המלצות לאבחון פרטי ולתצפית בגן לבת 3 מאזור הצפון

המלצות לאבחון פרטי ולתצפית בגן לבת 3 מאזור הצפון

הבת שלי בת 3 ורבע, בתהליכי אבחון ארוכים בהתפתחות הילד עם חשד לאוטיזם ול-ADHD. אני חוששת שעשיתי טעות כשהתחלתי עם התפתחות הילד, בגלל הזמן הרב שזה לוקח פספסנו את ההרשמה לגני תקשורת ואין לי מושג מה יהיה איתה מבחינת גן בספטמבר. האם יש מכונים מומלצים, רצוי באזור הצפון (אנחנו מהקריות) שבהם ניתן לעשות אבחון אמין ומהיר שיהיה מקובל גם על ביטוח לאומי, קופת החולים (מכבי), משרד הבריאות וכל גוף שנצטרך לבוא במגע איתו? יצרתי קשר גם עם אסף הרופא (למרות שזה רחוק לנו) ונאמר לי שכרגע אין תורים וייקח שבועות או חודשים. אנחנו לא רוצים לאבד שנה של עזרה בשבילה. מה עושים? בהתפתחות הילד גם לא מוכנים כרגע לתת לה תצפית בגן למרות שהתקשורת שלה עם ילדים שונה לחלוטין מהתקשורת עם מבוגרים. אשמח להמלצות על אשת מקצוע שתבוא לתצפת בגן מטעמנו (בקריות) ושההמלצות/האבחון שלה יהיה מקובל על הגורמים שאיתם נצטרך לבוא במגע. אשמח גם לכל טיפ נוסף, אני ממש חדשה בזה וחסר לי הרבה ידע. רוצה לעשות את הדברים נכון ולקדם את הבת שלי.

אני לקחתי למילמן

התור לקח כחודש וחצי (כי הסכמנו לתור שהתבטל, אחרת היינו מחכים עוד כחודש) . האבחון לקח שני מפגשים, תוך שבוע.

grayart

New member
אני חושב שגם פסיכיאטר יכול לאבחן

תשלימו את התהליך בהתפתחות הילד
בינתיים אולי תפנו באופן פרטי לפסיכיאטר\ית, משהו מזורז לשם קבלת זכאות.
ועדות השמה כבר היו, אבל אני חושב ששיבוצים עדיין אין, ויש מצב שתוכלו בכל זאת למצוא לה מסגרת לשנה הבאה.
אצלנו נכנס ילד בסביבות חנוכה, עד אז היה הגן עם 7 ילדים.
אם יש מקום פנוי בגן קרוב אולי תוכלו עדיין להספיק.

למעלה