אני מרגיש שאין לי יצוג הולם בתוך הרווחה

HoneyBadger

New member
אני מרגיש שאין לי יצוג הולם בתוך הרווחה

כבר אין התכחשות ברווחה לזה שעברתי הטרדה מינית מנותנת שירות של הרווחה בתחנת שיקום בעיר בגוש דן שהייתי בו בזמנו, בעבר ששוחחתי עם העו"סית הנוכחית לגבי זה שהיא תפנה אותי למיצוי זכויות שהם מקושרים אליהם, פניתי לפני כמה יומים לעובדת סוציאלית ואמרתי לה שאני רוצה סיוע משפטי מול תחנת השיקום בגוש דן, אז היא ניסתה להבין אם אני רוצה סיוע משפטי מול הרווחה או מול אדנ"ם ועניתי לה שמול הרווחה ולקח לה 3 ימים לחזור אלי אז יצרתי איתה קשר והיא אמרה שהם לא נותנים סיוע משפטי. אני יודע שכשהם רוצים לעזור הם תמיד יודעים למצוא פתרונות, הפרשנות שלי זה שהם לא רוצים להתערב בגלל המורכבות של המקרה במיוחד שאני מכיר את המיצוי הזכויות שהם מקושרים אליהם וכמובן שאני לא אקבל שם את אותו היחס אם לא אקבל הפניה מהעוס"ית. אני חושב שזה מצביע על העובדה שאני צריך שיהיה לי יצוג הולם בתוך הרווחה, מישהו מבפנים שידאג לאינטרסים שלי, גם עם המערכת אטומה ככה או ככה הייתי תחת האחריות שלהם, הם היו ערבים לבטחוני הנפשי ואני חושב שזה מזכה אותי למישהו שידאג לאינטרסים שלי למרות המורכבות של המקרה. אני בכוונה לא מרחיב אבל כשהדברים קצת התבהרו הרשלנות של הרווחה בגוש דן מאוד מוחשית במה שקרה לי

schlomitsmile

Member
מנהל
אם אתה רוצה סיוע משפטי, אתה יכול לפנות לגוף אחר
בקישורי הפורום יש סעיף 'יעוץ משפטי'
ובו קישורים לגופים שונים שנותנים יעוץ משפטי חינם
בהקשר לצרכים מיוחדים.
מניחה שכמה מהם עשויים להיות רלוונטיים לך.
&nbsp
אם לא תמצא את הסעיף בקישורים, אל תתבייש לשאול

HoneyBadger

New member
תודה רבה

אני חושב שבזמן הנכון אעשה זאת, אני חושב שעכשיו אני עסוק בללמוד את סביבת המחיה שלי מחדש, כי עדיין יש הרבה בלבול, אני חושב שאם היה ברווחה גורם שממונה על מניעת הטרדה מינית ברווחה, זה היה הרבה יותר פשוט ויכולתי לעבור את התהליך הנפשי ובו-זמנית גם לדאוג שהבנות האלה לא יפגעו באחרים וגם לענישה עבורן. אני חושב שבגלל שזה לא ככה אז אני צריך קודם לעבור את התהליך הריגשי ורק אז זה יהיה פרודקטיבי לפנות לגורמי אכיפה כל שהן. יש לי אורח רוח ואני מבין גם את החשיבות של מה שאני עושה

למעלה