יש לי חלום

גורג42

New member
"נפלא וקשה" - זה סיכום יפה של העניין. אין ארוחות חינם.

זאת הנקודה הבסיסית שמי שמחפש "פתרונות קסם" צריך להבין: לסלק את הנ"טים מהמשוואה לא יפתור שום דבר. מי שלא מסוגל לראות בנ"טים שום דבר מעבר לבבונים, גם לא יסתדר עם אוטיסטים. זה פועל יוצא של בדיוק אותה התופעה.

מה לעשות... יחסים בין-אישיים זה דבר קשה. אשכרה להכיל ולתת מקום לבן-אדם אחר בחיים שלך, זה לא פשוט בכלל. ואני אומר את זה גם בלי קשר לאוטיזם. גם הנ"ט הממוצע לא יודע לעשות את זה. בדיוק בגלל זה יש את כל הנורמות החברתיות: מדובר במערכת כללים שמהווה תחליף (לפעמים תחליף הולם, ולפעמים - ממש לא) לאמפתיה והכלה רגשית אמיתית.

רק מה? בגלל שאוטיסטים רגישים פי מיליון, אז אנחנו לא יכולים להסתפק בתחליף העלוב הזה. אנחנו זקוקים לדבר האמיתי. ואליה וקוץ בה: "הדבר האמיתי" דורש מאמץ רציני.

arana1

New member
לי זה פותר, ופתר

ואני מציע כאן את חווייתי ונסיוני, ובניגוד לך לא רץ למנוע ממך את זכותך להביע ולבטא את חוייתך ונסיונך

מבחינתי, סילוק הנ"ט מהמשוואה הכי מקדם אותי לאפשרות של מגע בין אישי משמעותי מאוד

גורג42

New member
עם כמה אנשים הגעת לאותו "מגע בין אישי משמעותי"? בדיוק אפס.

זו לא פרשנות שלי, אלא מה שאתה עצמך אמרת. זו חווייתך וזה נסיונך, כפי שנאמר ישירת מפיך.

אז איך זה סותר את מה שאני אמרתי? חווייתך ונסיונך, כפי שתיארת אותם יותר מפעם אחת כאן בפורום, רק מאשרים את הטענה שלי: שמי שחושב שלסלק את הנ"טים מהמשוואה זה פתרון, יסלק ממנה גם את האוטיסטים, ובסוף יישאר בלי שום דבר ביד.

ואני לא מחפש למנוע מאף אחד לבטא את ניסיון החיים שלו. אני כן מחפש למנוע מאנשים את האפשרות לרמות את עצמם (ובני-אדם הם ממש אלופים ברמאות עצמית). אז אם מישהו מבטא את ניסיון החיים שלו, ומיד אחר-כך מפמפם סיסמא ריקה מתוכן שסותרת את העדות האישית שלו עצמו, אז כן - אני אעמת אותו עם זה.

arana1

New member
כמה מסעות בין כוכביים ערכת ?

אפס, עדיין אני לא אשלול את זכותם ונטייתם של אנשים שלא במקרה צריכים ונוטים להישען גם על המוםשט, גם על מה שעדיין לא קרה, יותר , ואפילו הרבה יותר , מאשר על העבר ועל מה שכבר קרה.
וזו גם הסיבה להבדל בין הכחנות, הסמכותנות, החלולה והרעה של אנשי המסורת שכמוך מותנים מותנים לזהות רק את העבר עם המציאות בזמן שאנשים כמוני נוטים להישען דווקא על העתיד, לחפש משמעות במה שעדיין לא מוכר ולא קרה.
מה אתה בעצם אומר ? משעה שלא חוויתי אהבה אסור לי לחפש אותה ? וואו, זה מופרע אפילו בשביל בריון כמוך.
נסיוני מורה לי למה ואיך וכמה ולמה פרשנות נורמטיבית, כמו זו שלך, היא הגיהנום שלי, ואני יכול גם לנמק למה, אז בוודאי, זכותי, חובתי , נטייתי... לחפש מגע ומבט אצל מי שיש סיכוי שידע לפרש אותי טוב יותר, וזה מעולם לא היה נ"ט, עובדה, בעוד שאנשים עם נטיות אוטיסטיות לפחות החליפו איתי לא מעט ניצוצות של מגע משמעותי יותר, וכיוון שאנשים אמיצים, פתוחים, שואפי טוב , מסוגלים לחפש כיוון גם על בסיס מידע חלקי, והרי זה מה כל מה שיש לאדם, מידע חלקי, אז זה בדיוק מה שאני עושה.

גורג42

New member
בוודאי שצריך להישען גם על המופשט. מזה התחיל כל הטיעון שלי:

כל הפואנטה שלי התחילה מקביעה תיאורטית מופשטת, שהיא - בעיניי - קומון סנס פשוט: מי שפוסל את הנ"טים, סופו שיפסול גם הא"סים.

כתבתי את זה בכללי. ואז הבאת את המקרה שלך כדוגמא נגדית לכאורה. אלא שהדוגמא שלך והעדות האישית שסיפרת כאן רק מחזקת את מה שאני אומר.

וזה לא רק השורה התחתונה של "אפס קשרים בעלי-משמעות". אלא גם העובדה הפשוטה שמעולם לא נתת כאן הזדמנות הוגנת לאיש - א"ס או נ"ט. למרות כל הסיסמאות הנוקבות של נגד נ"טים, מעולם לא ראיתי אותך מתייחס לא"סים אחרת. במילים אחרות, מההודעות שלך עולה שבעיניך כ-ו-ל-ם אותו הדרעק.

אז אני שואל אותך עוד הפעם: איך הקטע הזה שלך סותר במשהו את מה שכתבתי?

מזכיר לי קצת את מה שספירט כתבה לא מזמן. משהו בסגנון של "השלמתי עם זה שתמיד אהיה בודדה, כי באנשים אחרים יש יותר מדי פגמים" או משהו כזה.

וזה נושא כואב ומסובך. כי בני-אדם, בכללי, הם באמת יצורים פגומים. אין ספק, שהפרדוקס הזה של "איך ניתן ליצור קשרים משמעותיים בעולם של בני-אדם פגומים" הוא נושא חשוב מאין כמוהו ששווה לנהל עליו דיון רציני.

אבל לצעוק "כל הנטים בבונים" (ומיד אחר-כך להתייחס לכ-ו-ל-ם, כולל הא"סים, באותה הצורה) זה לא דיון רציני. ואתה בהחלט חופשי להמשיך ולחפש קשרים משמעותיים עם מנטליות כזאת. לא חושב שיש לזה סיכוי (וגם חושב שברור לי בדיוק למה אין לזה סיכוי), אבל אני לא אמנע ממך להמשיך ולנסות. מצד שני, אני כן אמשיך להציג את המציאות כמו שאני רואה אותה.

אגב, לגבי השאלה שבכותרת ההודעה שלך: "כמה מסעות בין כוכביים ערכת"? לא ברור לי איך מסעות כוכביים קשורים לעניין, אבל אתה (או כל אחד אחר) בהחלט מוזמן לבחון ולברר האם התפיסה שאני מציג כאן גם עומדת במבחן התוצאה. יש לי אהבה (א"סית) ושיקמתי את הקשרים שלי עם ההורים (א"ס ונ"ט), ובתכל'ס אני חי את חיי כמו שהייתי רוצה לחיות אותם (כולל הליכה אחרי החלומות שלי). והכי חשוב: אני לא נותן לציפיות הנורמה לקבוע עבורי מה לעשות, לטוב ולרע.

וכן, אני יודע זה נשמע די יהיר. בדיוק בגלל זה אני לא נוהג, בדרך-כלל, לצעוק בראש חוצות שטוב לי בחיים, אבל אתה שאלת. שאלת כדי להתקיל אותי איכשהו, אבל עדיין - שאלת. אז מה אני אמור לעשות? להעמיד פנים שאני אומלל ורע לי?

arana1

New member
אז ננסה לעשות לך את זה קל יותר

כי נראה לי שבהכללות אתה הכי גרוע בעולם, כי לא מבין איך הצלחת לקשור בין העובדה שאני פוסל אנשים שאין מצב שיבינו אותי לזה שאני אפסול גם אנשים שאולי יבינו אותי.

אז ננסה להסביר לך את זה פשוט ככל האפשר (לדעתי זה לא יעזור אבל כזה אני, תמיד מנסה).
נניח שמזג האוויר לא נעים לי, אני נוסע למקום קר יותר ומוצא שהוא פחות נעים לי, אז אני משנה כיוון ונוסע למקום חם יותר ומוצא שהוא יותר נעים לי ,
בוא נראה אם אתה יכול לנחש את הצעד הבא לי ?
לא הצלחתי, ברור, אז בשביל זה אני כאן, כיוון שהמהלך לכיוון החום עבד לי טוב יותר מהמהלך לכיוון הקור הצעד הבא שלי יהיה לכיוון מקום חם יותר,
אז לא, אני לא אפסול את המקומות החמים כי פסלתי את הקרים אלא בדיוק להפך,
הבנת ? ברור שלא.

אגב, הפרקטיקה של חדו"א למשל מתבססת על הגיון דומה, שגם היא מראה לנו איך במצבים שאינם סופיים, שזה מצבו של המין האנושי, אפשר למדוד במדוייק נפחים וכיוונים וקצבים דרך היכולת לזהות לאן הם מתכנסים
(היה נדמה לי שיש לך עניין מסויים במתמטיקה אז אולי זה יעזור לך יותר)

arana1

New member
זהו שאתה גם לא יודע להפשיט

כי שוב,וכרגיל וכצפוי, אתה כופה את הסימטריה הכי שטחית, את הדיאלקטיקה הכי ארכאית, עימותית, על מצב שאין מורכב ממנו בדיוק בגלל שאינו עימותי.

מה זה לתת הזדמנות ? עם מה שאני מסכים אני מסכים בהתלהבות ועם מה שלא אז לא, ולא פעם אני מסכים ואף מצטרף בשמחה לכיוון המוצע.

אני לא חושב קבוצתית, זה שאובחנת כא"ס לא הופך אותך אוטומטית לחלק מהקבוצה שלי, למעשה יש כאן לא מעט נ"ט שקרובים לי תחושתית ורגשית הרה יותר ממך.

אי אפשר להשלים עם בדידות, זה לא ניתן לישום, זו תחושה שמאוד נפוצה אצל אנשים שכל מה שנחשב כמוסכם ונכון למגע פוגע בהם נורא, לדעתי במקום לגנות זאת ולפסול זאת צריך לגלות אמפטיה והכלה והבנה כלפי הכאב הזה שאין גדול ממנו.

איך זה סותר ? בצורה הכי ברורה, שבגלל שברור לי שכל הנ"ט בבונים תמיד חיפשתי ותמיד אחפש את האנשים שיותר חורגים מהנורמה, זה עד כדי כך פשוט.
את הקשר המשמעותי שלי אני אחפש עם אנשים שחווים משמעות בצורה דומה לשלי ולא אצל אנשים שאין ספק שמה שמשמעותי לי שולי וזניח בשבילם ולהפך.
למה זה מעצבן אותך כל כך ?

לא ברור לך אז הנה אני כאן כרגיל על מנת להסביר, כי נדמה שאתה כמו הרבה חנונים שואב השראה ממדע בדיוני, שזה אחלה, גם אני, שזה אומר שלאנשים מסויימים גם ודווקא מה שמעולם לא קרה מספק כיוון והשראה, ואתה פסלת את כל מה שאני אומר רק בגלל שאני מתבסס גם על מה שמעולם לא קרה (אהבה)

בעיני זה נשמע לא אמין, וזה לא אמין בעיני בגלל המון דברים שאני מסיק ממה שאתה כותב ואיך שאתה מתבטא בשלל נושאים אחרים

אם היה לך טוב והייתה לך אהבה לא היית מחפש מה שאתה מחפש כאן, זה בטוח
ואני מעדיף להודות בתסכולים ובקשיים שלי, לא אוהב להטעות ולא אוהב לשקר, זה גם לא הוגן, וכל מי שמעיד על עצמו שהוא חי אהבה הוא שקרן בעיני

schlomitsmile

Member
מנהל
כשאתה כותב את נסיונך וחווייתך זה טוב, כשמישהו אחר- זו כפיה?
זו בטח המוגבלות שלי(תמיד... תמיד...), אבל לי נראה שיש פה בעיה לוגית.
&nbsp
יש לי תזה אחרת, שאתה ודאי תדחה:
בנאדם רגיש שנחשף למילים מושחזות המוטחות באנרגיה בוערת, שלילית,
מודר למעשה מאותו מרחב. אפילו אם היה רק עד ולא הנמען למתקפה.
לכן מי שכופה, מי שמדיר- זה אתה.
העניין הוא, שגם ולמרות שתחלוק עליי ומן הסתם תדע לנסח היטב
מדוע כל אות שכתבתי מוכיחה את אפסותי, רוע לבי ועליבותי,
עדיין מוטלת עליי האחריות לשמור על הפורום הזה כמרחב בטוח
גם לאנשים רגישים מלבדך (גם אתה אדם רגיש, אבל אינך היחיד).
ואני אעמוד באחריותי זו ככל יכלתי.
&nbsp
&nbsp
&nbsp
&nbsp

arana1

New member
איפה כתבתי שזה כפיה ?

דעה זה לא כפיה, מעשה זה כפיה, אז מעשים כמו שלך, וכמו שגור מבקש ממך לעשות, הן כפיה, אני לא חוסם ולא מוחק ולא משתיק אף אחד, אתם עושים את זה, והגיע הזמן שתלמדי כבר את ההבדל בין דיבורים למעשים, זה לא נורא מסובך.

התנסותי בסביבה נורמטיבית מבעירה בי אנרגיה שלילית, לדעתך אני אמור להדחיק את זה בשביל להישמע יפה ?
בניגוד לך ולגור לא דרשת מאף אחד להתיישר איתי, רק מביע את דעתי ותחושתי,
לא כפיתי דבר ולא הדרתי אדם, אתם כן, והרבה פעמים, עובדה

כן, את שומרת על מה שנדמה לך רגיש ובדיוק כמו כולם בטוחה שלרגישות האוטיסטית אין שום משקל, וזו בדיוק הבעייה

גורג42

New member
להטות את הדיון בהטחת עלבונות דמגוגית, זה סוג של כפיה

ראשית כל, זו הדרך "נהדרת" להפחיד ולהבריח את כל מי שחושב אחרת ממך. וכבר הרבה אוטיסטים שכתבו כאן בעבר, ברחו מכאן בגלל ההתקפות שלך.

שנית, גם אם נצא מתוך ההנחה-הלא-מציאותית-במיוחד שאנשים ימשיכו לנהל איתך דיונים אחרי מתקפה כזאת, הדיון עצמו הופך להיות חסר ערך כאשר מאפשרים התנהלות כזאת.

דיון נועד כדי לחפש את האמת, ו/או כדי לבחון ביחד דברים מסויימים. ברגע שדמגוגיה ועלבונות נכנסים לתמונה, הדיון מאבד לחלוטין מערכו. כך שגם אם אנשים לא היו נפגעים (והם כן), האמת נפגעת.

arana1

New member
מה קרה ? מה עשיתי ?

בסך הכל ניסיתי לומר שמי שפוסל את כל מה שאני כותב כדיבור ריק וסיסמאתי רק בגלל שלא השגתי אהבה בזמן שהוא כבר מזמן פיצח את הנוסחה הוא לא משהו, בלשן המעטה.

כאן את לא מזהה פגיעה ברגשות, כמובן, לומר שחווייתי היא סיסמאתית וחלולה כי עובדה שאין לי אהבה זה ממש נפלא, נכון שלומית, וואו, איזה כיף לחיות בלי בושה.

הבן אדם יורד על אנשים שכואבים את המידה שבה יחסים בין אישיים אינם משמעותיים ואפילו פוגענים להם, כמו שכתבה כאן ספיריט, כי הנה, עובדה שלהם זה לא עובד אז זה אומר שהם עושים משהו לא בסדר, זה לא יעיל, ואת לא מבינה כמה מפלצתי וחסר אמפטיה זה, מדהים

גורג42

New member
עובדה, שגם ב"אנשים שחורגים מהנורמה" אתה תמיד מוצא פסול.

תמיד יש לך תירוץ מנצח למה הבן-אדם שעומד מולך הוא מישהו שאי-אפשר לדבר איתו (מה שמשום מה, לעולם לא מונע ממך להמשיך ולדבר איתו...)

ראה, למשל, את התגובות שלך אליי בשרשור הזה. איזה פנינים שמענו ממך. לדוגמה:

"הכחנות, הסמכותנות, החלולה והרעה של אנשי המסורת שכמוך". מה הקשר בין הזבל הזה שכתבת לביני? שום קשר. אבל ככה זה כשמחפשים בכוח לפסול אנשים, וזאת בדיוק התופעה שעליה דיברתי כאן: העובדה שיש קשר הדוק בין לזהות נ"טים עם בבונים, לבין לזהות את כל מי שמסתכל עליך לא נכון עם בבונים.

ושלא תנסה אפילו לטעון שהיחס שלך אליי הוא מקרה מיוחד. אולי היחס שלך אליי קצת יותר קיצוני, אבל הלהיטות הזו שלך לפסול ולתייג אנשים כ"בבונים" ממש לא מוגבלת אליי (או לנ"טים).

ולגבי אמפתיה:

דווקא יש לי אמפתיה למצב שלך. זאת אחת הסיבות שחשוב לי להבהיר את הסתירות שבגישה שלך. לא שיש סיכוי שאצליח לשכנע אותך, אבל אם הצלחתי לעודד אנשים אחרים לפקפק בחוכמה של "כל הנטים בבונים" הרי שבאתי על שכרי.

arana1

New member
עובדה שאני לא כותב ככה לכולם

לנתי אני לא כותב ככה, וגם לא לאלה, ככה זה, עובדות, שמראות שאיני מזהה את כולם כבבונים, ממש לא, ואתה אלה שכן מסיבות מאוד מנומקות

מאחל לך בהצלחה

גורג42

New member
זוכר דווקא שכתבת להם דברים קשים מאוד, כשהם לא הסכימו אותך...

arana1

New member
אין להם בעיות איתי

יש להם אפילו קשר ממושך וטוב איתי, אולי בגלל שבניגוד לך הם לא מזהים את מה שאני כותב כדמגוגיה ועלבונות אלא כנסיון להבין ולבטא מצב קשה

זה נכון ארי

תמיד אומר את האמת זלו גם אם היא כואבת והוא מנסה לנמק תמיד אני מאוד מעריך ואוהב אותו לא משנה כמה ירד עלי כי הוא מנסה לעזור לי יאלה בכלל הייתה במערכת מאוד אנטימית איתו גם עכשיו מאוד אוהבת אותן אנחנו כולנו חברים גם מעיין

גורג42

New member
אמירות נוסח "נטים = בבונים" הם לא ניסיון 'להבין' שום דבר.

זאת סתם מנטרת שנאה שלא מקדמת אותנו לשום מקום.

לא ממש ברור לי איך נגררתי לכל הויכוחים הצדדיים האלה, כשהנקודה פשוטה כל-כך וברורה כל-כך. והנקודה היא לא אתה, אראנה. הקטע האישי שלך לא מעניין אותי בכלל. מה שכן מעניין אותי, זה הנקודה המקורית שכתבתי: מי שמגדיר את כל מי שמסתכל עליו לא נכון כאל "בבון", יש לו בעיה. ואדם כזה לעולם לא יצור קשר מהותי ועמוק עם אדם אחר.

ואם אתה, אראנה, לא עונה להגדרה של בן-אדם כזה אתה יכול להיות רגוע. במקרה הזה, הדברים שכתבתי לא נוגעים אליך.

אני אבהיר את עצמי בצורה הכי ברורה שאפשר:

נמאס לי מהשנאה והבוז ל"אחר", ולא משנה מאיזה כיוון היא מגיעה.

נמאס לי מהקטע הזה שיש לאנשים שחושבים ש"אנחנו" הנאורים והרגישים והמוסריים בזמן ש"הם" בבונים פרימיטיבים.

נמאס לי מזה שאנשים שפוגעים באחרים על ימין ועל שמאל פשוט כי לא מעניין אותם מה הבן-אדם השני חושב ומרגיש. אנשים שלא סופרים אחרים ממטר.

ובעיקר נמאס לי מאנשים שעושים את כל הדברים שלמעלה, אבל מחביאים אותם מאחורי משפטים רהוטים ואצטלה של הגינות אינטליגנטית.

הגישות המכוערות והרקובות האלה פשוט הורסות כל חלקה טובה בחברה האנושית. ובעיקר - הן הורסות את האנשים שמאמינים בהן.

arana1

New member
לא יודע מי זה "אותנו"

אותי זה מקדם גם כי כמו שכתבתי מלמד ומונע ממני מראש כניסה למקומות רעים מאוד,
ברור שאדם סביר יפתח גם שנאה לסביבה שמה לעשות מתייחסת אליו ואל שכמותו בצורה לא הוגנת ולא הגונה מיום לידתו, בלשון המעטה, ובאמת אף גרוע מזה, בצורה ממש מחליאה, ודווקא יכולתי לזהות את הנ"ט כבבון מאפשרת לי להכיל את המצב עם פחות שנאה כי באמת אין טעם לשנוא חיות.

לא ביקשתי חיבור לקטע האישי שלי, אפילו להפך, כתבתי וחזרתי וכתבתי שבניגוד מוחלט למה שנדמה לך ולשלומית הקטע האישי ממש לא רלוונטי כאן,
מה שנגזר מהקטע האישי, מהנסיון הפרטי, לכללי, רלוונטי, כנראה שלא לך, אולי למישהו אחר, וזה הקטע של פורום ציבורי חופשי שבניגוד לדעתך ולדעת שולמית כל אחד רשאי וצריך לעלות את הקטע שלו ואולי משהו יתחבר למישהו אחר ואולי לא, וזהו

ומאז ומתמיד מה שעזר לי ליצור קשרים עמוקים זה יכולתי המשתפרת לזהות מראש את ההבדל בין בבונים לבני אדם.
אתה כאילו רוצה לשלול מראש את הצורך בסלקטיביות ? בכושר הבחנה ? נראה לי חבל כי רק הוא זה שיכול להציל אדם לא כחני ולא מניפולטיבי בחברה הכי כחנית והכי מניפולטיבית, זה היתרון היחיד של אדם כמוני שמכל בחינה אחרת כל מה שטוב בו מנוצל רק לרעתו ובצורה הכי מבזה וכואבת, אז גם את זה תשלול ממני, את שביב האור היחיד שנותר לי ? , אין מצב.

אתה דמגוג, השנאה והבוז לאחר מעולם לא באו ממני, אני ה"אחר" שסופג, ובשתיקה, בריונות מחרידה ויחס מזעזע רק בגלל שכל הבבונים, בדיוק כמוך, לא מסוגלים לשאת את עצם קיומה של שונות ולו הכי קלה מהממוצע,
אתה כותב כאילו אין מציאות, כאילו הכל רק סיסמאות, זה פשוט נורא, וגם מסוכן, ולשם מה ? בשביל לצאת יפה בעיני כולם ? זה באמת לא מובן.

אני זה שהתעללתי בסביבתי בילדותי או שסביבתי התעללה בי ?
מי מתעלל במי ? האוטיסטים בילדים הנורמטיבים או להפך ?
כאילו מה עובר עליך ? למה אתה משקר ? בשביל להתחנחן ? זה לא יציל אותך אלא רק יפקיר יותר ויותר ילדים לטראומות שמהן הן לא יתאוששו לעולם

אתה מאשים חריגים שנזרקים לשוליים ומעבר להם רק בגלל שונותם בשנאת האחר והשונה ? זה פשוט מזעזע בצורה שרק מעמיקה ופוצעת אנשים בדיוק בפצע שלהם, תתבייש, אתה אדם רע מאוד, אפילו נורא

גורג42

New member
שום דבר שתכתוב לא יצדיק שנאה המופנית נגד ציבור שלם

גם אם תכתוב עשרת-אלפים מילים של נימוקים לכאורה, זה לא ישנה את האמת הבסיסית הזאת.

ואני בהחלט אאשים בגזענות כל מי שאשם בגזענות. קרבן או לא - זה לא ממש רלוונטי. two wrongs do not make a right.

חוץ מזה, מה אתה חושב? שהחיים שלי היו פיקניק? שאני לא סבלתי מדיעות קדומות והתעללות והשפלות רק בגלל שאני שונה? שלא "ביליתי" חמש שנים במוסדות שניסו בכוח "ליישר" אותי?

בוודאי שכן. אבל שום דבר מזה לא מצדיק גזענות נגד ציבור שלם. יש בעולם הרבה יותר מדי אטימות וטמטום ורשעות (ואכן יש הרבה מהדברים האלה), גם בלי שאוסיף עוד אטימות וטמטום ורשעות משלי.

arana1

New member
איזה שנאה ? אני מפנה שנאה ?

יצאת מדעתך ?
אתה יודע למה נתי ואנשים כמותו לא מעיזים לצאת מהבית, מהחדר, שלהם בכלל ?
כי אנשים רגישים בניגוד לך חשים עד לשד עצמותיהם את האלימות והשנאה העצומה המופנית בכל מקום וכל הזמן כלפי עצם קיומם הזר והשונה,
הרי די בכך שאתה עושה תנועה לא בדיוק כפי המצופה כדי שהבבונים לגמרי יאבדו את זה, אנשים רגישים, בניגוד לך, חשים זאת כל הזמן, אנחנו נרקבים בתוך השנאה הזאת ואין מושיע ואתה מצדיק את זה ועוד דרך נימוקים וגישות שמשקפים בדיוק את הנימוקים להכחדתנו.

איזה גזענות ? אני, אנחנו ? מגזע שונה ? אנחנו מאותו גזע, אני זה שמעיר כל הזמן לאנשים שהם לא נראים ועושים ומתנהלים כפי שאני מצפה או להפך ?
אני הרי בכלל לא יוצר קשר עם אף אחד, איבדת את זה לגמרי, הפכת את היוצרות לחלוטין .
איזה רשע ? מעולם לא התנהגתי ברשעות כלפי אף אחד, תמיד הייתי נדיב ופתוח גם כלפי אנשים שבעטו לי ישר בפנים, כמו הרבה אוטיסטים אני פשוט לא יכול אחרת.

לא, אני לא חושב שהחיים שלך היו פיקניק בדיוק בגלל זה אני מתקשה להבין את הנחישות שלך להפעיל כלפי את כל הטיעונים והנימוקים הכי מחרידים וזוועתיים לבריונות כלפי אוטיסטים.

איפה הייתי גזעני ? כלפי מי ? אני לא רוצה ולא מסוגל לקשרים עם אנשים שלא רק לא מבינים אותי אלא שונאים את עצם קיומי ? מה גזעני בזה ?

יהודים שלא אהבו נאצים עשו זאת מטעמי גזענות ?

למעלה