לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1624716,247 עוקבים אודות עסקים

פורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

לצפיה ב-'שאלה על תקשורת'
שאלה על תקשורת
<< ההודעה הנוכחית
16/05/2018 | 20:20
40
216
בגלל האספרגר שלי התקשורת שלי לא תמיד טובה. בזמן האחרון אני מנסה לדבר ולשאול על דברים אישיים שעושים ואוהבים בחיים כדי ליצור חברות אישית וטובה בדרך בוגרת ויפה, ואומרים לי שאני שואל אותן שאלות כל הזמן וחוקר. הכוונה שלי טובה ואני לא יודע למה השיחות שלי יוצאות כמו חקירה מלאכותית ולא כמו התעניינות רגשית כנה. איך אפשר לפתור את זה?
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'סיפור חיי'
סיפור חיי
16/05/2018 | 20:37
1
119
אתה עם אספרגר?
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'כן'
כן
16/05/2018 | 20:52
83
ומה רצית להגיד בקשר לסיפור חייך? יש לי אספרגר מיוחד אבל אינטליגנציה מילולית טובה מאד, אני אמן וסטודנט ואני גם אדם מאד אוהב ומיטיב לאנשים. פעם אהבו אותי מאד בכל מקום כי הייתי עדין ושקט, בשנים האחרונות נהייתי תוקפני בגלל דברים שקרו לי ולכן התרחקו ממני, ועכשיו אני לא תוקפני אבל אולי לא מצליח להיות עדין כמו פעם. אולי הגישה שלי לדיבור לא טובה וצריך למצוא את הדרך לשפר ולתקן אותה.
 
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אולי כי אתה לא מתעניין באמת'
אולי כי אתה לא מתעניין באמת
17/05/2018 | 00:50
95
ואנשים שומעים את זה, ואנשים לא אוהבים להיות מושא לחקירה אלא חלק מחוויה משותפת.
 
כאילו זו הבעיה, שמנסים להפוך אתכם למה שאתם לא, "ליצור חברויות וקשרים", להעמיד פנים חברתיות, אני משוכנע שכמו לכל בן אדם גם לך ובך יש דברים שמעוררים התענייות רגשית כנה ועמוקה, אולי אפילו כנה ועמוקה מהממוצע, אלא שגם בגלל זה התבניות השגורות לא תואמות לך, וזהו, אז אין לך ברירה אלא פשוט להיות אתה.
 
בכל מקרה, בעיני לא נכון, לא עדין, לא יפה ולא מתחשב לשאול אנשים דברים אישיים, האישי הוא פרטי, עמוק ורגיש, ולא אמור להיות פתוח ופנוי לכל שיחת חולין , כשמתאים אז מתאים וכשלא אז לא, וברוב המקרים פשוט לא
 
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אתה לא מדבר עם האנשים הנכונים.'
אתה לא מדבר עם האנשים הנכונים.
17/05/2018 | 22:27
3
68
סביר מאוד שתמצא כימיה טובה עם אחוז קטן מהסביבה.
אני הרבה פעמים נהנה לדבר על דברים שמעניינים אותי ועל עצמי מבלי שהתבקשתי או ששאלו אותי.
אבל אנשים בדרך כלל לא ידברו על עצמם, אתה כביכול צריך לשאול אותם.
אני לא אוהב לשאול שאלות ולא אוהב ששואלים אותי.
אני יכול לספר משהו שמעניין אותי (פחות אישי) ואם האדם שמולי לא נהנה לשמוע אני מפסיק. אם האדם שמולי לא מחזיר לי משהו מיוזמתו אני מפסיק.
אם אני משתף במשהו יותר אישי ולא מקבל משהו אישי בחזרה אני מפסיק.
 
אתה צריך להתחבר עם אנשים שאוהבים לדבר על עצמם ולא דוחפים את האף בכוח.
 
לפי ניסיוני דווקא רוב האנשים (הנורמלים) ישאלו שאלות ויתחקרו אותך, במה אתה עובד? כמה אתה מרויח?, מה "הבעיות של הילדים שלך?" אנשים אוהבים לדחוף את האף ולא אוהבים להחזיר מיוזמתם. אתה זה צריך לדחוף את האף בעצמך.
כל פעם שמישהו דוחף את האף לעניינו של מישהו אחר, המישהו האחר צריך להרגיש נוח לדחוף את האף בחזרה (אפילו מחוייב לכך לשם ההמשכיות).
 
הפינג-פונג הרגיל הוא לא של: מישהו משתף בשהו ואז אתה משתף ואז הוא משתף ואז אתה משתף.
הפינג-פונג הרגיל הוא שמישהו דוחף את האף, ואז אתה דוחף את האף שלך בחזרה, ואז הוא מרגיש נוח שוב לדחוף את האף, ואתה צריך להרגיש נוח לדחוף את האף שלך עוד יותר עמוק.
 
בכל מקרה מה שלא יעבוד זה חד צדדיות.
אם התעניינת במישהו והוא לא התעניין בך חזרה, אז תעבור לאדם אחר שיותר מתאים לך.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אפשר גם לא לדחוף את האף'
אפשר גם לא לדחוף את האף
18/05/2018 | 06:46
46
אבל אני יודע שמה שאני מציע הוא לא רק דמיוני אלא ממש נחשב כתסמין של מחלה בעיני מה שנחשב בטעות רפואה כיום, וכנראה שאולי גם בגלל זה כל האוטיסטים השוהים במוסדות ומתקנים מתקנים ומשקמים כפויים לאמץ לעצמם בדיוק את ההתנהלות שהכי לא מתאימה להם והכי לא נכונה להם בזמן שזו שיכולה לקדמם ולהעמיק את קיומם נאסרת עליהם
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אבל זה מה שאני עושה'
אבל זה מה שאני עושה
18/05/2018 | 12:53
1
50
אני שואל שאלות בעניין על החיים של האדם האחר, בעיקר על עיסוקים אישיים. אחרי שאמר לי בפגישה ראשונה מה הוא אוהב לעשות, אני שואל אותו בפגישות הבאות אלו דברים חדשים עשה בכל אחד מהתחביבים שאני יודע שיש לו, ואז אני מספר אותו דבר על עצמי. אמרו לי שלא אוהבים את זה ושזו לא דרך טובה. אז אני לא יודע מה הדרך הטובה. אני רוצה להתעניין בדברים אישיים כדי להיות בחברות אישית וטובה, וזה לא מצליח לי בחברה. לפחות לא בחברה בכפר שלי.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'יש שתי אפשרויות (והמציאות היא כנראה שילוב של שתיהן)'
יש שתי אפשרויות (והמציאות היא כנראה שילוב של שתיהן)
18/05/2018 | 14:30
49
1. אתה מנסה ליצור קשרים עם אנשים שממילא לא מהווים התאמה טובה עבורך. אם אין כימיה, אז אין כימיה וכל ה"טכניקות" בעולם לא יצליחו לשנות את זה.
 
2. יכול להיות שאתה מגזים בכמות. אני אישית, למשל, דווקא הייתי מאוד נהנה מחילופי דברים כמו שתיארת. נשמע לי אחלה... במידה. אבל אני גם יכול לראות בקלות איך זה יכול להפוך להיות מעיק, אם זה הופך להיות העניין המרכזי בכל פגישה (בעיקר אם הפורמט של השאלות/תשובות נשאר תמיד בדיוק אותו הדבר).
 
כדאי גם לזכור, שזה שמישהו אומר "אני לא אוהב שאתה עושה X" זה לא סוף העולם וגם לא בהכרח דחיה. זה סך הכל פידבק מהאדם השני שהוא רוצה שדברים יתנהלו אחרת, וזה סבבה. ניתן להתייחס לזה כאל "תיקון מסלול" של השיחה והאינטרקציה בינכם, וזה הדבר הכי טבעי שבעולם.
 
 
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'באיזה הקשר זה קורה לך? בן כמה אתה? אתה עדיין גר עם ההורים? '
באיזה הקשר זה קורה לך? בן כמה אתה? אתה עדיין גר עם ההורים?
18/05/2018 | 13:02
32
27
לצפיה ב-'אני בן 44'
אני בן 44
18/05/2018 | 13:04
31
73
לא גר עם ההורים אלא ביישוב קהילתי קטן. לא בדיוק הבנתי את השאלה באיזה הקשר זה קורה לי, אבל הרבה אנשים בכפר מעירים לי שהם לא אוהבים את דרך השיחה שלי איתם שנראית כאילו אני חוקר באותן שאלות כל הזמן וזה מעצבן אותם, כשלמעשה זה רק ניסיון למצוא איתם עניין.
 
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'מי האנשים הכי קרובים אליך? ההורים שלך? או אחרים? אתה עובד? '
מי האנשים הכי קרובים אליך? ההורים שלך? או אחרים? אתה עובד?
18/05/2018 | 13:12
30
30
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
18/05/2018 | 14:39
29
77
אימא שלי בקשר טוב מאד אתי עכשיו ועוזרת לי בטלפון בנושאים אישיים ובריאותיים ובנושאי יצירה אמנותית כי גם היא אמנית. אני לא רואה אותה כמעט בכלל ולמעשה כבר כמה שנים לא ראיתי אותה כי אני לא נוסע הביתה. אני סטודנט שנה 13 ויש לי תואר ראשון בספרות, ואני עובד עכשיו בכפר שלי במפעל הפלסטיק. בעבר עבדתי בענף התקשורת וכתבתי סרטים קצרים לטלוויזיות של הכפר. אולי השאלה איך באמת אפשר לשלב בין הנושאים השונים כך שהשיחה תהיה טבעית יותר. אני חושב שהדברים שאדם עושה בזמן הפנוי זה החלק הכי חשוב לו בחייו, כי זה מה שהכי גורם לו הרגשה טובה בחיים ולכן הגעתי למסקנה אולי מוטעית שצריך לשאול בעיקר על הזמן הפנוי. אני גם רוצה חברות אישית. בנוסף אני גם לא לגמרי יודע איך לשלב כללי ואישי ומה להגיד לפני מה, וגם לכל אדם יש עיסוקים אחרים שמיוחדים לו ולכן אני ממהר להגיע לשאלות על התחביבים של האדם כדי לשאול על הדברים שמייחדים אותו ואת השיחות האפשריות איתו.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'יש לי שאלה אליך'
יש לי שאלה אליך
18/05/2018 | 15:40
12
60
הפסכיטרית אמרה לי שרוב האנשים בכפר הם סובלים מוגבלות שכלית התפתחותית האם זה נכון ?
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'כן'
כן
18/05/2018 | 15:52
11
58
יש לי קושי תקשורתי וטכני מסוים שנוצר בעיקר מאספרגר מיוחד, אבל אני מאד אינטליגנטי במלים ויוצר אמנות ורעיונות מורכבים וגם התגברתי במידה רבה על הקושי שלי ואני לומד באוניברסיטה.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'לא שאלתי אליך אני יודע שאתה חכם מאוד'
לא שאלתי אליך אני יודע שאתה חכם מאוד
18/05/2018 | 15:55
1
48
שאלתי על שאר הדיירים שם האם רוב הדיירים סובלים מוגבלות שכלית או שהם יותר בסדר מבחינת שכל האם זה גם לפגועי נפש ואוטסטים בתפקוד גבוה או ייתר לבעלי פיגור הבנת ? מקווה שעכשיו אני ברור .
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'רוב האנשים בכפר די בסדר'
רוב האנשים בכפר די בסדר
18/05/2018 | 16:08
60
אבל יש להם בעיה קלה כמו בעיית תקשורת או תפקוד, ויש מעטים שיש להם בעיה יותר קשה.
 
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אם כך, מה הפלא שאינך מצליח למצוא שפה משותפת איתם?'
אם כך, מה הפלא שאינך מצליח למצוא שפה משותפת איתם?
18/05/2018 | 16:15
8
57
הורג אותי הקטע הזה.
 
מה ההיגיון בלהקים יישוב ל"אנשים מיוחדים", אם לא עושים שום מאמץ שבאמת יהיה ביניהם משהו משותף?
 
מזכיר לי איך בילדותי הייתי בבית ספר לילדים... איך נאמר? בעייתיים. ואף אחד שם לא היה דומה לאף אחד אחר. פשוט זרקו לשם את כל הילדים שלא הסתדרו במסגרות הרגילות. אוטיסטים (רק שאז לא ידעו שהם אוטיסטים), לקויי למידה, בעלי מוגבלות שכלית, וסתם ילדים שהם פשוט פושטקים אלימים.
 
אתה יכול לנחש כמה מוצלח היה הסידור הזה (רמז: בכלל לא).
 
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'לא הבנתי בדיוק את הטיעון'
לא הבנתי בדיוק את הטיעון
18/05/2018 | 16:19
4
55
כמו שכתבתי, לרוב האנשים בכפר יש רק בעיה קלה. אפשר למצוא עניין משותף גם בין אנשים שיש להם קושי תקשורתי. נראה לי שרוב האנשים בכפר שלי מתקשרים היטב, ואני מצליח לתקשר עם חלק מהאנשים היטב לפעמים אבל דרך הדיבור והשיחה שלי עם אנשים שונה ולכן לא תמיד מסכימים לקבל אותה.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אמרת שלרובם יש מוגבלות שכלית (וזה לא קשור ל"קושי תקשורתי")'
אמרת שלרובם יש מוגבלות שכלית (וזה לא קשור ל"קושי תקשורתי")
18/05/2018 | 16:23
3
48
או שהבנתי לא נכון?
 
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'לא יודע מה זה מוגבלות שכלית'
לא יודע מה זה מוגבלות שכלית
18/05/2018 | 16:30
1
55
רוב האנשים אצלנו אינטליגנטיים ומדברים היטב, וגם יוצרים אמנות בכישרון בזמן הפנוי ובחוגים ועובדים. יש לרוב האנשים כאן בעיות קלות בלבד, בעיקר תפקודיות ותקשורתיות. אני אולי היחיד בכפר שלומד באוניברסיטה. יש אצלנו גם אנשים שהצליחו לגור בחוץ ולעבוד בחוץ באופן עצמאי ואף להתחתן ולהוליד ילדים, אבל בתוך הכפר אסור לגדל ילדים. אני בגלל בעיית תפקוד לא הצלחתי לגור בחוץ, לגדל ילדים או להתחתן.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'תודה לך'
תודה לך
18/05/2018 | 19:24
37
אז היא סתם אמרה לי כך כנראה כדאי להלחיץ אותי לא שאני נלחץ איןנלי בעיה עם אף אחד לא משנה מה מנת המשכל שלו העיקר האופי אני עכשיו הבנתי מה קרה תודה לך תמים אני לא כך מסתבר .
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'גם אני הבנתי כך'
גם אני הבנתי כך
18/05/2018 | 19:28
28
עכשיו מבין אחרת אחרי שהסביר פשוט הפסכיטרית שלי כך טענה כנראה כדאי להפחיד אותי גם אמרה שזה רק לעשרים קיצור מנופלטיבית לפחות כך אני מרגיש  
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
22/05/2018 | 18:33
2
24
גם אותי הקטע הזה הורג ואין ספק שהוא נעשה רק מטעמים לוגיסטיים ולגמרי תעשייתיים שכמובן הכי לא מסתדר עם סוג התקשורת שמי שנחשב כלקוי רק בגלל שהוא לא דומה מספיק למה שאמור לצאת מקוו היצור צריך.

אין טעות גדולה יותר מלרכז אוטיסטים או אנשים שונים אחרים במקום אחד,
והטעות הזאת ממחישה עד כמה הנורמה עיוורת לאנשים אלה, כי כל מה שהיא רואה זה רק את שונותם ועל סמך המאפיין הזה, שהוא כמובן בעיקר מייצג את אטימותם של המסווגים, מקבצים ביחד בדיוק את מי שהכי צריכים לקיום יחודי.
 
דוגמה שאין מובהקת ממנה לקשר שבין טמטום שלא יאומן לאכזריות מצמיתה
ואני יודע שכל זה בא בעטיפה נורא יפה
עטיפה זה לא מספיק
 
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אני תמיד אומר לאבא'
אני תמיד אומר לאבא
23/05/2018 | 17:18
1
25
שאני בקושי את עצמי סובל אז לסבול עוד שלושים כמוני ? ועוד אנשי צוות ? הוא לא קולט אין עם מי לדבר בכלל העיקר זרק בהוסטל .
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'והוא כמובן חושב שזנה לטובתי לי אין מילה'
והוא כמובן חושב שזנה לטובתי לי אין מילה
23/05/2018 | 17:18
19
לי אין ביטוימ  לרגש שלי כי כך קבעו מנוולים .
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'התייעצת עם אמא שלך בעיניין? ועם אבא שלך? מה אמרו? אתה מטופל?'
התייעצת עם אמא שלך בעיניין? ועם אבא שלך? מה אמרו? אתה מטופל?
18/05/2018 | 16:02
15
21
לצפיה ב-'יש לי עובדת סוציאלית'
יש לי עובדת סוציאלית
18/05/2018 | 16:11
14
56
ובעבר היו לי עובדים סוציאליים אחרים. אמי אומרת שצריך בעיקר לספר ולא לשאול בשיחות. החונך שלי אומר שצריך לעשות דברים ביחד ולפתח קשר ונושאים לאט ובטבעיות. העובדת הסוציאלית החדשה שלי אומרת שאני משוחח אתה יפה בכך שאני שואל בעניין אבל שזה יוצא טכני וצריך להקשיב ולפתח יותר את הנושאים. העובד הסוציאלי הקודם שלי אהב את הדרך ששוחחתי אתו ואנחנו בקשר אימייל ואני שואל אותו תמיד על מה שלמד ביהדות כי הוא דתי.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אתה מטופל גם אצל פסיכולוג? נראה לי שאחד כזה יוכל לעזור לך'
אתה מטופל גם אצל פסיכולוג? נראה לי שאחד כזה יוכל לעזור לך
18/05/2018 | 16:34
13
20
לצפיה ב-'היו לי הרבה פסיכולוגים בחיים'
היו לי הרבה פסיכולוגים בחיים
18/05/2018 | 16:37
12
51
הפסיכולוג האחרון שלי היה מציע לי רעיונות מיוחדים איך לנהל את החיים, ובקשר לשיחות עם אנשים הציע לי לתכנן על מה לדבר עם כל אחד בטלפון וגם נתן לי טיפ: לא לסכם את הנושא אלא להשאיר "טעם של עוד".
 
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'הפסקת ללכת אליו? למה? באיזו גישה הוא עבד? אתה יודע? '
הפסקת ללכת אליו? למה? באיזו גישה הוא עבד? אתה יודע?
18/05/2018 | 16:41
11
21
לצפיה ב-'מזמן הפסקתי ללכת אליו'
מזמן הפסקתי ללכת אליו
18/05/2018 | 16:49
10
51
כי הרגשנו שמיצינו את הטיפול ואין עוד על מה לדבר. הוא אדם דתי ונחמד שאהבתי מאד, ועבד בשיטה שמושפעת גם מתובנות החיים שלו כמו להיות אדם מאד נחמד ואדיב ומתיידד לאנשים, וגם תובנות דתיות כמו לא לדבר רעות על אנשים ולשקר כדי לשמור על כבוד האדם שעם זה לא הסכמתי.
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'זה העובד הסוציאלי, לא? הוא לא פסיכולוג. מה עם פסיכולוג/ית?'
זה העובד הסוציאלי, לא? הוא לא פסיכולוג. מה עם פסיכולוג/ית?
18/05/2018 | 17:27
9
18
לצפיה ב-'דיברתי על פסיכולוג שהיה לי'
דיברתי על פסיכולוג שהיה לי
18/05/2018 | 18:54
8
55
לא על העובד הסוציאלי. גם העובד הסוציאלי הקודם שלי היה דתי אבל גם הפסיכולוג האחרון. הלכתי להרבה פסיכולוגים בחיי.
 
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'מי הפנה אותך אליהם? אתה צריך פסיכולוג שעובד בגישת CBT'
מי הפנה אותך אליהם? אתה צריך פסיכולוג שעובד בגישת CBT
20/05/2018 | 10:46
7
24
לצפיה ב-'תמנע מפסיכולוגים, הם המחלה'
תמנע מפסיכולוגים, הם המחלה
20/05/2018 | 13:02
18
לצפיה ב-'מה זה CBT? ואיך הוא יכול לעזור לי?'
מה זה CBT? ואיך הוא יכול לעזור לי?
20/05/2018 | 14:20
5
16
לצפיה ב-'טיפול קוגניטיבי התנהגותי Cognitive Behavioral Therapy - CBT'
טיפול קוגניטיבי התנהגותי Cognitive Behavioral Therapy - CBT
20/05/2018 | 15:34
4
17
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
20/05/2018 | 15:41
3
59
מה עושים בו? איך הוא יכול לעזור לי? איפה אפשר להשיג אותו?
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אני אספרגרית ובטיפול cbt'
אני אספרגרית ובטיפול cbt
26/05/2018 | 11:13
2
34
נורא נורא עוזר לי ממליצה בחום. מאיזה אזור אתה ?
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'אני מאזור הצפון'
אני מאזור הצפון
26/05/2018 | 19:09
1
20
והוריי גרים במרכז. הכפר הקטן שלנו קצת מבודד מהעולם ואין בו ניידות טובה. אולי אחד העובדים הסוציאליים או המדריכים ידעו לעשות לי את זה.
 
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'עדיף שפסיכולוג '
עדיף שפסיכולוג
26/05/2018 | 19:21
19
מציעה שתתייעץ עם העוס שלך, אגב האם אתה בחרת לגור בכפר? היית רוצה לצאת מימנו?
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>

הודעות אחרונות

21:20 | 16.01.19 אנה חדשה
09:13 | 13.01.19 arana1
12:38 | 11.01.19 HoneyBadger
23:04 | 06.01.19 א ו פ ט י מ י ת 13
20:20 | 06.01.19 grayart
07:17 | 04.01.19 אנה חדשה
05:17 | 31.12.18 אנה חדשה
11:37 | 27.12.18 מיכלושה41
12:06 | 26.12.18 hila242

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ