אני שונא שוטרים

אני שונא שוטרים

ראיתי עכשיו סרטון באחת הקבוצות בפייסבוק שוטרים מכים ומפעלים כוח רב על אוטיסט בתפקוד נמוך שצועק פשוט הצילן , זה זעזע אותי ונזכרתי מה קרה לפני שנתיים שבאו לעצור אותי בכוח ורבתי מכות איתם וחשמלו אותי בצוואר ובגוף ובעטו לי בראש וירד לי דם , עד היום לפעמים אני חולם על שוטרים , ואלימות שלהם לכן הסרטון הזה היה טרגר ודברתי על הזה אקללתי כמה אני שונא אותם ורוצה שיחלו ... ממש הזדעזעתי עד עכשיו כואב לי ממה שעשו לו ועברו שעות ... ממש קשה לי

xFeral

New member
אם אני זוכר נכון קראתי על מקרה באמריקה שירו בילד אוטיסט

&nbsp
כי לא הבינו אותו...
&nbsp
צריך לקחת בחשבון ששוטרים הם לרוב קבוצה של פראים העובדים כל היום עם פושעים והחושבים שכולם פושעים...
&nbsp

arana1

New member
שוטרים זה פושעים מאולפים

זאת אומרת אנשים עם נטיה לאלימות וכחנות שבמקום לפשוע משתלבים במימסד כדי שיוכלו להתנהג באלימות אבל ברשיון.

בזמנו היו עוצרים אותי כל הזמן, כמעט כל יום, רק בגלל שאני נראה ומתנהג מעט שונה, כל המשטרה הזאת זה אוסף של מפגרים

כן גם עושים הנחות אם יש לך מעמד

יש הרבה קצינים גדולים שעושים כבוד לסבא שלי אבל גם סבא שלי כבר התייאש ממני ואין לו כוח .

תמיד אני תוהה איך לא היית

באשפוז או אבו כביר כי הרבה דרי רחוב מצוים שם המון ממש מעניין איך ואמרת שעצרו אותך אז לא שמו שם ?

arana1

New member
אני מיומן

נ"ט שקופים לי לגמרי, במצבי חירום, כשאין ברירה, אני יודע להפעיל אותם כמו בובה, הם יצורים מאוד פשוטים, 99 אחוז מהזהות הנ"ט זה פחד ושנאה והאחוז הנותר זה כמה פוזות שנועדו להסתיר את זה אבל בעצם רק חושפות את זה יותר

כן גם אותי

אתה בטח כי היית דר רחוב בתקופה ההיא לא כך סיפרת כן ממש מוכר לי מזמנים לי כל הזמן משטרה ורוצים לאשפז בארבאבנל כל הסמן זה כבר מטריד כיום בעיקר בגלל פוסטים

arana1

New member
גם כשהייתי עובד ומבוסס עצרו אותי

האמת שמשום מה המשטרה הפסיקה להיטפל אלי מהרגע שנולדה לי ילדה, אין לי ממש מושג למה

xFeral

New member
כי עכשיו נראת יותר רגיל בעיניהם

עכשיו יש להם משהו שהם יכולים להזהות איתך.
בכללי הורים (ואבות בפרט) נתפסים בעיני החברה כאנשים ״טובים יותר״, כי מבחינתם זה אומר ש״עשית עם עצמך משהו״ - כי להיות הורה זה אחריות.

אנשים רגילים מפחידים מאנשים שונים כי הם ״לא יודעים מה לצפות ממך״...
זה הפך אותך מ״סופר־דופר־מוזר״ (בעיניהם) לאבא של מישהו.

arana1

New member
כנראה

שמתי לב שגם מצד משפחתי ובכלל הורות נתפשת כהישג, זה כמו לעבור טקס חניכה פרימיטיבי, אתה אבא, זה סוג של עמדה הכי נחשבת בחברה.

אולי בגלל זה הרבה הורים לגמרי מאבדים את זה רק בגלל שהילד האוטיסטי שלהם לא קורא להם "אבא" או "אמא", כאן במיוחד הדרך שבה הנורמה מעדיפה את הפוזה והמעמד על מהות צורמת.

גם כשאני מתווכח עם אנשים ברשת ברגע שאנשים מזהים שאני אב לילדה הם מייד מתחילים לצרוח שחייבים להוציא אותה מרשותי כי אני לגמרי משוגע,
אחרי זה מתפלאים שאני מזהה שכל הנורמטיבים הם חלאות

כן זוכר שעשו לך ככה

אני באופן אישי לא ממש דלוק על העניין של להביא ילדים כי זה קשה והם יכולים להפצע וכנראה יפצעו גם מהורה אז מעדיף שלא .

arana1

New member
גם אני ממש לא רציתי אבל משעה שקרה אז קרה

ואתה מכיר מעט את ילדתי ויודע שהעולם לא רע יותר בגללה, אפילו להפך, וכעובדה, אני, כאדם שלא מסוגל לשהות במחיצת אנשים, הייתי איתה עכשיו 3 ימים, רק היא ואני, ועשינו חיים, אולי גם בגלל שכדאי לזכור שילדך דומה לך, לפחות במידה מסויימת, והיא, ילדתי, היא האדם הראשון שפגשתי שבאמת מבין אותי בלי מילים, שדומה לי, אפילו מאוד, וזה משהו למי שתמיד היה הכי זר ומוזר, והמשהו הזה משפיע גם עליה לטובה, קשר טוב עם האבא, זה חשוב.

אנחנו תמיד הורים רעים, וגם זה בסדר, או יותר נכון שאלה של מידה, צריך להיות הורה קצת רע אחרת זו בעייה

אני לא סומך על עצמי

מפחד להיות כמו הורים שלי אני מסכים שזה עניין של מידה , אבל אני מפחד להיות קיצוני כל העניין שאני תמיד יכול כל רגע להיכנס לאשפוז או בעיות של מעצרים התמכרויות מפחידה אותי מפחד לפצוע את ילדי , בנוגע לנינה כן היא מדהימה ביופיה וגם נראת חכמה אני לא מכיר אותה כי מעולם לא ראיתי אותה אבל מסיפוריך היא אדם מיוחד כמוך וזה משמח אוצי שהיא גורמת לך להרגיש פחות לבד ושיותר מבינים אותך זה חשוב לי אין את זה בכלל .

xFeral

New member
מה גרם להם לחשוב שאתה משוגע?

האם רק אמרת להם שאתה על הספקטרום והם קפצו על הרגליים האחוריות שלהם?

או שהצגת לפניהם דעות "פתוחות מידי"?

arana1

New member
נדמה לך שאני יוצר קשר עם מישהו ?

אין מצב, מעולם לא הצגתי את דעותי בפני אף אדם ואין מצב שאעשה זאת בכלל, אני לא מדבר ולא יוצר קשר עם בני אדם, בכלל, לתחושתי, אולי, הקשר בין דעותיו הפתוחות של האוטיסט לנראותו, לדרך שבה הוא מתנהל, מגיב, ניכרת מאוד מיידית עוד הרבה לפני שהוא פותח את הפה, אנשים חשים מהר מאוד שאתה מאוד זר ושונה, זה הבסיס לגזענות, ליחס המפלה והאכזרי כלפי חריגים, מיעוטים, נשים, ולהט"ב, זה משהו גופני, וזה ניכר ביחוד מול אנשים לגמרי פתוחים כי מהי פתיחות אם לא קשר טוטאלי בין שפה לגוף.

זה הרבה מעבר למודע בכלל, כשהייתי שואל אותם בעצם למה אתם עוצרים אותי כל הזמן הם לא יודעים להסביר

ועל פניו אין בי שום דבר מוזר או משונה, אני אדם שנראה רגיל, אפילו טוב

גם אני לא אולי קצת

לעוסית אבל אני כבר לא נפגש איתה ייתר היא בכלל לא מבינה אותי צדקת אין טעם היא שאלה למה אני לא בא נעלבה אמרתי בקצרה שלא בא לי וסובבתי את הראש לטלפון זהו אין טעם

arana1

New member
אה, התכוונת ברשת

אז כן, דעות פתוחות מדי, ללא ספק

למעלה