עזרה-להיכנס לכושר וכאבים בגבו

robori

New member
עזרה-להיכנס לכושר וכאבים בגבו

היי מולי ! אני נער בן 17 מתאמן במכון כושר בערך שנה,יש תוצאות והכל טוב,מתאמן בתוכנית AB- 4 פעמים בשבוע..רק אימוני משקולות,הכוונה אימונים ללא אירובי. אני מתאמן עם חגורת גב מכיוון שמנהל חדר הכושר "מחייב" אותנו להשתמש בחגורה בטענה שאימונים יכולים לעיתים לעשות נזק לגב. לאחר שנה של אימון,יש לי כאבים עזים בגב התחתון ביום שלאחר האימון ואני לא יודע מה לעשות. האם לעשות קצת מנוחה מחדר הכושר? האם להמשיך להתאמן ללא חגורה? האם להמשיך להתאמן כרגיל? האם הגב ניזוק?! יש סיכוי שיש נזק לגב שלי? ולנושא השני-עוד שנה אני מתגייס לצבא והכושר שלי לא טוב..אני רץ 1800 מטר בערך בזמן של 10 דקות לערך אני רוצה להתחיל להיכנס לכושר ,לפתח סיבולת לב ריאה ולרוץ קילומטרים בלי להתעייף התחלתי להתאמן ליד הבית שלי - רץ 3-4 פעמים בשבוע..כל ריצה 10 דקות...(עד שנגמר לי האוויר P= ) איך לעזאזל אני אכנס לכושר? האם ספינינג יכול לעזור לי? (יש במכון ספינינג, כל ערב..45 דקות כל אימון) בבקשה תייעצו לי איך הכי כדאי להיכנס לכושר? האם זה אפשרי לעשות ספינינג ולקבל כושר בסיסי ואז להתחיל לעשות ריצות? עצות בבקשה :( נ.ב. האם יש לכם פה תוכניות אימונים לקראת הצבא וכהכנה לצה"ל? בבקשה ותודה רבה מראש :]

robori

New member
תיקון כותרת

עזרה-להיכנס לכושר,כאבים בגב התחתון

למעלה