לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1592915,929 עוקבים אודות עסקים

פורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

לצפיה ב-'מלגות לאוטיסטים'
מלגות לאוטיסטים
<< ההודעה הנוכחית
06/08/2018 | 01:14
2
112
היי לכולם,

אני ניל, 27, חיפה, אוטיסט (”אספרגר”), חדש מהניילונים פה בפורום. אני מתחיל או־טו־טו ללמוד לתואר שני בבלשנות של שפות סימנים באונ׳ חיפה. התחום הזה הוא תחום שמאוד מדבר אלי מאז שנחשפתי אליו כמו שצריך לראשונה, מכמה וכמה סבות – בין היתר, כי אני מרגיש מדה מסוימת של שותפות גורל עם הקהילה החרשת.
הענין הוא שללמוד שם זה, למרבה הצער, קצת יקר (סדר גודל של 14,000 ש״ח בשנה) וקצת גדול עלי. קצת הרבה גדול עלי, בעצם. לכן לאחרונה אני מחפש מלגות שיכולות להתאים לי. הבעיה היא שהממוצע שלי הוא, ובכן, רק ממוצע (מסבות כאלה ואחרות שלא אכנס אליהן כרגע), וכל שאר המלגות הן ליוצאי יחידות קרביות ו\או עדות מוחלשות, לנשים, או (במקרה אחד) לטרנסג׳נדרים (מלגת ”מעברים”), ואני ג׳ובניק לשעבר בן 27, לבן להפליא, זכר וסיסג׳נדר (בערך). איכשהו, דוקא לאוטיסטים לא מצאתי שום דבר – ככל הנראה, בורכתי דוקא בכל הפריוילגיות הלא־נכונות...
לכן הנחתי שכאן יהיה ה־מקום לשאול אם מישהו מכיר במקרה מלגה שמשום־מה לא מופיעה בגוגל, או אפשרות לקבל סיוע כלכלי לאוטיסטים באופן אחר. (אני כבר עובד, בתור מורה פרטי, ועושה עבודות תרגום עצמאיות פה ושם, אבל זה עדין לא מספיק.) מישהו מכיר במקרה?

תודה מראש!
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-''
06/08/2018 | 13:03
64
בלשנות של שפות סימנים- איזה תחום מגניב!

האם אתה מוכר ע"י בטל"א?
אם כן-
("אחוזי נכות" "שיקום"- מונחים שכדאי להתעלם מהם... לא צריך בגללם לוותר על התמיכה)
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'מלגה'
מלגה
07/08/2018 | 21:00
73
היי,
השנה היתה מלגה של קק"ל מטעם הקרן על שם פאולה והרמן מרקס לסטודנטים  לכל התארים על הרצף. אתה יכול לברר עם זה ממשיך להשנה.
כדי לברר עם רכזת נגישות  של האוניברסיטה (ניצה).
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>

הודעות אחרונות

14:52 | 21.08.18 ניצב2
12:49 | 17.08.18 דורית1118
13:00 | 16.08.18 יהודית127
11:34 | 15.08.18 עוד צחי בן עזרא
07:18 | 15.08.18 Hidden4ever
00:22 | 14.08.18 קפיה11
12:23 | 13.08.18 רונה 100
14:30 | 11.08.18 לדרפיין
00:25 | 10.08.18 zubvrcv
21:12 | 07.08.18 קפיה11
01:14 | 06.08.18 An Cat Dubh

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ