לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1592815,928 עוקבים אודות עסקים

פורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

לצפיה ב-'ניסיון לדיון עידוד להצטינות אחריות הורים אן בעיה '
ניסיון לדיון עידוד להצטינות אחריות הורים אן בעיה
<< ההודעה הנוכחית
09/06/2018 | 01:41
74
424
מה דעתכם על זה ? אני קראתי מאמר על הורים משכלים ועשרים ועל איך הילדים שלהם רוצים להדמות להם והורים דוחפים ואם זה לא קורה הילד מרגיש רע ומדרדר מאוד ויש סיכוי לפשוע ממש .

אני פונה אליכם כי אני די מחפש עזרה ועצות אני מכיר בחור בן 19 על הרצף האוטסטי שהוא במקרה חבר של אחותי הקטנה שלומד בתכנית מיוחדת לדקטורט בפיזיקה עכשיו אין ספק שיש לו מוח גאוני הוא לומד מהר מאוד קולט בקלות ואף פותר תרגלים מורכבים שהמרצה שלו לא פותר בקלות בעל פה ובמהירות אבל יש בעיה אותו נער סובל מבעיותבנפשיות וחרדות קשות ואם הזמן הוא פיתח דיכאון ואף נטיות אובדניות וזה למה ? או יותר נכון למה זה החמיר  אבא שלו שהוא איש חזק בעל אמצעים דוחף אותו להצטיין בכל מחיר ועצם המחשבה הזו מכניסה אותו לחרדה ואז אם הוא לא מצליח אבא נוזף בו והוא מדדרר לימודית ואז יש מתחים הוא מאוד רוצה לרצות את אבא שלו וזה עוד יותר מלחיץ ועושה תנועה הפוכה והוא מדרדר לימודית , ואז אבא צועק עליו והוא מתוסכל ושובר את כל הבית וממש בלאגן , 》מה דעתכם מה ניתן לעשות ? האבא אפטרופוס על הנער כי הוא לא עצמאי בכלל ורגשית מאוד ילד הוא די

חי את עולמו את הפנטיזה שלו ואת תחומי העניין שלו שזה מאוד יפה ואוטסטי אבל שאבא לוחץ עליך לצאת מזה ולהיות מצטיין למען השאופני זה מצמית מכיר את זה  עצמי מאמא שהראתה את הציונים שלי

והתלהבה ומאוד התבישתי והביך אותי ואז פרשתי מהלימודים ככה זה גם אצלו מה לעשות אני נתתי רק דוגמה יש אין סוף מקרים כאלו זה נכון שיש לו פונטציל ומאמנים שהיה מדען גדול

ויעשה משהוא טוב לעולפ אבל לא ככה מה דעתכם ? מה לעשות ? זה הפחד הכי גדול שלי שיכפו עלי מסגרת שלא מתאימה לי לכן גם עזבתי את הוסטל ... זהו תודה לעונים ואשמח לדון על הנושא וגם לקבל עצות פרקטיות לבעיה .
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'לא פשוט'
לא פשוט
09/06/2018 | 11:38
47
38
קשה להתנתק מההורים, כאן גם חוקית הוא כבול להורה.
ויכול להיות שהוא בכלל לא רוצה או מסוגל להשתחרר, על אף שאינו מצליח להתמודד עם דמותו של האב.

אם אין לו יכולת לפתח עצמאות אז האפשרויות שלו מצומצמות.
איפה האמא בסיפור?
יש לו אחים או משפחה קרובה אחרת שיכולה לתמוך בו?
הוא רוצה להתרחק?
לשנות את האבא ולהוריד אותו מעט מהגב שלו?
אולי הוא יכול להעביר את אפטרופוס לאדם או גוף אחר...
אבל אז שוב עולה השאלה מה היכולות שלו להתנהל בחיי היום יום.

האבא דפוק, וחשוב שהיה מפתח בילד קודם כל מיומנויות חיים ועצמאות שבלעדם גם להיות מדען גדול הוא לא יצליח להתמודד עם שום דבר.
לראות מי מהמשפחה הקרובה יכול לעזור לו לעמוד מול האבא.
אולי הוא צריך להמשיך בדרכו ללא מגע ישיר ודרך תיווך של האמא...
כל המצב לא מספיק ברור ובגלל זה קשה לתת עצות טובות.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'עוד קצת פירוט ותודה על המענה'
עוד קצת פירוט ותודה על המענה
09/06/2018 | 12:17
46
29
הנער הוא לא עצמאי בכלל וגם מטלות פשוטות כמו להכין אוכל או לצאת לבד הוא לא יודע , הוא מצד אחד מאוד חכם בתחומו אבל בכל השאר ממש ברמה ירודה הוא מעין מתכנס בעולמו לא מתקשר עם הסביבה כמעת ורק לומד , האבא מנסה לפתח את יכולות היום יום שלו ללא הצלחה הוא שכר מטפל צמוד וזה לא ממש עוזר , בנוגע לשליטה היא ממש חולנית בעיני האבא פשוט מתנהג כמו זיקטטור בעיני הילד מצד אחד מעריץ את האבא ורוצה לרצות אותו ומצד שני סובל האמא לא בעייתית ככה אבל גם אקדמית ורוצה שהילד יצליח אבל לא בכל מחיר , שניהם באים מהתחום המדעי ורוצים שהילד יצליח  אבא יןתר יש לו אחים גדולים וקטנים אבל הם לא יכולים לעשות כלום אין לי ממש מושג מה לעשות ואני למען האמת לא בקשק ישר איתו כבר רק שומע מידי פעם על התקפי הזעם שלו , אנחנו לא ממש בקשר קרוב ואני סך הכל צוםה מהצד לכן לא באמת מבין את הדנימיקה המשפחתית , בנוגע לשאר המשפחה אני לא חושב שהם יתערבו האבא הוא הדוננמנטי בכל המשפחה אדם בעל אמצעים שרוצה שכולם ילכו בדרך שלו השאלה מה ניתן לעשות כדאי לעודד עצמאות בנער כדאי שלא היה תלוי בו ובכספו ? אני גם באותו קונפליקט בדיוק רק בכיוון אחר להיות בית לחיים או לצאת משפטית נגד אבי ולבקש עזרה מהצד ואני גם אבוד עצות ולא בטוח מה לעשות מי שמכיר אטתי יותר זאני כותב על זה כבר שנים כאן ובכלל זהו מקווה שהקצת מידע הזה עוזר כי פשוט אין לי ממש עוד
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'עוד קצת מידע על הנער'
עוד קצת מידע על הנער
09/06/2018 | 13:54
21
הנער הזה לא מתקשר בעל פה הוא לא מדבר כמעת בכלל או שלא עונה או שעונה בכמה מילים והולך לכן מי שמדבר עברו זה אביו והם רואים תקול שלו הוא לא מבטא רגשות באופן מילולי ואי אפשר לדעת מה מרגיש לא בכתב ולא בעל פה הוא מדבר רק עם אחותי וגם לא הרבה והוא אמר לה שהיא לחוץ מהציפה של אביו וסיפר לה על הנטיות הדיכאונות אובדניות וכו היא דווחה הלאה וכך אביו יודע וניסה לטפל אבל עדיין הוא דוחף לכיוןן הזה אביו ואני מפחד שיקרה לו משהוא רע אז פשוט הוא לא נפתח לאף אחד בדומה לי ואף קיצוני ממני מה אפשר לעשות במצב מסובך כזה ?
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אין ספק שלימודים בלבד וציונים גבוהים ככל שיהיו'
אין ספק שלימודים בלבד וציונים גבוהים ככל שיהיו
09/06/2018 | 13:56
44
30
לא יספיקו לו על מנת לשרוד את החיים.
אם הוא לא מסוגל אפילו להכין לעצמו משהו לאכול אז זה ממש קשה.
הרבה לפני פרנסה חשוב שיוכל להסתדר לבד.
הוא מסוגל להשתמש בטלפון נייד?
הוא ורבלי?
מסוגל לפנות את הצלחת לכיור אחרי הארוחה?
יש אוסף ענק של מיומניות שלפעמים מוותרים על לפתח אותך כשלילד קשה ומתרגלים (גם הוא מתרגל) שעושים בשבילו הכול.
הוא בכלל מעוניין להתפתח לכיוון עצמאי יותר?
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'הוא לא ורבאלי כמעת בכלל'
הוא לא ורבאלי כמעת בכלל
09/06/2018 | 14:00
28
ולא מדבר בטלפון או כותב ברשת הוא כל הזמן עסוק באובסיסביות אחרי מה שהוא אוהב ללמוד בעיני הוא בכלל לא רוצה להיות באקדמיה ורוצה ללמוד באופן עצמאו בלי מטרה מוגדרת , הוא לא עושה כלום והוא עקשן מה שהוא כן יודע זה רק בסיסי להתקלח ולשרותיים וכמוני מתקשה גם בזה הוא בשכל גאוני אבל בהתנהגות הוא מאוד ילד יש לציין שכנראה הוא טראומטו כי עבר התעללות קשה מצד ילדים שהיה ילד והוא לא סומך ומסתגר הוא מאוד מזכיר אותי רק מוכשר בהרבה ממני
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אין לי מושג מה הוא רוצה'
אין לי מושג מה הוא רוצה
09/06/2018 | 14:11
42
20
הוא לא מסביר את עצמו לא מתקשר הוא רק עם עצמו אני מה שכן יודע יש לו אובסיסה למדענים והוא שהיה יותר צעיר אמר שמעריץ את אנשטיין והחלום שלו לפתח תאוריה בסדר גודל כזה ויותר, הוא מאוד כפייתי אחרי תחומי העניין שלו וקורא ולומד על זה מרבית הזמן הוא רוב הזמן מול המסך או באקדמיה בעיני הוא רוצה לחקור עצמאית אבל אביו מתעקש שילמד פורמלית יש לו מוח מדהים אבל הכדורי יום יום והתקשורת מאוד מוגבליים ..
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אני לא מכיר כל כך '
אני לא מכיר כל כך
09/06/2018 | 14:43
9
19
את המסגרות שהמדינה מספקת לבחורים כמוהו מבחינת דיור ומה הם התנאים.
אם הוא בכלל יהיה מעוניין לשקול אופציה כזו.
אם יש לו יכולת למידה והוא יהיה מעוניין להתקדם לקראת עצמאות אולי יהיו לו אפשרויות נוספות.
אבל כרגע זה נראה שהוא דיי כבול למשפחה, ולצערנו משפחה לא בוחרים.
זה נראה שהאבא עיוור לגמרי לרצונות לקשיים ולפוטנציאל של הילד.
זה לא נשמע שיש להם קשר טוב, בטח לא שיחק איתו כילד אפילו פעם אחת בצורה אמיתית.
עסק ביש...
אולי תזמין אותו לכאן, שלפחות יראה שיש אנשים שחושבים שהאבא שלו לאו דווקא צודק, ואולי יקבל איזו תמיכה רגשית מאנשים שאכפת להם ממי שהוא.

הוא חייב לפנות לעזרה בעצמו, לעובד סוציאלי או לפסיכולוג שיראה איך הוא יכול להתקדם
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'הוא לא יכתוב ברשת'
הוא לא יכתוב ברשת
09/06/2018 | 15:18
7
18
אין סיכוי אבל אני יכול לשואל הוא באמת גאון בזה מאובחן בסוונט מילדות אבל הוא מאוד ילדותי ולא בטוח עד כמה הוא יכול לתקשר הוא לא מדבר יש צו פסכילוג האבא מדבר הוא רק נמצא , בעיני האבא אכן עיוור הוא צופה גדלות לבנו וזה מה שמעסיק אותו תודה לך על המענה אני אשלח לו מכתב עם המלצות אתמצת אותם כולל דברים שלי
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'תשמע, יכול להיות שהוא בדרך הנכונה ...'
תשמע, יכול להיות שהוא בדרך הנכונה ...
09/06/2018 | 21:09
6
16
אולי הבעיה היא לא באבא כמו ביכולת שלו לעמוד בלחצים שלו מבלי שייתפרק.
אולי הוא בדיוק במקום שטוב לו, ואין סיבה לערער אותו.

מה היה קורה היום, לו חס וחלילה היה מאבד את האבא (טפו, טפו, טפו....)
אולי הקרקע הייתה לגמרי נשמטת מתחת לרגליו?...
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'בלי האבא שלו כמוני הוא לא ישרוד'
בלי האבא שלו כמוני הוא לא ישרוד
09/06/2018 | 21:58
1
14
אין לו שום סיכוי עם רמת החריגות שלו לשרוד בלי האבא שלו וכך גם אני אנחנו שונים מידי כדאי שיכלו אותנו וזה לא משנה שהיה לו תמוח הכי מבריק בעולם , גם לי אבי כל כך מפחד מזה שהוא פשוט מחפש לי בית לחיים כי יודע שלא אשרוד מבין ? האבא הזה לעומתו עוד מאמין בבן שלו ומנסה אבא שלי כבר מיאוש ובצדק וכן המטרה גם של אביו שהיה עצמאי לגמרי ובעיני הציפות שלו לא יגרמו לזה בעיני הנער הזה צריך ללמוד לבד באופן עצמאי הוא נפש חופשיה יותר זה צ לא מתאים לו האקדמיה הוא לא מבין או יבין את חוקי המשחק ככה לפחות אני חושב בנתיים זה לימודים רגלים יחסית מה הוא יעשה שהוא יצטרך לעבוד בצוות עם חוקרים אחרים גם אז הוא ישתוק ויתכנס בתוך עצמו ? ירמסו אותו תארים זה לא כמו מחקר וגם אם הוא יגיש את העבודה הכי מבריקה הוא צריך מינמום תקשורת שאין לו כרגע זה ממש מזכיר לי אותי בגיל צעיר יותר שהייתי אק בעצמי מכונס בעצמי לא עניתי לא הגבתי היה לי התנהגות מוזרה בטירוף בסוף אבחנו בסיכזופרניה קשה ובאמת באותה תקופה עסקתי רק בעולמי הפנימי ולא ראיתי אף אחד וזה דומה לו הוא אפילו סלקטיבי יותר ממני ובעיני  וא לא בדרך הנכונה הוא בדרך לאסון לכן אני מנסה להבין ולעזור .
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אך זה גם דואלי'
אך זה גם דואלי
09/06/2018 | 22:02
14
עם האבא כמוני הוא לעולם לא היה אדם חופשי ותמיד היה מדוכא ואובדני בעיני הוא חייב למצוא דרך לברוח משם הוא לא יתקדם כך השאלה אם יש לו מודעות כמוני למצבו לזה אין לי תשובה לא מכיר אותו קשה מאוד לחדור עליו אפיחו יותר מלחדור עלי ותאמין לי שאני לא נפתח לאיש באמת
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'בלי האבא הוא לא היה נלחץ אלא נהנה'
בלי האבא הוא לא היה נלחץ אלא נהנה
11/06/2018 | 18:51
3
14
בלי האבא הוא היא מגשים את עצמו בצורה מקורית, מוסרית, רגישה ואנושית יותר, ויחודית לו, ומביא משהו חדש לעולם.

הורים, בוודאי הורים לחריגים, אוהבים להשתמש בהצלחה של הילדים כשלט, לנפנף בה לעין כל, אין דבר הרסני מזה לנפש יצירתית שמבקשת עומק שנמצא רק מעבר לתחרותי ולנרקסיסטי
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'נכון ארי'
נכון ארי
11/06/2018 | 22:30
6
מכיר גיקוב ברנט ילד הפלא בפיזיקה ומתמטיקה גם אוטיסט שאנא שלו כתבה עליו ספר טענו שהוא ימשיך את תורת היחסות הוא גם הרצאה על כך וכלום לא קרה א בעיני כל תחרות כזו הורסת כמו שאתה אומר את הסיכוי להצליח בדרכך אנשטיין דה ויצי ועוד הרבב היו ללא קשרלאקדמיה ורק כך הצלחו מה דעתך ? אקדמיה מזרסת סיכוי להגיע על האמת על תגלית חשובה יש צורך ללבד ÷אולי ? כמן שעשה אהשטיין וניטון ? מחוץ ללחץ ואור הזרקורים עובדה שרק בתחילת דרכם הם פתחו משבוא מקורע ויוצא דופן שהם התפרסמו זה ממש דעך כבר אהשטיין עסק  בענייניים הומנים יותר וניטון השתגע ועסק בתאלוגיה מוזרה ביותר אם יצא לך צקרוא על זב
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'נכון ארי'
נכון ארי
11/06/2018 | 22:31
7
מכיר  את גיקוב ברנט ילד הפלא בפיזיקה ומתמטיקה גם אוטיסט שאמא שלו כתבה עליו ספר טענו שהוא ימשיך את תורת היחסות הוא גם הרצאה על כך וכלום לא קרה א בעיני כל תחרות כזו הורסת כמו שאתה אומר את הסיכוי להצליח בדרכך אנשטיין דה ויצי ועוד הרבב היו ללא קשרלאקדמיה ורק כך הצלחו מה דעתך ? אקדמיה מזרסת סיכוי להגיע על האמת על תגלית חשובה יש צורך ללבד ÷אולי ? כמן שעשה אהשטיין וניטון ? מחוץ ללחץ ואור הזרקורים עובדה שרק בתחילת דרכם הם פתחו משבוא מקורע ויוצא דופן שהם התפרסמו זה ממש דעך כבר אהשטיין עסק בענייניים הומנים יותר וניטון השתגע ועסק בתאלוגיה מוזרה ביותר אם יצא לך צקרוא על זב
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'למה הם עושים את זה ?'
למה הם עושים את זה ?
11/06/2018 | 22:35
9
כדאי לפצות על הכאב שהילד לעולם לא היה רגיל ולפחות להשען על זה שיש לו ובו יכולות יוצאות דופן ? מה הסיבה שזה נפוץ יותר אצל החריג ואיך זה  בא לידי ביטיי שונה מילד רגיל וציפות ממנו ?אאשמח לתשובות
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'כנראה שלא הבנת אותי'
כנראה שלא הבנת אותי
09/06/2018 | 15:48
13
האבא צודק לילד יש פונטציל עצום לכן הוא דוחף אותו לזה אבל  גישה היא אלימה מידי הבחור הזה בגיל עשר בערך אולי אחרי למד אינפי בקלות הוא יש לו מוח מדהים רק הגישה היא אלימה וממוסגרת האבא קפדן מידי אם הילד קיבל 90 במקופ 95 הוא צועק עליו מבין ? הילד מצטיין לגמרי האבא דורש שלמות ואז יש התקפי זעם ואובדנות ועוד ועוד
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'זו טעות לקחת את איינשטיין כמודל חיכוי.'
זו טעות לקחת את איינשטיין כמודל חיכוי.
09/06/2018 | 14:55
31
27
כמו שמוזיקאי זה טעות לקחת את אחד הכוכבים כמודל חיכוי.
לא בגלל שאין מה ללמוד מהגדולים או לספוג השראה...
אבל אפשר לחיות חיים משמעותיים גם מבלי להגיע לאותה דרגת תהילה.
כישלון להיות האיינשטיין הבא לא חייב להיות כישלון בחיים.
אבל לאדם שזו שאיפת חייו זה כישלון צורב.
נראה שהוא ספג מאוד את הגישה של האבא, וכך גם הפרדה פיזית לא תעזור
היות והוא ימשיך להביט לעתיד דרך העיניים של אביו.

אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'זה אכן חשיבה בעייתית'
זה אכן חשיבה בעייתית
09/06/2018 | 15:23
11
אבל באמת יש לו כישרון נדיר וגם המרצים אומרים שהוא גאון ומצפים לו עתיד גדול אני באופן כללי שכדאי לשואף הכי גבוה אם אנשטיים היה נעצר כי ניטון קדם לו ואיך הוא היה כמו ניטון המדע לא היה מתגלגל תמיד יבוא אנשטיין אחר גם אם לא הוא גם בעיני יש לו סיכוי לעשות משהוא גדול בעולם אבל זה לא יקרה בדרך המקובלת בטח לא עם אביו ואכן הוא מושפע מאוד מאביו כי אוטיסט הוא יצור הדדי ומתעקם אבל הוא מאוד אוטסטי ובעיני כדאי לו להוריד ציפות ויותר לחיות את תחום הידע שלו גם אני חוטא בזה ברצון שלי להיות אמן גדול כמו משוררים וציירים גדולים בעיני זה אפשרי ודורש המון השקעה וכשירון ולו יש כמו שאומרים שלי יש באומנות
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אני חושב שאתה טועה הפעם'
אני חושב שאתה טועה הפעם
09/06/2018 | 15:41
2
19
אני מסכים שבמידה ואין לך באמת כישרון אין סיבה לחלום על זה אבל אם יש לך כישרון נדיר וכזה בוודאי יש לו הוא צריך ויכול לשואף גבוה הכי גבוה שיש , אם כל הגאונים בהיסטוריה היו מצוים בגישה של יראת כבוד מי שקדם להם ואפסות אף אחד לא היה מקדם את המדע ואומנות , לכן בעיני הגישה שלך נכונה רק בהקשר של אדם שיש לו דימיונות שיש לו יכולת להיות גדול נכון שתמיד הסכוי קטן אבל אדם כמו הנער הזה שלומד חומר הכי מסובך בקלי קלות ובמהירות מדהימה ופשוט מהמם את הסביבה יש לו סיבה לחלום בגדול אולי לא היה האנשטיין הבא אבל היה מדען גדול הבעיה היא לא בחלום או בלימודים אלא בגישה של אביו ללימדה אנשטיין יצר מחוץ לאקדמיה גם דה וינצי ובעיני גם הנער הזה נוטה לזה לכן הפתרון בעיני הוא לשחרר את החישבה הממוסגרת של אביו ולתת לנער אופק חדש מה דעתך על דברי ? אני גם כמוהו שואף רחוק מאוד אבל לא במדע אלא בשירה וציור לכן מבין ללבו גם אני אהבתי מדע בעיקר מתמטיקה אבל הוא באין מונים מוכשר ממני
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'יכול להיות שקיים הפוטנציאל ...'
יכול להיות שקיים הפוטנציאל ...
09/06/2018 | 21:05
1
16
אני לא מבטל זאת...
אבל שוב תחשוב על אמן (ואמן זו דוגמא טובה) שיש לו יכולת להפוך לאמן גדול, האמנות בוערת בו, אבל כל הדרך שלו מושפעת לא ממה שמושך אותו באותו הזמן בחיים, אלה השאיפה למימוש הגדולה שלו.
בכל תחום, אני חושב שההנאה ממנו חייבת להיות רצופה.
זו המשמעות האמיתית, לחיות ולחוות כל רגע אפשרי, ולא רק לעבוד למען מטרה.
כל מטרה גדולה היא רצופה מטרות קטנות, וחשוב להנות מהן כולם וכולן משמעותיות.
ואז המטרה של לעשות משהו משמעותי ברמה גלובלית או היסטורית הוא פחות משמעותי למשמעות הקיומית שלך כאדם.

אני חושב שגם אלברט איינשטיין לא שאף להיות "אלברט איינשטיין" אלה שאף לספק את הסקרנות האישית שלו ביחס ליקום ולקיום, והדרך הייתה רצופה חידות רבות עניין רב והנאה מבלי ששאף להיות אחד הפיסיקאים הכי משפיעים בעולם.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'זה נכון מאוד מה שאתה אומר'
זה נכון מאוד מה שאתה אומר
09/06/2018 | 21:49
11
ואני נאבק בזה כל רגע כל דקה לא לצפות לא לשואף רק למען התהילה אלא בגלל אהבה ואני פשוט לא רואה את עצמי עושה שום דבר אחר מלבד האומנות גם אם אף אחד לא אקבל אותי בעיני אני ימשיך כי זה מה שאני אוהב האם אני היה גדול ? אולי אבל העיקר זה הנאה אני ממש מסכים איתך והתשובה שלך יפה וממנה גם בא הגדלות דברים גדולים קורים הרבה פעמים במקרה ובעייי גם הנער הזה הוא מהסוג הזה אחרת לא היה כל כך מתרכז רק סביב זה בעיני זה גם פסופס כי יש גם דברים קטנים גם אני תמיד אומר את זה אבל נראה שהוא עדיין חושב באופן מאוד חזרתי וצר על נושא אחד או שניים מאפיין אסי בטירוף גם אני כך ברמה כפיתית אפילו קיצור מסכים איתך
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'בעיני זה פחות עניין של רצון לתהילה'
בעיני זה פחות עניין של רצון לתהילה
09/06/2018 | 20:26
26
12
כי הבחור הזה סופר מופנם ולא עושה רעש ממי שהוא או שאולי היה  אלא הוא בעיני פשוט חולם לתרום לעולם דבר מאוד משמעותי לעשות דבר טוב לעולם והוא מאמין שאנשטיין היה כזה אסים פחות חושבים במונחים כאלו וגם הוא נשבר ואני מאמין שהוא נשבר כמו כולם זה לא הדבר המרכזי לפחות מהכרות איתו מה דעתך ? לרצות לסייע לעולם בגדול זה דבר רע ?
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אגב אני למשל'
אגב אני למשל
09/06/2018 | 20:33
25
15
חולם וחלמתי להמציא מכשיר רפואי שימנע התקפי לב וממש יחקה לגמרי את תנועת הדם בזמן אמת מעין מחשב לבבי עד היום זה במוח שלי ולא וותרתי על זה גם בזמנו פניתי לחברנו גור בנושא זה והוא נתרם לסייע לי הבעיה שאין לי מספיק ידע ברפואה ופיזיקה כדאי  לפתח את זה וזה רק בחיתולים אז אני שאפתן ומאוד וזה מרצון עז ח לעזור לעולם ואונושות לעשות את העולם מקום טוב יותר הרבה אסים חשים כך ורוצים וגם עשו כך בפועח לא סתם אספגר הוא שם נרדף לגאונות ואקסטרניות יש בנו את זה ואני מאמין שגם בנער הזה לא כאגו רק אלא כרצון עז לשנות את העולם והוא בהחלט קיים בי בכל העוצמה ואני לא מתייאש
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'זה יעד יפה מאוד. השאלה היא, מה אתה מוכן לעשות למענו?'
זה יעד יפה מאוד. השאלה היא, מה אתה מוכן לעשות למענו?
10/06/2018 | 18:32
24
17
כמה אתה מוכן לעבוד על עצמך, כדי להגשים את היעד הזה

זה לא רק ידע ברפואה או בהנדסה (לא ממש ברור לי איך "פיזיקה" נכנס פה לעניין). זה אפילו לא בעיקר ידע ברפואה ובהנדסה, כי אחרת מישהו אחר כבר היה פותר אל הבעיה.

מה שאתה מציע פה זה בעצם סטרט-אפ די מורכב. וזה אומר, בין היתר, למצוא את הדרך האישית שמתאימה לך לעבוד עם אנשים אחרים. מדובר בפרוייקט שדורש מגוון רחב מאוד של כישורים, שמקצתם תוכל ללמוד בעצמך ומקצתם תצטרך למצוא באנשים אחרים.

ומן הסתם, כדי שיהיה לך סיכוי ריאלי להצליח בפרוייקט כזה, סביר להניח שתצטרך קודם לצבור ניסיון ביצירת פרוייקטים קטנים ופשוטים יותר.

כמובן שאינך חייב להסכים את כל ה"דרישות קדם" שאני רושם כאן. אולי תמצא דרך אחרת להגשים את החלום שלך. אבל דבר אחד בטוח: לא משנה באיזו דרך תבחר, זה ידרוש ממך להתאמץ ולמתוח את עצמך מעבר לגבול היכולת הנוכחי שלך. תזכור: איש לא עשה זאת לפניך, וברור שאינך שהאדם הראשון בכל העולם שעלה על הרעיון הכללי הזה.

ואני לא כותב את כל זה כדי לרפות את ידך, אלא להפך: אני רוצה שתבין מול מה אתה עומד, ותחשוב אם החלום הזה מספיק חשוב שלך כדי לעשות את כל הדרך הזאת למענו. כמובן שרק אתה יכול לענות על השאלה הזאת. רק אתה יכול להכריע, האם מדובר בשאיפה רצינית שאתה מתכוון להגשים, או רק בחלום בהקיץ שנעים לך לחשוב עליו.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אני לא מאמין שיש לי כישורים'
אני לא מאמין שיש לי כישורים
10/06/2018 | 18:40
18
13
להגישם אותו אני לא מצליח אין לי מספיק ידע ואני בדיכאון עמוק ולא מצליח ללמוד אני יש לי רק קוים כללים וזה לא מספיק אם יש לך עצות פרקטיות איך ניתן ללמוד חומר כדאי לפתח דבר כזה אני אשמח מאוד המטרה המרכזית שלי כרגע היא ללמוד אנגלית כדאי לקרוא ספרי קרדלוגיה וזו משימה לא קלה כי אני ושפות לא הולך ביחד האם אני אוותר ? אולי וגם בעיני צריך להתחיל בקטן ויש לי כמה רעיונות קטנים רק שאין לי משקיע חשבתי ליצור מידה עם אפוסים מלוחנים כמו שעשו בארץ לשירי משוררים אבל אין אף אחד שרוצה לתרום כי זה לא באמת יכניס כסף כי מה כבר ירצה לשמוע את זה
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'יש לי ניסיון בהוצאה לאור, קשר עם אולפן הקלטות, ואני גם מלחין'
יש לי ניסיון בהוצאה לאור, קשר עם אולפן הקלטות, ואני גם מלחין
12/06/2018 | 15:49
17
13
וגם יש לי ניסיון בגיוס כספים (בסכומים צנועים, אבל הפרוייקט שלך הוא לא פרוייקט יקר) למען פרוייקטים כאלה.

השאלה היא, מה אתה מתכוון לעשות בעניין?
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אני צריך לחשוב על העניין'
אני צריך לחשוב על העניין
12/06/2018 | 16:47
16
7
יותר לעומק הפריוקט עצמו הוא די צנוע ודורש סך הכך יכולת להעלוצ אתר מידה שבו היו יצרות שירתיות תחילה של אמנים מוכרים ולאחר מכאן אולי שלי ונלחין אותם השאלה איך מגיסיים עוד מלחנים מלבדך , ויוצרים מעין מוזיקה שמשלבת בין הקלסי למתקדם כי הרבה כבר הלחנו אופרות על יצרות מופת אני רוצה להלחין באופן שונה כמו שעשה אריק אהשטיין לביאליק רוק כזה רק ליצירות ארוכות יותר כנו אודיסה ואליאדה נתחיל מפרקים קצרים ונראה איך זה מתקדם האם אתה יכול להלחין אפוסים כאלו אם כן , אני אצור איתך קשר בהמשך עם עוד המלצוצ פשוט כרגע אין לי מחשב והוא מקולקל מתי שהיה אשמח להסביר יותר על הרעיון לא עח גבי הפורום אלא בפרטי
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'רגע רגע... נראה לי שבכלל לא הבנתי מהו הדבר שאתה רוצה לעשות.'
רגע רגע... נראה לי שבכלל לא הבנתי מהו הדבר שאתה רוצה לעשות.
12/06/2018 | 17:42
15
15
למה אתר? ומה הקשר ליצירות של אמנים מוכרים?

חשבתי שאתה רוצה פשוט להלחין ולהוציא לאור את השירים שלך, לא? אז בשביל מה כל הדברים שמסביב?

ואתה קצת מקדים מאוחר למוקדם כאן. לא אמרתי לך שעבודה משותפת בהכרח מתאימה לי ובכל תנאי. רק הצבעתי על עצמי כמישהו שיש לו מגוון כישורים וניסיון שיכול - אולי - לעבוד איתך. כרגע זאת רק אופציה, וכמובן שהיא תתקדם רק אם שנינו נסכים על הדרך שבה אנחנו עושים דברים.

ובינתיים, כמובן שאשמח להמשיך ולתת לך עיצות כלליות והכוונה, ולענות על השאלות שלך.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'כנראה לא הייתי ברור'
כנראה לא הייתי ברור
12/06/2018 | 20:00
1
8
המטרה העקרית שלי היא לא הלחנת שירי אלא הלחנת אפוסים עתיקים אני חובב שירה עתיקה מתלוגית והחלום שלי  שילחינו את היצירות האלו במלואם , אין דבר כזה עדיין בארץ ובעולם זה מאוד חדשני לא כי לא חשבו על זה כי אין אמנים שמוכנים לקחת משימה כזו על עצמם מלבד אמנים שכבר  מתו מזמן כנו ברלוז למשל שהלחין את פאוסט ויצר אופרה המטרה שלי שונכ להלחין את היצרות כרוק הנוזיקה שאני הכי אוהב עם נגיעות קלאסיות וכך להנגיש את היצירו האלו לציבור יותר נתחיל מפרקים קצרים וחלקים עד יצירה שלמה  מעין אתר שמאגק את היצירטת האלו בנוגע להוצאה לאור אנע לא מתכנן להוציא בקרוב גם חא להלחין עדיין הצעו לי כבר אמנים מהפייסבוק להלחין הסכמתי אבל זה לא ממש פריוקט שעליו אני מדבר אצההכמובן יכול לשקול את זה אם אתה יכול להכנס לפריוקט כזה אבל זה הרעיון המרגזי להלחין יצירות מופת אפיות בשירת העולם למשל האודיסה והאילידה מקווה שאני כעת ברור
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אפוס = יצירה שירת אפית'
אפוס = יצירה שירת אפית
12/06/2018 | 20:19
11
שמתארת בדרך כלל  מסעות גבורים  דמיונים למשל הרקולס הוא דמות כזו דוגמה לאפוס מוכר במערב הוא האודיסה שאתה בטוח מכער
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'כמובן'
כמובן
12/06/2018 | 20:03
7
אני הבנתי את זה ומכיר אותך אם בעתיד או מתי שהוא זה ישמע לך נכון לעבוד על זה ובכלל על פריוקטים אחרים ושנינן נהיה באותו ראש אני אשמח כמובן שהכל תלי ברצון שלנו ובהסכמה ברור
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'בנוגע לאתר'
בנוגע לאתר
12/06/2018 | 20:07
11
10
חשבתי שלהקיים אתר עם מגון רחב של אפוסים או יצירות אפיות אחרות יכול להיןת רעיון טוב יותר מיטיוב ונוכל אולי לנסות לימור מידה קטנה משלנו בנושא זה לא בקנה מידה של יטיוב טבל מעין יטיוב קטן כולל הסברים ומאמרים על שירה וספרות בדגש על שירה עתיקה שאני אוהב זה בעצם החלום שלי פשוט אין לי כסף לזה ולא יודע איך למצוא תורם כי זה פשוט לא כל כך מכניס כסף אז מי ירצה ? 》  מבין משקעים רוצים להרוויח לכן אני חושב שהיה  קשה  להשיד אמנים שהיו מוכנים לעבוד על פיקיוקט כזה כי אף אחד לא עובד בלי תשלום ... קיצור מסובך
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'העניין הכלכלי זו הבעיה הכי קטנה. קודם צריך למקד מה אתה רוצה'
העניין הכלכלי זו הבעיה הכי קטנה. קודם צריך למקד מה אתה רוצה
12/06/2018 | 23:41
10
10
על איזה סגנון מוזיקה, בדיוק, אנחנו מדברים? ולאיזה הרכב מוזיקלי (כמה כלים)? אלקטרוני או אקוסטי או שילוב? מה האורך הצפוי של הפרקים והיצירות בשלמותן? מי קהל המאזינים שאליו אתה פונה?

וכמובן - מהן היצירות הספרותיות שאותן אתה רוצה לעבד? לא סתם שמות גיבורים כמו "הרקולס", אלא שם היצירה הספרותית מדוייקת שממנה אתה מתכוון לקחת את המילים. ואם כבר מדברים על זה אז: באיזו שפה יהיו השירים?

כפי שאתה רואה, יש אלף ואחת שאלות אומנותיות שעליהן תצטרך לענות, לפני שהיה בכלל טעם לחפש מלחינים שישתפו איתך פעולה.

ואני חוזר ואומר: ברגע שיהיה לך חזון ברור ומדוייק, גם לצד הכלכלי יהיה פתרון.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
13/06/2018 | 14:13
4
8
סגנון רוק כמי שאמרתי היצירות היו בתחילה בשפה העברית כי תחילה אני פונה לקהל ישראל הקהל עצמי הוא יותר אנטלקטואלי כי אין כמעת סיכוי שאדם מן השורה יקרא את פאוסט או הקומדיה האלוהית לכן זה מיעוד בעיקר לאוהבי שירה עתיקה וכבדה מאוד , לכן אין הרבה כאלו אז זה לא ממש רווחי כמו שהבאתי לך שם כבר על יצירה שחשבתי לעבד אותה והיא האודיזה והאלידה שאני האפוסים המרכזים של התרבות היוונית העתיקה בזה אני רוצה להתחיל חשבתי שאתה מכיר את היצירות תגלגל אליהם בגוגל ישר ימצא לך בנוגע להרכב חשבתי לשלב בין מוקאים קלאסים למוזקאים מודרנים אבל בדגש על רוק שהיה יוץר נגיעות לא יודע כמה בכל הרכב או כמה כלים כי אני לא מוזקאי בשביל זה אני צריך להתחבר למוזקאים ואיני מכיר מוזקאים לכו מה שאני יודע שהיצירות הם אפוסים כמו שאה נאמה עוטה עור הנמר או פאוסט ואחרים אחר אפשר פחות מוכרין אבל המטרה להנגיש את המתלוגיה השירית לקהל יותר רחב זה כמובן מכוון ליותר אנטלקטאולים אבל בעיני כם קהל פחות משכיל יכול להתרם מזה וזו גם המטרה גם כתבתי מיעודת לקהל אנטקטואלי ומתאימה למיתי מעת לפחות כך טענו כלפי אבל כרגע אני מדבר על יצירות באמת גדלות שהתקבלו שהמטרה להלחין אותפ מקווה שעכשיו הכל יותר ברור
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'"סגנון רוק עם נגיעות קלאסיות" זה תחום רחב מאוד'
"סגנון רוק עם נגיעות קלאסיות" זה תחום רחב מאוד
14/06/2018 | 00:58
3
8
אז זה לא ממש מקדם אותנו.

בוא ואשאל אותך שאלה אחרת:

מה מניע אותך בפרוייקט הזה? האם יש לך דמיון בראש של איך - בערך - המוזיקה אמורה להשמע מבחינת הסגנון, ואתה נלהב לשמוע את זה במציאות? או שהמטרה העיקרית שלך היא ההנגשה של השירה העתיקה לכמה שיותר אנשים (בלי להקריב את האיכות כמובן), והבחירה שלך ב"סגנון רוק" היא רק בגלל שלדעתך זה ידבר ליותר אנשים?

ועוד שאלה:

האם מדובר במוסיקה נטו, או שהיית רוצה להוסיף לזה עוד דברים נלווים? באופרה, למשל, יש גם שחקנים ותפאורות. ובימינו יש גם אפשרויות אחרות. עם מחשב ומסך גדול אפשר בימינו לעשות כל אפקט ויזואלי או קולי... או להציג טקסט... או כל דבר אחר שעולה על דעתך.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
14/06/2018 | 11:25
2
4
כן זה מה שמניע אותי שהיה פחות כבד לקרוא טקסט כזה והיה יותר כיף וניגש בנוגע לרוק זה פשוט סגנון המוזיקה שאני הכי אוהב לכן בחרתי בו אין לי מושג עדיין איך המוזיקה אמורה להשמע אני לא מוזקאי בנוגע לתאופרה הצשובה היא לא זה פשוט בדימיוני אמור להיות כמו טקסט אודיו שכבר קיים רק עם מוזיקה נלוות לא יותר ולא פחות זה לא אמור להיות מתוחכם מבחינה זו .
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אפשר בבקשה דוגמא למוזיקאים ו/או שירים שאתה אוהב?'
אפשר בבקשה דוגמא למוזיקאים ו/או שירים שאתה אוהב?
14/06/2018 | 15:49
1
3
לצפיה ב-'דוגמאות'
דוגמאות
14/06/2018 | 16:04
3
מהישראלי עמיר בניון שבק ס מוניקה סקס ברי סחרוף אביב גפן איפה הילד .

דוגמה לשירים ישראלים אהובים  "  אתה נולדת לאוהב  " ,  שמתאר פגיעה שעבר אביב  גפן בילדותו מסיריונים לצד פגעיה מינית שעברה חברתו יל ידי אביה שיר מדהים מאוד אוהב אותו .

מוזיקה בינאלומית

קורט קובין
צראלי פאקר .
אלויס פרסלי .
ביטליס .
פיניק פלויד .
טופאק .
ועוד ועוד .

יש המון שמות אני יש לי בעיות בשליפת שמות כאן אני תארתי מוזקאים שעוסקים בעיקר ברוק ומוזיקה מודרנית אבל אני אוהב גם מוזיקה קלאסית ושמעתי המון .

עוד שם מאוד אהוב עלי ישראלי גבריאל בלחסן שכתב מדהים על היאוש  והדיכאון ממליץ לך לשמוע אותו הוא עילוי היה לו מניה דפרסיה כמוני
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'תשובות בנוגע לאורך'
תשובות בנוגע לאורך
13/06/2018 | 14:21
4
7
האפוסים האלו נעים בין כמות של 270 עמודים אפילו עד למעלה מ 2000 עמודים כמו השאה נאמה אני מתכנן להתחיל מפרקים ורק אחר הך להלחין בשלומותם נתחחל מפרקי זמן של עשר דקות ונעלה לאט לאט למלא אני מעריך אפוס שלם בהקראה זה לפחות נע בין כמה שעות אין לי זמן מדויק כי זה תלוי  בקצב הקראה  והעניין הוא שאתב מקריאה לאחר אתה לא נוצן לו את האפשרות לעכל באופן הנוח לו לכן זה גם קצת בעייתח כי אני זוכר שראיתי הקראות בזמנוו ונאבדתי לעתים בסבך המילים יש לך פתרון לזה ? לי אין חוץ מלהקפיא את הטקסט ולחזור על מה שלא הבנת אבל זה מעצבן נורא
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'קצב קריאה זה בין 10 ל-25 עמודים בשעה.'
קצב קריאה זה בין 10 ל-25 עמודים בשעה.
19/06/2018 | 05:54
3
8
 (בהנחה שמדוברים בעמודים של ספר בן ימינו)

אז 300 עמוד זה משהו בין 12 שעות ל-30 שעות.

ו-2000 עמוד יהיה בין 3 ל-8 ימים רצופים.

כך או כך זה לא נגיש במיוחד. במוזיקה זה לא יהיה קצר יותר. למעשה, מכיוון שמוזיקה כוללת גם קטעי גישור ללא מילים, "אפוס מוזיקלי" יהיה עוד יותר ארוך.

אז אם אתה רציני עם הקטע של "להנגיש את הטקסט", תצטרך לעשות אחת מהשניים:

(1) לקצר את הטקסט אותו איכשהו (לכתוב עיבוד)
-או-
(2) לפרק כל סאגה לפרקים שניתן להאזין להם בנפרד. מין מקבילת אודיו לסדרת
טלוויזיה (הפרקים של מסע בין כוכבים לדורותיה, למשל, מצטברים יחד לסאגה שהיתה מכסה לפחות 5000 עמודים בכתב. ניתן להשתלט על זה רק בגלל שהיא מחולקת ל-5 סדרות, 28 עונות ולמעלה מ-700 פרקים)
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'המטרה היא'
המטרה היא
19/06/2018 | 18:28
שזה היה כמו המקור לכן לא בא בחשבון עיבוד עניין החלוקה לפרקים הוא נכון מאוד וזה בעצם מה שרצתי לומר לך שאני רוצה לעשות שיש קטעים כאלו שמחולקים לסדרת אודיו מוזקאלי זה ממש לא בעיתי כי כבר היום יש מקומות כמו רשת א שעשו אותו דבר עם טקסטיים קלאסים רק בלי המוזיקה מה שכן מסבך את העניין וכנראה פחות נגיש בהרבה זה הלחנה לו הייתי מכיר מלחנים שמוכנים לעבוד על פריוקט כאלו הייתי פונה אליהם אני מבין שאתה מלחין אבל הבנתי ממך שאינך יכול לעמוד בפריוקט , חשבתי להציע לך אולי שנתחיל מטקסטים יותר קצרים גם שלי ונראה איך זה ממשיך הלאה מה דעתך ? נתחיל מקטן ואז לגדול מה אתה חושב ?
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'זה קצב קראיה שי איטי למען האמת'
זה קצב קראיה שי איטי למען האמת
19/06/2018 | 18:40
הממוצע שלי הוא בין 35  -40 ואני יכול להגיע גם ל 100 עמודים בשעה אם זה ממש מעניין אותי למשל סיימתי את החלק הראשון של פאוסט שהיה מרתק תוך שעתים וחצי וזה היה לפחות 24 ענודים ועוד כתובים בשירה נשגגת לכן 10  עמודים בשעה נשמע מוגזם מאוד הייתי מכוון לממוצע של 90 ז  - 35 אבל אולי אני טועה .
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'10 עמודים לשעה נשמע לי'
10 עמודים לשעה נשמע לי
19/06/2018 | 18:45
ממש איטי הממוצע שלי הוא בין  35 ל 40 ענודים ואם זה ממש מעניין אותי גם 100 ענודים למשל קראתי את החלק הראשון של פאוסט תוך שעתים וחצי וזה לפחות 260 עמודי שירה נשגבת מאוד , לכן נשמע לי שממוצע קראיה נע יותר לכוון של 30  -35  עמודים לשעה אבל אולי אני טועה
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אני חושב שכדאי לי להתעסק באומנות'
אני חושב שכדאי לי להתעסק באומנות
10/06/2018 | 18:46
4
10
זה מה שהולך לי זה מה שבוער  בי באמת ומה שאני הכי אוהב שאני חלמתי על המכשיר זה היה לפני שנים שחלמתי ללמוד רפואה והבנתי שאין לי סיכוי בגלל הרקע הנפשי שלי , אז עם הזמן זה דעך אבל הכשרון הבולט באמת שלי מילדות זה אומנות גם יותר מחישוב או מתמטיקה ואני רוצה להגשים חלום ענק וליצור ספר בסגנון מתולוגיה יהודית בסגנון של טולקין רק ביהדות משהוא גרנגיוזי ויש לי כבר כמה מאות עמודים שכתבתי ונראה לי זה היעוד שלי בנתיים
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'נהדר. הנה לך מטרה שאינך צריך בשבילה אף-אחד אחר '
נהדר. הנה לך מטרה שאינך צריך בשבילה אף-אחד אחר
12/06/2018 | 16:22
3
12
זה היופי באומנות, ובעיקר - בכתיבה: זה רק אתה, הנייר והעט. אין לי הרבה מה לכתוב בנושא, כי נראה לי שאתה כבר יודע בדיוק מה אתה רוצה לעשות פה.

וכמובן - זה לא סותר את עניין המכשיר הרפואי. אין שום חוק שאומר שלבן-אדם חייבת להיות רק שאיפה אחת בחיים, וממילא אין הרבה שאתה יכול לעשות בכאן ועכשיו כדי לקדם את היעד הזה.

בכל מקרה, לגבי המכשיר רפואי והרקע הנפשי שלך:

אינך צריך ללמוד רפואה כדי ליזום את המכשיר הזה. זה בדיוק מה שאני מנסה להסביר לך כאן, שאת היעדים הגדולים באמת אי-אפשר להגשים לבד. אם מדובר במכשיר רפואי, אז יותר הגיוני שתמצא לך שותף שהוא כבר קרדיולוג מומחה, מאשר להתעקש וללמוד את הכל בעצמך.

אחרי הכל, פיתוח מכשיר כזה לא דורש רק ידע ברפואה. אתה מתכוון ללמוד גם הנדסת מכונות? עיצוב תוכנה? ניהול עסקים? חשבונאות? משפטנות (כדי לוודא שלא יגנבו לך את הרעיון)? ברור שלא. אתה כן תזדקק לידע בסיסי בכל התחומים הרלוונטים, כדי ש-:

(1) לבנות תוכנית פעולה כללית שיש לה גם סיכוי להצליח.
(2) לשרטט דיאגרמה של אב-טיפוס שהיא לפחות חצי-הגיונית, כדי לעניין שותפים פוטנציאלים. זה לא חייב להיות מושלם. רק משהו שמוכיח ש-(א) השקעת מאמץ בלימוד הנושא ו-(ב) המומחים רק יצטרכו לתקן דברים קלים פה ושם ולא להמציא את כל המכשיר מחדש בעצמם.
(3) לנהל שיחה מושכלת עם המומחים שאיתם אתה עובד.

כמובן שזה עדיין הרבה עבודה, אבל לפחות אינך צריך לעשות עשרה תארים באוניברסיטה

ומה שיותר חשוב: כדי לקבל ידע כללי ברפואה (ובנושאים אחרים) אינך צריך את האישור של אף אחד. אז הרקע הנפשי שלך לחלוטין לא רלוונטי לעניין.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'נכוו מאוד אתה מדייק'
נכוו מאוד אתה מדייק
12/06/2018 | 16:59
2
7
וזה גם המטרה שלי הייתה ללמוד מספיק טוב תבסיס כדאי ליצור שרטוט מספיק אמין הזמנו היה לי משהוא ממש בוסרי בראש אבל נאבד לי גם  קצה מזלג הזה לכן אני מסכים שאין צורך להיות ממש רופא לב בשביל זה אבל צריך בסעס מוצק ולהבין ממש איך המערכת עובדת וכל זה די רחוק ממני עדין לכן אני רוצה ללמוד , ןעיני  עדיף שאני אתמקד כרגע באומנות אחר כך במכשיר הרפואי בנתיים אין לי תיגולת הטכנית לקדם את הרעיון הזה ושאלמד אנגלית אחשוב איך לפתח את רעיןן המכשיר כי כך אוכל לקרוא יותר על הלב רוב החומר הוא באנגלית , ▪בנוגע להתעיצות עם מומחים כמובן ככה זה הולך היום אתה לא יוצר מנש לבד בוודאי פריוקטים מסוג כזה מורכב אלא מסתמך על הרבה אנשים שמחזקים את  הרעיון בזמנו אני זוכר שאמרת לי שאני זה שצריך להביא רעיון בסיסי והם יפתחו אותו או לפחות ינסו לרעיון בר קיימא לכו ברור שלא אלמד הכל לבד כנו שאמרת מכל דבר קצת ובמצבי הנפשי כרגע אין לי אפשרות להתעסק בזה אלא רק באומנות בעיקר בכתיבת היצירה שלי שבזמנו ספרתי לך עליה והתלהבת אם אני זוכר נכון עברו שנים מאז טוב זהו תודה על כל העצות אתה ממש מסייע לי .
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'ללמוד אנגלית אתה יכול כבר עכשיו '
ללמוד אנגלית אתה יכול כבר עכשיו
12/06/2018 | 17:49
1
6
זה יועיל לך גם בהמון דברים אחרים, לא?

ואם קשה לך, אז תתקדם לאט לאט. אף אחד לא רודף אחריך עם שעון-עצר. תתקדם בקצב שלך ובדרך שלך.

אגב, לא יודע אם אתה זוכר, אבל אחד החלומות היותר גרנדיוזים שלי זה לבנות חללית ולטוס לירח. נראה לך שזה ריאלי כרגע? לא (ויותר מסיבה אחת). אבל זה ממש לא מנע ממני ללמוד כל מה שאני יכול על הנדסת חלליות דרך אינטרנט.

אולי, בעוד 20 שנה, עבודת ההכנה הזאת תישא פרי. אבל גם אם החלום הגדול לעולם לא יוגשם, עדיין הרחבתי את האופקים שלי ולמדתי הרבה דברים שעשויים לעזור לי בנושאים אחרים. וחוץ מזה, זה נושא שמעניין אותי ללמוד, אז זה ממש מצב של win-win-win.

אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אני מנסה ללמוד'
אני מנסה ללמוד
12/06/2018 | 20:15
3
זה לא קל אין לי תפישה לשפות חדשות אני מתקשה לקלוט צריך ללמד אותי באופן מאוד יחודי כדאי שאקלוט את זה בבית ספר כמובן שלא הצלחתי ואכן אנגלית מאוד חשוב רוב החומר בכל תחום כתוב בשפה הזו אני בעבר היה לי מורה פרטית והתקדמתי קצת אבל עם הזמן שכחתי צרחך המון השקעה ורצון כדאו שאלמד את השפה הזו להבין זה פחות בעיה אני די מבין אותה חלקית לקרוא ולכתוב ולדבר אני בכלל לא יודע גם לא בסיס .
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'בלי קשר למקרה הספציפי (שלא היה ולא נברא): לך אחרי הלב'
בלי קשר למקרה הספציפי (שלא היה ולא נברא): לך אחרי הלב
10/06/2018 | 18:08
21
25
תעשה מה שאתה רוצה לעשות עם החיים שלך.

להצטיין זה יופי של דבר, אם זה בא מבפנים. אבל זה ממש לא הכרחי. יש מלא אנשים סופר-כישרוניים בעולם שזה פשוט לא מתאים להם. אז בשבילם, "להצטיין" על הנייר לא שווה שום דבר. אותם אנשים צריכים למצוא את היעוד האמיתי שלהם, גם אם הוא לא רווי סימלי סטטוס נוצצים.

בקיצור, תחשוב טוב מה אתה רוצה לעשות בחיים, ואחר-כך תקום ותעשה את זה.

רק תזכור דבר אחד: אי-אפשר לדלג על השלב של "תחשוב טוב מה אתה רוצה". זה לא דבר פשוט בכלל, לברר עם עצמך מה אתה רוצה. זה משהו שדורש התבוננות פנימית מעמיקה.

אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'למה לא היה ולא נברא ?'
למה לא היה ולא נברא ?
10/06/2018 | 18:16
15
16
אני לא משקר ולא ממציא אני באמת באתי להתייעץ איתכם למה כל דבר אתה חושב שאני ממציא ? נתפס לך איזה קטע עלי שכל דבר שאני אומר אני בודה ואי אפשר להוציא לך את זה מהראש ואין לי כבר כוח לזה פשוט עדיף שלא תגיב , אתה כאלו בא ואמר לי אם יש לי אחות או לא אם יש לי משפחה כזו או לא מאיפה אתה מכיר אותי ? ואחר כך אתה מתלונן על ארנה שהוא אומר שאתה מקצין בתפישה שלך את החיים שלך , אני לא משקר אני לא ממציא ואני יודע מה אני רוצה ולאן אני מכוון תאמין לי
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אנחנו לא מכירים'
אנחנו לא מכירים
10/06/2018 | 18:27
14
9
אין לך ולאף אחד כאן שום מידע עלי לכן כל מה שאתה אומר זה השערות הזוית ותו לו , זה שאני אדם מתוסבך זה ברור כל מי שקורא אותי יודע אבל שקרן אני לא בעל דימיון כן המון דימיון אולי בגלל זה אני משורר יותר מאשר אני מדען כמוך אתה חיי באופן קר מאוד מאוד צר ולא חיי וזה משעמם אותי שאני למדתי מתמטיקה בזמנו זה היה חושני עבורי נתפש סחושים ובא בקלות לא הייתי ידען כמוך וגם לא היה אבל כל המידע שבי בא לי באו9ן טבעי ואנטאוטיבי לכן יכולתי לפתור אינפי בעל פה ועכשיו שזה כבר לא מעסיק אותי אני אפילו כפל לא יכול אני נע ואתה נתקע ככה גם ארנה היה גאון בתכנות ועכשיו לא יודע כלו ככה זה אוטסטים כנראה אתה לא ממש אוטיסט
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'כי אני יודע על איזה סיפור חדשותי ביססת את ה"בחור" הזה.'
כי אני יודע על איזה סיפור חדשותי ביססת את ה"בחור" הזה.
10/06/2018 | 18:52
13
52
ואני יודע גם עוד כמה דברים, אבל זה ממש לא המקום להתחיל להיכנס לזה.

נראה לך שהייתי כותב דבר כזה לולא הייתי בטוח? איזה מין מפלצת אתה חושב שאני?

בכל מקרה, לא מעניין אותי להיגרר לויכוח על הנושא הזה. אין לי שום עניין לשחק איתך את המשחקים האלה. הסיבה היחידה שהזכרתי את העניין, זה כדי שיהיה ברור לך שאני לא נופל בפח. וגם כדי שאנשים אחרים ידעו להיזהר מלהאמין לסיפורים שלך בעתיד.

מעבר לזה, אני לא מתכוון לדון בזה יותר. לא מעניין אותי.
(אילו זה היה מעניין אותי, אז לא הייתי עונה בכלל לשאלות שלך. ותחשוב על זה)

אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'סיפור חדושתי אתה רציני ?'
סיפור חדושתי אתה רציני ?
10/06/2018 | 18:57
9
אתה מדבר על האקר מהאשקלון ? הוא בכלל לא דומה לו בשום דבר ואני בכלל לא מכיר סיפורים על מדענים אוטסטים או סיפורים כאלו היחד שאני כן מכיר זה גיקוב ברנט והוא ממש אבל ממש לא דומה לבחור הזה בשום דבר ברנט סופר ורבאלי ומתקשר מעולה ומרצה אפילו והוא בכלל בסגנון אחר לגמרי על הבחור הזה אני מספר כבר שנתיים מאז שהכרתי אותו בזכות אחותי קיצור בעיני אתה בפרניות ולא באמת מתבסס על כלום וחבל שאתה רוצה חהוציא אותי שקרן כי זה ממש לא יפה וגם נקמני חשבתי עברנו את השלב הזב ואין בפוסט הזה שום דבר רע והוא גם עקרוני
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'מה אתה עוד יודע עלי ?'
מה אתה עוד יודע עלי ?
10/06/2018 | 19:01
10
שום דבר ואני גם לא עליך אז די עם זה מה שהיה בקמונה לפני שנה כבר נגמר ורק לחזק משהוא אם אדם המציא פעם אחת זה לא אומר בהכרח שכל מה שהוא אומר זה בדיה נכון ? אף אחד לא מושלם לכן הצתפישה שלך כזו מקובעת וצרה שקשה לי להבין אותה
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אני לא חושב או חשבתי מעולם שאתה'
אני לא חושב או חשבתי מעולם שאתה
10/06/2018 | 19:05
6
מפלצת אלא פשוט לוקח מקרה אחד ומלביש על תפישה שלמה על אדם אחד וזה לא כך אני גם הודתי בעבר שאני יש לי דמויות אבל כל דנות היא גם ביוגרפית אצלי לכן המציאות והדימון אצלי יחד אצלך לא תעושה דכוטמיות אני פחות כי אתה מדען ואני אמן ככה זה מדען חי קר יותר מאשר אמן לכו אני גם מבין מאין באה החשיבה שלך רק לא מקבל אותה
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'וזה לא משנה אם זה אמת או לא'
וזה לא משנה אם זה אמת או לא
10/06/2018 | 19:07
1
10
הבחור הוא לא רק האישו כאן אלא הסוגיה אנחנו מכרים כבר שנים ואתה יודע שמה שמעסיק אותי הוא הדיון עצמו ולא רק העניין הפרטיקי לא באתי לחפש רק יעוץ טכני אלא מהותי
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'נכון מאוד. זה בדיוק מה שאני מנסה להסביר לך. '
נכון מאוד. זה בדיוק מה שאני מנסה להסביר לך.
10/06/2018 | 19:10
11
לצפיה ב-'נא להגיב לגופו של עניין ולא לגופו של אדם,האשמות אלה לא במקום'
נא להגיב לגופו של עניין ולא לגופו של אדם,האשמות אלה לא במקום
10/06/2018 | 19:10
7
5
לצפיה ב-'שלומית, מבחינתי העניין הסגור. '
שלומית, מבחינתי העניין הסגור.
10/06/2018 | 19:11
6
20
ואני מבטיח לך שיותר לא אדבר על זה בשרשור הזה.

אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-''
10/06/2018 | 19:32
5
21
גם בשרשורים אחרים
כולנו ילדים גדולים, יודעים מה זה אינטרנט,
לא לעניין להטיח האשמות בבנאדם.

בלי קשר לנתנאל
אם נראה לך או לקורא אחר, שמישהו טומן פח של הונאה,
אפשר לפנות להנהלת הפורום.
פינטוזים (שוב, בלי קשר לנתנאל ולסיפור זה או אחר שלו) שאינם מזיקים לאיש,
זה חלק מהאינטרנט. לא עילה להלבנת פנים.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אני אישית מודה לגור על המידע שהוא נותן'
אני אישית מודה לגור על המידע שהוא נותן
10/06/2018 | 20:40
4
29
במקריפ בהם אנשים (כולל בעבר אני) מקדישים מהאנרגיה שלהם ומזמנם בשביל לענות ברצינות לסיפור שמתברר שההומצא, אני רואה בזה הפרת אמון והונאה. וזה שזו הונאה של רגש ולא של כסף לא הופך את זה לפחות מזיק - ההפך.

על הבדיה להיות מסומנת בברור כבדיה, ומה שלא ומהווה בדיה - הוא בעיניי בגידה באמון, פגיעה במרחב הציבורי ובאפשרות לשיחה של שאר המשתתפים, ועילה לא להאמין יותר לשקרן.

בעיני צריך לעצום עיניים חזק-חזק (או לבטל את כל שאר משתמשי הפורום בתור לא חשובים או ראויים להתייחסות) כדי להגיד שזה לא מזיק לאיש.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'מי קובע מי הוא שקרן ? '
מי קובע מי הוא שקרן ?
10/06/2018 | 21:07
1
11
איך את יודעת שגור הוא לא שקרן ? כולנו כאן דמיות ורטאליות ואף אחד כאן לא חושף את שמו האמיתי , לכן כולם כאן בגדר שקרניפ פונוצלים כי מה לעשות גור לא מכיר אותי במציאות וגם לא אכיר כמו שאת לא מכירה אותו ואת הרקע הביוגרפי שלו כולנו כאן מפרשים את המציאות אף אחד לא נוגע בעולם כלשעצמו קראי מה אמר קאנט על הבעיה הפסכופיזית , לכן להסתכל על זה כשקר זה לא נכון כי אף אחד לא מחזיק במציאות לא את ולא גור , תגדרי לי קודם מזה מציאות אובקטיבית ואז אני יאמר מי שקרן ומי לא , לכן אף אחד על גבי הפורום הזה לא יכול ךהוכיח שקר של אחר כי כולם כאן חסוים לכן מה שאת אומרת לא הגיוני וגם אם אדם משקר פים אחת זה לא הופך אותו חשקרן זה חשיבה ילדותית כולם משקרים גם את אף אחד לא מלאך ונראה שכחת את זה כך זה שאתה מאמין בעצמך יותר מידי
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'חשבתי שאת מדענית או רוצה להיות כסו'
חשבתי שאת מדענית או רוצה להיות כסו
10/06/2018 | 21:15
13
ובשביל להיות מדען צריך להטיל ספק בהכל ולהאמין שיש הוכחות מוצוקות בנתיים גור מעליל עלי ולא הביא שום הוכחה חוץ מהכפשה על רקכרקע אישי בנינו מה שאת לא מודעצ עליו אז צר לי גור הוא לא בחש ולא אסמכתא לכלום בענייי כמו שאני לא בעניינו אני לעומתו צנוע ןאומר שאין לי מושג מי הוא ומה אמת ושקר ולא ישר מסמן כשקרן ולא מסביר למה ברגע שהיה לו הוכחות אני אסכים שיקראו לי שקרן כל עוד לא זה גם בכדר הוצאת לשון דיבה מבינה ? בעולם בחוץ יכלו לתבוע אותו על זה אבל הוא לא כל כך מעסיק אותי ובעיני הוא סתם תקוע בלופ אוטסטי וזהו תקוע על השערה שיש לו בראש ורואה בזה אמת לכן הוא לא מראה כלום חוץ מהרגדתו הסובקטיבית בלבד
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'מי שיקר עליך ואיך בררת את זה ?'
מי שיקר עליך ואיך בררת את זה ?
10/06/2018 | 21:17
12
"האם יש לך קשר איתי או עם אנשים בפורום מחוץ לפורום במציאות ? נראה לי שלא לכן השערה שלך שרותית וכמו שנאנר עד שאין הוכחה מוצקת אין אשרות להעמיד לדין
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'את יכולה להודות לו במסר '
את יכולה להודות לו במסר
11/06/2018 | 07:50
20
ואת הערותייך על החלטות ניהוליות לשלוח לי במסר.
הלבנת הפנים הזאת נגמרת כאן.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אתה יודע מה היופי ?'
אתה יודע מה היופי ?
10/06/2018 | 18:20
4
13
שכולנו פה דמויות וירטאוליות ואף אחד כאן לא באמת נחשף לכן כל אחד כאן יכול גם להיות בודה כן גם אתה כי כן גם לך יש סיפורים מצוצים מאצבע שקשה לי לאמין להם אבל לעומתך אני לא פוסל כל דבר שאני אומר ישר וגם מציע לראות הוכחות כמו שעשית אז עם המורה שלי למתמטיקה שהפניתי אותך עליה אתה התעלמת קיצור תחשוב עלי מה שאתה רוצה זה רחוק מהמציאות ויחס גורר יחס
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אתה יודע מה היופי? שקיבלת יופי של עצות, אז בוא נהיה ממוקדים.'
אתה יודע מה היופי? שקיבלת יופי של עצות, אז בוא נהיה ממוקדים.
10/06/2018 | 18:42
3
17
אני לא מתכוון להיגרר לויכוח איתך אם היה או לא היה - לא בנוגע אליך ולא בנוגע אליי.

כן אגיד לך, שכל מילה שאני כותב על עצמי בפורום היא אמת, וגם אסביר לך למה: מפני שהסיבה היחידה שאני מספר כאן על עצמי, היא כדי שאנשים אחרים יוכלו ללמוד מנסיוני. לכן אני מקפיד תמיד לדייק כשאני נותן דוגמאות מהחיים שלי.

ואם אתה רוצה לחשוב שאני משקר, שיהיה לך לבריאות. רק אתה מפסיד מזה. ואני לא מתכוון לבזבז את זמני בנסיונות לשכנע אותך שאני לא משקר. לא בשביל זה אני בא לכאן.

עכשיו, אפשר לחזור לענייננו? אחרי הכל, פתחת את השרשור הזה כדי לקבל עצה, נכון? אז בוא נתמקד בנושא שהעלת, במקום להתעסק בדברים לא רלוונטיים.

אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אני עצבני עכשיו'
אני עצבני עכשיו
10/06/2018 | 18:51
2
14
וכן אני מתנהג כמו ילד אני יודע אבל תמשגע אותי שכל דבר שאני אומר תמוציא אותי שקרן , ואין לך שום זכות או יכולת לעשות את זה אני חיי את הדמיות שלי וגם אתה דמות שלי כל אדם שאני מכיר וכן אני לא תמיד מדייק אתה צודק מאוד כי אני לא אלוהים עדין ויש לי תפישה מאוד סובקטיבית ומשוחררת אמן אמרנו לא ? ואלה הבינה את זה יפה מאוד בזמנו וגם ארי רק אתה עקשן נתקעת בזה אפילו מעיין הבינה טת זה ושחררה רק אתה נתקעת וזה מאוד אספי מצדך וכך גם אני וזה לא טוב תמיד , קיצור נחזור לעניין הרלוונטי ולדיון איך אתה עוזר לאדם כזה או לי ובכלל להתקדם ? ¤האם חייב נתק מהורים? על זה הדיון בעצם
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אם לא הייתי מבין את זה, היית עונה לך בכלל? לעזאזל, תחשוב!'
אם לא הייתי מבין את זה, היית עונה לך בכלל? לעזאזל, תחשוב!
10/06/2018 | 19:08
1
20
בנוגע לנושאים שהעלת, כתבתי לא רק תגובה אחת שהיא ארוכה ומושקעת ומכל הלב, אלא שתיים.

ולגבי הדמויות שלך: זה כל בסבבה. אבל לחברי הפורום יש גם את הזכות לדעת שאכן מדובר בדמויות ולא במקרים אמיתיים מהחיים.

בכל מקרה, אני צריך ללכת עכשיו (למעשה הייתי צריך ללכת עוד קודם. אני בפיגור עם הדברים שאני צריך לעשות היום). אחזור מחר. ואם אתה רוצה להמשיך ולדבר על הנושאים שאתה עצמך העלת, אשמח.

live long and prosper
גור
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'זה לא רק דמויות הכל גם ביוגרפי'
זה לא רק דמויות הכל גם ביוגרפי
10/06/2018 | 19:14
11
ואלה וארי הבינו את זה גם אני דמות גם אתה עבורי גם ארנה כולם הבחור הזה קיים במציאות הוא לא בול אותו דבר כי אין דבר כזה הכל הוא פרשנות אפרפו הבעיה הפסכופיזית ואצלי זה מאוד מובהק , זו לא המצאה ולא דמויות בדיונות אלא החיים שלי מה שעושה אותי אדם עם לב ורגשות וברגע שאתה מבטל את זה בכזו פזיזיות זה הורס אותי הוא קיים וכמו שתארתי ויכול להיות שהוא יתאר את עצמו אחרת כמו שאתה מתאר את עצמך שונה מאשר אני מתאר אני סך הכל מתעד את חי בדימיון שהוא המציאות ... שלי וגם בגלל זה אבחנו אותע בסכוזפרניה זה לא פסכוזה זה אמת הכי עמוקה שלי אני לא בונה דמות שהיא לא קיימת היא קיימת בי וכך בעולם
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'תוכל לפרט למה ?'
תוכל לפרט למה ?
11/06/2018 | 22:24
6
האם הוא או אוטיסטים אחרים יכולים להתקדם יותר בלי האקדמיה ? בלי הדרך המקובלת ? אקדמיה לא מתאימה לאוטסטים בעיניך ? בעיני עדיף מחקר עצמאי
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'חחח אני כבר שעה מאקלל'
חחח אני כבר שעה מאקלל
20/06/2018 | 20:12
3
 את מה שאמר לי הפסכיטר שלי  שהייתי ילד שהיה אמרקאי עם מבטא כבד ככה אמר לי בעוד נוגע בי בפראות ומתחכך קלות  " איתך זה גוד טיים  "  ככה עם מבט שובבי כמובן שזה נחרט בזכרוני כדבר מאוד משעשע ..

אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'לגבי לחץ של הורים'
לגבי לחץ של הורים
21/06/2018 | 12:35
זה לא מאוד משנה אם הבחור הזה על הרצף האוטיסטי או לא, לאף אחד מאיתנו זה לא בריאי שלוחצים עליו רק למצויינות ולא רואים את המכלול. דוקא זה שאמא שלך התלהבה והראתה את הציונים שלך יכול להחוות כמשהו שהיא גאה בו. השאלה מדוע זה מה שגרם לך לפרש מהלימודים? הציפיות ממך?
אף אחד לא אוהב מסגרת שלא מתאימה לו, הבעיה שהרבה פעמים כדי למצוא מסגרת מתאימה אנחנו צריכים לעשות ניסוי וטעיה עד שמצליחים לפגוע ולכן צריך מוכנות אישית להתנסות. יחד עם זאת, אנשים שקשה להם להתמודד עם שינויים וטעויות מעדיפים להמנע מראש אבל בסופו של דבר זה לא לטובתם כי אי אפשר למצוא מה נכון וטוב עבורך רק מהימנעות.
יש רצף שלם של שירותים גם תעסוקתיים וגם של דיור שמגיע לך מהמדינה. אם מקום מסויים לא התאים לך יכול להיות בהחלט שמקום אחר כן או שליווי אחר כן יתאים. השאלה אם אתה יכול להתמודד עם זה שלא תמיד זה יהיה בדיוק מה שאתה רוצה... בדרך כלל המטרה היא כן שיהיה שיתוף פעולה ושאתה תמצא מה שנכון עבורך ושתורם לך .
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>

הודעות אחרונות

12:49 | 17.08.18 דורית1118
13:00 | 16.08.18 יהודית127
11:34 | 15.08.18 עוד צחי בן עזרא
07:18 | 15.08.18 Hidden4ever
00:22 | 14.08.18 קפיה11
12:23 | 13.08.18 רונה 100
14:30 | 11.08.18 לדרפיין
00:25 | 10.08.18 zubvrcv
21:12 | 07.08.18 קפיה11
01:14 | 06.08.18 An Cat Dubh

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ