עוד נסיון מיותר לחשוב

עוד נסיון מיותר לחשוב

מנסה להציע מודל פסאודו מתמטי לאוטיזם ולהבדלי תפישת הזמן והמרחב בינו לבין הנורמטיבי יותר.

הנ"ט חיים בעולם תלת מימדי, זאת אומרת שבשבילם כל הפרטים, הגופים, האנשים, מתקיימים בתלת מימד סטאטי הזהה לכולם כל הזמן,
מכאן גם הסבטקסט והקונטקסט החברתי בין אישי שזר ואף מאיים נורא על הזהות האוטיסטית שבשבילה התלת מימדי אינו אלא מקרה פרטי ויחודי והכי תלוי הקשר של הרב מימדי.
זאת אומרת, בשביל הנ"ט התלת מימד הוא הקבוע, האפריורי, זה שקיים למפרע כבסיס מוסכם שעל פיו ודרכו צריך להתנהל, לשוחח, לראות,
בשביל האוטיסט התלת מימדי נוצר רק בדיעבד, או תוך כדי, בזמן, וכתוצאה מזה הוא חווה מבט, צליל, ואת הקשר ביניהם כדיבור כפעולה שמחוללת את המרחב ולא ככזאת המתקיימת בתוכו.
מכאן גם היחס והתחושה הכל כך שונה ולא מובנת של האוטיסט כלפי עצם הדיבור, והמבט,כי יש הבדל עצום בין פעולה המאשרת את קיומו של המרחב המוסכם לכזו היוצרת מרחב מחדש

לתחושתי ומהיכרותי על הציר הזה נעים גם אנשים רגישים יותר או פחות, שגם בגלל זה כל זה ניכר גם כרגישות אופיינית לצליל גם בגלל הצורה המאוד שונה שבה צליל מתרגם לתנועה בגיאומטריה נורמטיבית לזו החריגה והשונה

יש לי אינסוף זהויות, אולי בגלל שכל הזמן חוסמים אותי

והנה מצאנו את התשובה לסכיזופרניה, מי שזהותו מושתקת ונרמסת כל הזמן פשוט מצמיח זהות ועוד זהות ועוד זהות כי אין לו ברירה אחרת. חחחחח

אני נהנית לקרוא אותך וללמוד ממך,

גם אם לא תמיד מסכימה (עם הנוסח) ו/ או מבינה (את התוכן).

סביר שאוטיסט לא יהיה מובן תכנית או צורנית לגמרי

עדיין זה לא אמור מי יודע מה להפריע, אפשר להבין קצת גם

חוסמים *אותך*? אני דווקא רואה שאתה מתבטא כאן בחופשיות רבה.

לעומת זאת, את הדברים ש*לי* יש לומר, לעולם לא ישמעו על גבי הפורום. לא אגיד יותר בעניין, כי אז גם ההודעה הזאת תמחק.

אגב, הסיבה שאני משתמש בכינוי מוזר כזה, היא שאני לא רואה שום טעם לפתוח כינוי חדש של ממש בשביל הודעה אחת או שתיים. ממילא לא יתנו לי לדבר את אשר על ליבי כאן, זה למה לטרוח?

הלוואי והיו "חוסמים" אותי כמו שחוסמים אותך. אתה, אדוני, בר מזל.

חוסמים אותי כל הזמן

בפייסבוק אני נחסם כל הזמן, גם כאן, בגלל זה אני משתמש בנשק הכי טוב נגד עריצים, ריבוי הערוצים, והזהויות, חוסמים זהות אחת אני צץ בשניה, וכן, אנשים שלא מסוגלים לחיות עם עצמם חייבים להשתיק אחרים, הרי אין מצב שהם יתרגלו מעט זכות בחירה, זה לא שאני צועק או כופה על מישהו את קולי או אוחז אותו בכפתור החולצה.

אם תוכן לא מתאים לך אל תקרא, זה מה זה פשוט, אלא שהנורמה אלימה כל כך ובטירוף ולטירוף בדיוק בגלל שהיא לא מגלמת זהות מהותית, אמיתית, ולכן מבקשת כל הזמן סמכות שתשתיק, תחסום, תנדה ותרחיק.

לדבר את אשר ליבך זה הדבר הכי חשוב, הכי מרפא, אפילו אפס כמו פרויד עלה על זה, ובדיוק בגלל זה אנשים רעים יעשו הכל על מנת לא לאפשר זאת, ובלא הכי זה גם לא ממש משנה כי מה הטעם לדבר את ליבך כשאף אחד לא רוצה לשמוע אותך ?

אני מדבר לאוויר, לקיר, למרחב האנונימי, כי הרי אין לך מושג מאן פתאום במפתיע יצוץ לו בכל זאת בן אדם, קורה וקרה לי כבר בעבר, אז זהו, זורקים פתק בבקבוק לים, התשמע קולי לה לה לה, וזה

מכאן נחסמתי לצמיתות

משער שזה רק עניין של זמן עד שגם המשתמש הזה יחסם לנצח

למעלה