוי "בלומן" עוזר לו דרך האינטרנט כאשר אירגון סודי יוצא גם כן למרדף אחר.

בקיצור מאוד "הנמלט" פוגש את "תיקים באפלה", אני אישית אהבתי
גיבורי על >>

הודעות אחרונות

10:58 | 12.05.12 אורחים בפורום
11:57 | 11.10.09 DDN
00:02 | 09.10.09 גנימדס
20:57 | 02.10.09 benjaminyc
18:25 | 02.10.09 benjaminyc
10:09 | 02.10.09 Free Lancer
14:53 | 30.09.09 Reverticon
11:49 | 23.09.09 Ihavenonick
23:26 | 20.09.09 גנימדס

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ