ניסיון לדיון עידוד להצטינות אחריות הורים אן בעיה

schlomitsmile

Member
מנהל

גם בשרשורים אחרים

כולנו ילדים גדולים, יודעים מה זה אינטרנט,
לא לעניין להטיח האשמות בבנאדם.

בלי קשר לנתנאל
אם נראה לך או לקורא אחר, שמישהו טומן פח של הונאה,
אפשר לפנות להנהלת הפורום.
פינטוזים (שוב, בלי קשר לנתנאל ולסיפור זה או אחר שלו) שאינם מזיקים לאיש,
זה חלק מהאינטרנט. לא עילה להלבנת פנים.

kagome10

New member
אני אישית מודה לגור על המידע שהוא נותן

במקריפ בהם אנשים (כולל בעבר אני) מקדישים מהאנרגיה שלהם ומזמנם בשביל לענות ברצינות לסיפור שמתברר שההומצא, אני רואה בזה הפרת אמון והונאה. וזה שזו הונאה של רגש ולא של כסף לא הופך את זה לפחות מזיק - ההפך.
&nbsp
על הבדיה להיות מסומנת בברור כבדיה, ומה שלא ומהווה בדיה - הוא בעיניי בגידה באמון, פגיעה במרחב הציבורי ובאפשרות לשיחה של שאר המשתתפים, ועילה לא להאמין יותר לשקרן.
&nbsp
בעיני צריך לעצום עיניים חזק-חזק (או לבטל את כל שאר משתמשי הפורום בתור לא חשובים או ראויים להתייחסות) כדי להגיד שזה לא מזיק לאיש.

מי קובע מי הוא שקרן ?

איך את יודעת שגור הוא לא שקרן ? כולנו כאן דמיות ורטאליות ואף אחד כאן לא חושף את שמו האמיתי , לכן כולם כאן בגדר שקרניפ פונוצלים כי מה לעשות גור לא מכיר אותי במציאות וגם לא אכיר כמו שאת לא מכירה אותו ואת הרקע הביוגרפי שלו כולנו כאן מפרשים את המציאות אף אחד לא נוגע בעולם כלשעצמו קראי מה אמר קאנט על הבעיה הפסכופיזית , לכן להסתכל על זה כשקר זה לא נכון כי אף אחד לא מחזיק במציאות לא את ולא גור , תגדרי לי קודם מזה מציאות אובקטיבית ואז אני יאמר מי שקרן ומי לא , לכן אף אחד על גבי הפורום הזה לא יכול ךהוכיח שקר של אחר כי כולם כאן חסוים לכן מה שאת אומרת לא הגיוני וגם אם אדם משקר פים אחת זה לא הופך אותו חשקרן זה חשיבה ילדותית כולם משקרים גם את אף אחד לא מלאך ונראה שכחת את זה כך זה שאתה מאמין בעצמך יותר מידי

חשבתי שאת מדענית או רוצה להיות כסו

ובשביל להיות מדען צריך להטיל ספק בהכל ולהאמין שיש הוכחות מוצוקות בנתיים גור מעליל עלי ולא הביא שום הוכחה חוץ מהכפשה על רקכרקע אישי בנינו מה שאת לא מודעצ עליו אז צר לי גור הוא לא בחש ולא אסמכתא לכלום בענייי כמו שאני לא בעניינו אני לעומתו צנוע ןאומר שאין לי מושג מי הוא ומה אמת ושקר ולא ישר מסמן כשקרן ולא מסביר למה ברגע שהיה לו הוכחות אני אסכים שיקראו לי שקרן כל עוד לא זה גם בכדר הוצאת לשון דיבה מבינה ? בעולם בחוץ יכלו לתבוע אותו על זה אבל הוא לא כל כך מעסיק אותי ובעיני הוא סתם תקוע בלופ אוטסטי וזהו תקוע על השערה שיש לו בראש ורואה בזה אמת לכן הוא לא מראה כלום חוץ מהרגדתו הסובקטיבית בלבד

מי שיקר עליך ואיך בררת את זה ?

"האם יש לך קשר איתי או עם אנשים בפורום מחוץ לפורום במציאות ? נראה לי שלא לכן השערה שלך שרותית וכמו שנאנר עד שאין הוכחה מוצקת אין אשרות להעמיד לדין

schlomitsmile

Member
מנהל
את יכולה להודות לו במסר
ואת הערותייך על החלטות ניהוליות לשלוח לי במסר.
הלבנת הפנים הזאת נגמרת כאן.

אתה יודע מה היופי ?

שכולנו פה דמויות וירטאוליות ואף אחד כאן לא באמת נחשף לכן כל אחד כאן יכול גם להיות בודה כן גם אתה כי כן גם לך יש סיפורים מצוצים מאצבע שקשה לי לאמין להם אבל לעומתך אני לא פוסל כל דבר שאני אומר ישר וגם מציע לראות הוכחות כמו שעשית אז עם המורה שלי למתמטיקה שהפניתי אותך עליה אתה התעלמת קיצור תחשוב עלי מה שאתה רוצה זה רחוק מהמציאות ויחס גורר יחס

גורג42

New member
אתה יודע מה היופי? שקיבלת יופי של עצות, אז בוא נהיה ממוקדים.

אני לא מתכוון להיגרר לויכוח איתך אם היה או לא היה - לא בנוגע אליך ולא בנוגע אליי.

כן אגיד לך, שכל מילה שאני כותב על עצמי בפורום היא אמת, וגם אסביר לך למה: מפני שהסיבה היחידה שאני מספר כאן על עצמי, היא כדי שאנשים אחרים יוכלו ללמוד מנסיוני. לכן אני מקפיד תמיד לדייק כשאני נותן דוגמאות מהחיים שלי.

ואם אתה רוצה לחשוב שאני משקר, שיהיה לך לבריאות. רק אתה מפסיד מזה. ואני לא מתכוון לבזבז את זמני בנסיונות לשכנע אותך שאני לא משקר. לא בשביל זה אני בא לכאן.

עכשיו, אפשר לחזור לענייננו? אחרי הכל, פתחת את השרשור הזה כדי לקבל עצה, נכון? אז בוא נתמקד בנושא שהעלת, במקום להתעסק בדברים לא רלוונטיים.

אני עצבני עכשיו

וכן אני מתנהג כמו ילד אני יודע אבל תמשגע אותי שכל דבר שאני אומר תמוציא אותי שקרן , ואין לך שום זכות או יכולת לעשות את זה אני חיי את הדמיות שלי וגם אתה דמות שלי כל אדם שאני מכיר וכן אני לא תמיד מדייק אתה צודק מאוד כי אני לא אלוהים עדין ויש לי תפישה מאוד סובקטיבית ומשוחררת אמן אמרנו לא ? ואלה הבינה את זה יפה מאוד בזמנו וגם ארי רק אתה עקשן נתקעת בזה אפילו מעיין הבינה טת זה ושחררה רק אתה נתקעת וזה מאוד אספי מצדך וכך גם אני וזה לא טוב תמיד , קיצור נחזור לעניין הרלוונטי ולדיון איך אתה עוזר לאדם כזה או לי ובכלל להתקדם ? ¤האם חייב נתק מהורים? על זה הדיון בעצם

גורג42

New member
אם לא הייתי מבין את זה, היית עונה לך בכלל? לעזאזל, תחשוב!

בנוגע לנושאים שהעלת, כתבתי לא רק תגובה אחת שהיא ארוכה ומושקעת ומכל הלב, אלא שתיים.

ולגבי הדמויות שלך: זה כל בסבבה. אבל לחברי הפורום יש גם את הזכות לדעת שאכן מדובר בדמויות ולא במקרים אמיתיים מהחיים.

בכל מקרה, אני צריך ללכת עכשיו (למעשה הייתי צריך ללכת עוד קודם. אני בפיגור עם הדברים שאני צריך לעשות היום). אחזור מחר. ואם אתה רוצה להמשיך ולדבר על הנושאים שאתה עצמך העלת, אשמח.

live long and prosper
גור

זה לא רק דמויות הכל גם ביוגרפי

ואלה וארי הבינו את זה גם אני דמות גם אתה עבורי גם ארנה כולם הבחור הזה קיים במציאות הוא לא בול אותו דבר כי אין דבר כזה הכל הוא פרשנות אפרפו הבעיה הפסכופיזית ואצלי זה מאוד מובהק , זו לא המצאה ולא דמויות בדיונות אלא החיים שלי מה שעושה אותי אדם עם לב ורגשות וברגע שאתה מבטל את זה בכזו פזיזיות זה הורס אותי הוא קיים וכמו שתארתי ויכול להיות שהוא יתאר את עצמו אחרת כמו שאתה מתאר את עצמך שונה מאשר אני מתאר אני סך הכל מתעד את חי בדימיון שהוא המציאות ... שלי וגם בגלל זה אבחנו אותע בסכוזפרניה זה לא פסכוזה זה אמת הכי עמוקה שלי אני לא בונה דמות שהיא לא קיימת היא קיימת בי וכך בעולם

תוכל לפרט למה ?

האם הוא או אוטיסטים אחרים יכולים להתקדם יותר בלי האקדמיה ? בלי הדרך המקובלת ? אקדמיה לא מתאימה לאוטסטים בעיניך ? בעיני עדיף מחקר עצמאי

חוזרת א

New member
לגבי לחץ של הורים

זה לא מאוד משנה אם הבחור הזה על הרצף האוטיסטי או לא, לאף אחד מאיתנו זה לא בריאי שלוחצים עליו רק למצויינות ולא רואים את המכלול. דוקא זה שאמא שלך התלהבה והראתה את הציונים שלך יכול להחוות כמשהו שהיא גאה בו. השאלה מדוע זה מה שגרם לך לפרש מהלימודים? הציפיות ממך?
אף אחד לא אוהב מסגרת שלא מתאימה לו, הבעיה שהרבה פעמים כדי למצוא מסגרת מתאימה אנחנו צריכים לעשות ניסוי וטעיה עד שמצליחים לפגוע ולכן צריך מוכנות אישית להתנסות. יחד עם זאת, אנשים שקשה להם להתמודד עם שינויים וטעויות מעדיפים להמנע מראש אבל בסופו של דבר זה לא לטובתם כי אי אפשר למצוא מה נכון וטוב עבורך רק מהימנעות.
יש רצף שלם של שירותים גם תעסוקתיים וגם של דיור שמגיע לך מהמדינה. אם מקום מסויים לא התאים לך יכול להיות בהחלט שמקום אחר כן או שליווי אחר כן יתאים. השאלה אם אתה יכול להתמודד עם זה שלא תמיד זה יהיה בדיוק מה שאתה רוצה... בדרך כלל המטרה היא כן שיהיה שיתוף פעולה ושאתה תמצא מה שנכון עבורך ושתורם לך .

למעלה