טרגר

טרגר

שהייתי ילד סבא עשה איתי אהבה האם זו צלקת או אהבה ? האם הוא ניסה לגעת מעבר למסוכם הוא תמיד היה מצייר לי במשך שעות נוף מסופיה והרבה פעמים ניסה להראות אהבה אחרת האם הוא אהב אותי ? בעיני כן יש סיוטים לפעמים אבל בסופו של דבר סלחתי הוא היה אדם חולה מאוד חולה ואני מבולבל

הוא לא אשם

הוא חסר ישע עצמו הוא חטף אירוע מוחי והשתגע איבד הכל הוא נפטר לפני 11 שנה ועד היום אני מתחרט על כך שהאפסיות הכי גדולה שלו שהיה נכה ולא דיבר אני לא הייתי איתו כמו שאני לא דברתי בעת הפגיעה איתי אותו רק בעינים רק במבטים וזה כואב כואב שזה מאוחר מידי לבקש סליחה ולעולם לא ספרתי את זה לאיש במציאות ואף אחד לא יאמין לי זה לא יסופר לעולם

ענתנוי

New member
זאת מחלה

זאת המחלה הקשה ביותר לריפוי ושיקום וסליחה זה לא הפתרון הנכון.
לגזול מאדם כמוך את היכולת לחוות אהבת אמת זה רצח של הנפש וזה פשע חמור יותר מרצח של גוף כי הגוף זמני והנפש נצחית.

יכול להיות אבל

יש לו רקע של מחלה מוחית אירוע מוחי הוא לא היה צלול לכן בעיני זה יותר מורכב מאשר בן אדם רגיל שפועל כך ואני מסכים שאונס זנ חמור מרצח בהחלט נכון זו פגיעה בלתי נגמרת בנשמה וצלקת לתמיד בוודאי שזה נעשה על ידי אדם מוכר שאמור להגן עליך ... זה בלבול עמוק מאוד .

ענתנוי

New member
אני לא מאשימה אותו

זה לא משנה מה הסיבה וברור שהייתה לו סיבה וגם הוא זקוק לעזרה.
אני חושבת רק עליך ומצידך - סליחה או האשמה מובילות לאותו מקום - אבדן שליטה.
שילוב כזה של חווית אהבה/שינאה הוא הגורם העיקרי לקשיים שלך ולא ה"אוטיזם" שהפך ל"שעיר לעזאזל" של כל מה שקשור לנפש ולנשמה.
הפתרון היחיד לשיקום הוא "מוות ולידה מחדש" - וזה אומר שאתה חייב להשתחרר מכל מה שעדיין כובל אותך לעבר ולחפש נקודת מבט חדשה על החיים ועל עצמך.
וזה כולל גם את הסטיגמה האוטיסטית שהדביקו לך....

ואיך אני בדיוק עושה את זה ?

יש לזה פתרונות ? כי עלי ישר רואים שאני שונה או אוטיסט אצלי זה מובהק איך אני משנה את זה ? שלא ישמו לב עלי

ענתנוי

New member
משנה את הפנים

אתה יכול לחיות עם ההגדרה שאחרים מדביקים לך ואז תמיד תיראה חריג, שונה, אוטיסט, סכיזופרן וכ"ו.

ואתה יכול לחיות עם ההגדרה שאתה בוחר לך - ואז אתה יכול להיות מי שתרצה, כל עוד אתה כנה עם עצמך ולא חי בסרט...

אני לא חושב שיש לי הגדרה

או צורך בה לפעמים אני נשבר על זה אבל רוב הזמן לא משנה לי אם אני אוטיסט או פסכוטי או לא יודע מה אני יודע שיש נורמה ואני שובר אותה אבל לא חושב שיש כל כך ער להכדרות צרות ...

למעלה