לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1628116,281 עוקבים אודות עסקים

פורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

לצפיה ב-'אני לא כל-כך יודע מה לעשות'
אני לא כל-כך יודע מה לעשות
<< ההודעה הנוכחית
02/02/2019 | 01:02
2
173
כמו שכתבתי פה לפני זמן מה אני על תזונה מבוססת שומן וחלבון מהחי ששיפר לי את רוב התפקודים הקוגנטיביים המשמעותיים כגון ריכוז ותקשורת חברתית, ובתזונה זו נפוץ שהכולסטרול עולה יותר גבוה מהרגיל ולכן מתייחסים לפרמטרים אחרים כדי להבין באמת מה קורה עם הכולסטרול ולבחון את הסיכונים וניכר שלפי הפרמטרים של הפליאו המדדים שלי למרות העליה בכולסטרול בכללי הולכים לכיוון הרצוי ואין חשש (היחס בן הטריגליצרין ל"כולסטרול הטוב" במגמת ירידה).

העניין הוא כזה שהרופא זימן אותי אתמול בטלפון כי הוא רוצה לתת לי תרופה להורדת כולסטרול (הוא כבר הבהיר לי את זה אחרי הבדיקה הקודמת) והרגישות אצלי לחומרים גבוהה יחסית לאנשים שהם אינם בספקטרום.

אני באמת מאמין שמצבי הבריאותי מאוד טוב וכל שאר המדדים בגוף חוץ מהכולסטרול מאוד מאוזנים גם לפי הרופא.

כשדברתי איתו בפעם האחרונה הרגיש לי שהוא חושב שבסירוב הפונטצאלי שלי לקבל תרופה לכולסטרול יש פגיעה בסמכותו ובסמכות הרפואה בכלל וזה גורם לי לחשש במיוחד עם האבחנה של האוטיזם שיכול להביא לכך שיהיו השלכות כגון שאני אתפס כבילתי אחראי.

אני חושב שכשיש אוטיזם השיקולים הם אחרים משל אחרים ובכל האספקטים של החיים אני צריך לעשות את ההחלטות שיאפשרו לי לתפקד באופן מיטבי ולהגיע למיצוי עצמי מיטבי ואני חושש שיהיו עלי לחצים לקחת תרופות שבאופן עקיף עלולים לפגוע לי באיזון העדין שהשגתי באמצעות הרבה עבודה קשה וניסוי ותעיה. ובכללי לחצים זה לא נעים אני חושב שלכולם.

אין לי מספיק היכרות עם רופאים ומומחים כדי שאוכל לאתר כאלה שמכירים את התזונה הפליאותית ויוכלו לתת לי הכוונה ואני קצת באי נוחיות כי אני לא כל-כך יודע מה לעשות.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אף רופא לא ימליץ לך על תזונה פלאוליטית'
אף רופא לא ימליץ לך על תזונה פלאוליטית
04/02/2019 | 07:15
1
54
הם ממליצים לפי מה שמוכתב להם מלמעלה, זה לא שכל אחד ממליץ לפי דעתו על משהו אחר.

ולא יכולים להכריח אותך לקחת סטטינים.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-' כן, אתה צודק.'
כן, אתה צודק.
06/02/2019 | 09:07
22
לאחרונה היה לי שני עניינים עם הרופא שהתגובה שלו אל השאלות שלי היה מאוד לא פרופורציונלי במידת ההתנגדות שלו רק לעצם השאלות.
אולי במובנים מסויימים היה עדיף רופא פרטי על רופא של קופת חולים ככה היה ברור יותר שהוא משרת אותי ולא להיפך.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>

הודעות אחרונות

09:32 | 18.02.19 מרין 1983
06:46 | 18.02.19 schlomitsmile
10:09 | 12.02.19 טלי103
06:40 | 12.02.19 HoneyBadger
18:16 | 10.02.19 חגית כהן2
15:13 | 06.02.19 arana1
09:30 | 06.02.19 danfishl1
00:02 | 02.02.19 HoneyBadger
09:06 | 31.01.19 אנה חדשה
07:58 | 31.01.19 מלאת תקוות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ