ביזארי

HoneyBadger

New member
ביזארי

אני לאחרונה מתחבר לבנות ואני מזהה סוג מסויים של בנות שפשוט יכולות להתעלם מתרחישים קונקרטים שלמים וזה אבסורדי בעיני אני לא יודע איך מתמודדים עם כזה דבר.

כמו הבחורה שסיפרתי עליה פה שהצעתי לה בעבר שנהיה זוג והיא סירבה.
מה שקרה אחרכך זה שהמשכנו להיות ידידים לזמן מה אני כבר שכחתי שבכלל הצעתי לה אפילו ראיתי איתה סרט בחדר שלה על המיטה שלה.
לפני כמה זמן נעלבתי ממנה מאוד ונפרדתי ממנה כי היא אמרה לי דברים מאוד מעליבים.
חבר שלי הכי טוב סיפר לי שהיא סיפרה לו שאחרי שהצעתי לה להיות הבת זוג שלי והיא סירבה אנחנו רבים, זה כאילו היא העלימה חצי שנה של חברות שהייתה לנו אחרי זה כידידים ולמעשה היא אפילו לא הייתה מכירה את החבר הכי טוב שלי לולא היינו נשארים ידידים אחרי שהצעתי לה.

אני חושב שזה מקרה מאוד קיצוני אבל אני מזהה נטייה כזו אצל חלק מהבנות פשוט להתעלם מתקריות קונקרטיות במציאות.

אבל אני גם רואה סוג אחר של בנות שמחוברות למציאות ולא מעלימות חלקים ממנו שעליהן מן הסתם אין לי יותר מידי שאלות.

אבל במשך כשנתיים היא הייתה הבחורה היחידה שהייתי מדבר איתה ולא חיפשתי ידידות אחרות וגם לא זוגיות וזה גורם לי לתהות לגבי הבנות שמתיחסות לתקריות קונקרטיות כאילו הן לא קרו כמו היא.

schlomitsmile

Member
מנהל
לא רק בנות
זה מנגנון הגנה אנושי
לעשות "פוטו-שופ" למציאות כך שייקל על האדם להתמודד איתה.
&nbsp
במקרה שתארת- יכול להיות שאובדן הידידות איתך הכאיב לה,
קשה להכיל אובדן, זה עוזר להאמין שהאינטראקציה כולה היתה גרועה.
לחליפין- יתכן שזה מצג שווא שהציגה בפני אותו חבר.
אולי בתוכה היא זוכרת כל מה שהיה, הטוב והרע,
אבל לא מתאים לה להכנס לכל זה איתו, לכן אמרה לו מה שאמרה.

HoneyBadger

New member
עכשיו שאני חושב על זה באמת הפילוג הוא לא ספציפי לנשים

אני חושב שאני פשוט עשיתי סינון כזה לגברים כבר קודם לכן, באמת יש לי מאוד מעט חברים כי אני סגור לאנשים שאני מרגיש שיש חוסר עקביות סביבם.

מה שמייחד את החבר הכי טוב שלי זה שהוא עקבי באופן גורף ועכשיו ממש לאחרונה גם יש לי שני ידידות לסביות שהן מאוד עקביות באופי והן לא מעלימות דברים מהמציאות וכיף לי איתן.

כנראה שיש טייפ של אנשים שאני אוהב גם בגברים וגם בנשים ועכשיו אולי אני לומד לעשות את הסינון הזה בקרב בנות ואז יהיו לי גם בנות שאני מבלה איתן כמו עם הידידה לפני שהיא התחילה להתנהג מוזר.

למעלה