וולברין והאקסמן

• פותח הנושא DDN
  • פורסם בתאריך

DDN

New member
וולברין והאקסמן

ראיתי אותו היום. בקולנוע, לא את הצקמוק הלא ערוך ונטול האפקטים שכולם דיברו עליו לפני מספר שבועות. באתי עם ציפיות נמוכות - וולברין הוא לא מדמויות הקומיקס החביבות עליי, ולא אהבתי את סרטי האקסמן. והאמת? נהניתי. שימרו יפה את המקור של וולברין (נער חולני מקנדה שאביו נהרג מול עיניו, ואז צצו כוחות המוטאציה), שילבו יפה גם את פרוייקט X (על זה לא קראתי הרבה), ועשו יפה לדעתי את דדפול, גמביט, סייקלופס ואמה פרוסט (פשוט ידעתי שזו היא, ואז הוכחה לכך בקרדיטים) בנוסף, לפטריק סטוארט יש הופעה של חצי דקה בסרט, וזה שימח אותי. הסרט היה עשוי בצורה שהוא יכול באמת להתקשר יפה לX-MEN 1 בלי הרבה סתירות (ג'ורג' לוקאס - לתשומת ליבך איך עושים פריקוול) סרט אקשן חביב, עם עלילה פשוטה ודמויות נחמדות. נכון, הוא לא איירונמן, אבל הוא בהחלט לא HULK.

DDN

New member
התכוונתי לWOLVERINE: ORIGIN - הסרט

ולא לסדרה המצויירת.

Aeon

New member
חוץ מזה שלא נתנו הרבה זמן מסך לדדפול

(סרט אינדיבידואלי please...) הכל היה מהמם, מאוד נהנתי... ושכחת להזכיר (אולי בכוונה?) את ליאב שרייבר ששיחק לדעתי את סייבר בצורה בלתי רגילה, מאוד אהבתי את הדמות ואיך שהדמות נעשתה וג'קמן מלך כרגיל... כל מילה נספת עליו תהיה מיותרת...

Ihavenonick

New member
התרשמותי

בכללי הסרט היה נחמד. היו קטעים טובים יותר והיו קטעים טובים פחות. חבל שדדפול אמר רק 10 משפטים
ומה לעזאזל עשו לא? אני רוצה שיחזור... אני רוצה שיהיה לו סרט משלו. סייברטות' דווקא יצא טוב. ליאם הפתיע אותי לטובה. מצחיק שבסרט הזה היה לסייקלופס יותר אקשן ממה שהיה לו בכל שלושת הסרטים הקודמים ביחד. באופן כללי הדמויות היו נחמדות מאוד. הגרפיקה מדי פעם הייתה מתחת לכל ביקורת. ונחזור לכללי - היה נחמד. לא הייתי הולך לקולנוע שוב כדי לראות את זה.

MadManIII

New member
אז ראיתי את הסרט

1. ממה שאני יודע, לוגאן קיבל את הטפרים בעיקבות הניסוי של נשק X. אז למה היו לו טפרים מעצם?? (או שאני טועה) 2. היו יותר מידי דמויות בסרט- וזה היה חבל, היה עדיף התמקדות על כמה דמויות. 3. מה היה הקטע של גמביט עם המטה שיוצר גל נפץ? 4. מי זה דדפול? אפשר הסבר או קישור.

Ihavenonick

New member
בקשר לגמביט

היכולת של גמביט היא להטעין דברים באנרגיה, ואז הם מתפוצצים. למה בסרט הוא עשה את הקטע עם המטה??? אני ממש לא מבין, וולברין היה ממש קרוב בלהרוג את ססיברטות', שגמביט פשוט מתעב. זה היה עושה חיים הרבה יותר קלים. מבחינת כמות הדמויות. כשיש עולם עם מוטנטים, והדמות הראשית עוברת בעיקר במקומות עם מוטנטים, אז אין מה לעשות, אנו נראה הרבה דמויות עם כוחות שונים, אבל עם מעט זמן מסך ומעט שורות(כמו deadpool
). זה כמו לראות סרט מד"ב ולהגיד שיש מעט מדי זמן מסך לכל החייזרים.

Lion_Heart

Well-known member
הכח של גמביט

הוא להטעין דברים באנרגיה ביוקנטית...מה שהופך אותו לאחד המוטנטים הכי חזקים במארוול...וזה שהוא לא נתן לוולורין להרוג את מה שמו...זה היה דיי מטומטם...הוא שונא את סייברטות' ממש כמו וולורין(אם זה היה בקומיקס הייתי טוען שהוא רוצה לעשות את זה בעצמו) וכן...לדדפול היה ממש...אבל ממש חסר דיאלוג...ממש סתמו לו את הפה

Aeon

New member
כן אבל יהיה לו סרט משלו אז אפשר לסלוח......

Slow Cheetah

New member
אלון, מי זה ממש דדפול? ../images/Emo3.gif

כל הזמן מנסים להסביר לי ועוד לא הבנתי

Lion_Heart

Well-known member
ולגמרי../images/Emo58.gif

אבל לגמרי לא שפוי ולכן הוא היה אכזבה משהו בסרט כי בקרב האחרון דיי ציפיתי להרבה one liners שיוציאו את וולוי ואת מה שמו... מדעתם

Or Amit

New member
ראיתי אתמול

ואחרי המון ביקורות שקטלו אותו באמת כבר התכוננתי לאכזבה נוסח סרטי מס' 3 (גם האקס וגם ספיידרמן) ולשמחתי יצאתי מאד מרוצה. הטענה העיקרית? תנו לנו עוד גמביט! לפי מה שהבנתי מתכננים סרט על גמביט ורוג (ואיך לעזאזל הולכים לחבר את זה למה שקורה בX הראשון?!) ונקווה ששם נקבל יותר מהנוכל המגניב הזה. סייברטות' (אגב, הוא לא מכונה ככה כל הסרט, רק 'ויקטור') גונב את ההצגה, וזה לא קל משחקן בקליבר של יו, דדפול נראה מגניב, אני לא מכיר את ההיסטוריה שלו (ויקיפדיה מחכה לי) ולפי מה שהבנתי יש כבר דדליין לסוף 2011 עם הסרט ORIGIN עליו. ומה לעזאזל יש לאנשים עם התלהבות מאיירונמן אני בחיים לא אבין.

Or Amit

New member
כבר לא... לצערי

הייתי בהתלהבות מהסרט אז חפרתי לכל מיני לינקים בעבודה. עכשיו הם כבר אבדו.. בכל מקרה, טיילור קיטש (השחקן שמשחק את גמביט) מאד התלהב מהסרט וולברין ואמר שהוא רוצה "להכנס עמוק יותר" לתוך הצד האפל של גמביט, וגם להתחבר לswave שלו. בתור אחד שהרים יותר מגבה אחת אחרי שראיתי את מי ליהקו לתפקיד (למרות שאני חייב לציין שלא ראיתי אותו משחק קודם לכן) מאד התרשמתי ממנו בסרט. למרות הטענות על המבטא.

למעלה