שיתוף החיים האישיים שלי

XFeralChild

New member
שיתוף החיים האישיים שלי

שלום כולם,

לפני בדיוק שנה כתבתי כאן הודעה עם אותו הנושא ״שיתוף החיים האישיים שלי״ וכך פתחתי דלת שלא ידעתי שתוביל למשהו נהדר, משהו שיתן לי כוח ותמיכה להמשיך בזמנים מאוד אפלים.

בהודעה שיתפתי את ג׳אנגל לייף, הבלוג שלי.

לצערי הרב מאוד, לאחר שבועיים בלבד נעצרתי.

בשבועיים הקצרות הללו קיבלתי כאן הרבה מאוד תגובות חיוביות שנתנו לי הרבה רצון להמשיך בחיים ולהמשיך לשתף, אפילו קיבלתי הודעות אישיות עם בקשות לעדכן על כל פוסט, סרטון או משהו בכלל שאני אעשה.

זה נתן לי המון כוח.

בסופו של דבר החיים האישיים שלנו שוב קרסו עלינו חזק ולא הצלחתי למצוא זמן או כוח להתמודד.

רציתי להמשיך, והמשכחתי לכתוב, מסתבר שכתבתי המון (כ-70 פוסטים, שזה 200 עמודים), אבל לא עשיתי עם זה כלום, הכל נשאר אצלי במחשב. הזמן עבר וזה רק הוסיף עוד לכאב.

ג׳אנגל לייף זה חלום שמזמן רציתי להגשים.

כל יום רציתי שיהיה היום לחזור לכאן, לתקופה הטובה ההיא, רציתי לספר איך זה המשיך (כי זה לא ״נגמר״, החיים המשיכו). כל יום אמרתי לעצמי ש״היום או השבוע אני חוזר לשתף״, אבל בכל פעם סיבה אחרת גרמה לי לא לעשות זאת.

מידי פעם הייתי חוזר ״להציץ״ כאן בפורום, כדי לקבל קצת אוויר לנשימה, לקחת עוד שעיפה של אוויר.

התעסקתי הרבה עם ״מה גרם לזה?״
למה לא פשוט חזרתי לשתף?
מה עוצר בעדי?

ידעתי שיבוא היום וארגיש שוב מוכן לשתף אתכם.

לכבוד יום השנה של ג׳אנגל לייף - היום בו ראה אור הפוסט הראשון - החלטתי לאסוף את כל הכוחות שלי כדי לחזור שלתף, את מה שכבר כתבתי ואת מה שעובר עלינו עכשיו.

זה כואב לי נורא שהפסקתי וזה לא הרגיש לי נכון פשוט לחזור לשתף כאילו כלום לא היה, כאילו לא הייתה הפסקה של שנה.

כך החלטתי לכתוב פוסט על הסיבות שגרמו לי להפסיק לכתוב, למרות שנורא רציתי פשוט לחזור לכתוב, כי היה לי נורא קשה לכתוב מה גרם להפסקה הזו ובכלל מה עבר לי בראש - לכתוב 70 פוסטים ולא לשתף אותם...

התגובות שלכם ממש חשובות לי גם על התוכן וגם על האתר החדש, בכל מקרה מבטיח לא להפגע :)

גם רציתי לדעת האם מישהו שאל את עצמו מה קרה איתנו? איך הסיפור נגמר?
האם הייתם רוצים לדעת איך זה המשיך?

הנה הלינק (לאתר החדש שבניתי לבלוג - כל הפרטים גם על זה בפוסט) מה בעצם גרם לי להפסיק לכתוב?

schlomitsmile

Member
מנהל
ברוך השב

כתבת שהתגובות חשובות לך, נותנות לך כח,
ובינתיים לא הגיבו כאן, גם לא להודעה הקודמת שלך...
לא רוצה שתסתובב עם הרגשה מעיקה למה לא הגיבו,
שתחשוב שלאנשים לא אכפת או משהו כזה.
יכולה לכתוב רק ממקומי, ואנא קבל את זה בטוב:
הסיבה שלא הגבתי- למרות שכן אכפת לי-
היא שהקריאה קצת קשה.
הטקסט ארוך ולא ממש ממוקד,
וזה מחייב השקעה רבה של קשב, אנרגיה וזמן
כדי בכלל להבין מה אתה מספר.
מקוה שאינך נפגע, הכוונה כאמור הפוכה

בכל מקרה- שמחה שחזרת

&nbsp

גורג42

New member
טקסט ארוך לא היה מפריע לי. המחסום העיקרי זה שההקשר לא ברור

אני לוחץ על הלינק, ואין לי מושג מהו הדבר שאני קורא.

האם זה הפוסט הראשון בבלוג החדש? הקדמה לבלוג? ואיך זה קשור לבלוג שהיה בתפוז מזמן (שם דווקא תמיד היה ברור לחלוטין מה הנושא של כל פוסט)?

מצטער. פשוט לא מצליח להבין מה הולך שם.

XFeralChild

New member
אני אנסה להסביר

&nbsp
בשנה הזו המשכתי לכתוב, אבל לא ״פרסמתי״.
הרגשתי שאם יום אחד אני פשוט אפרסם את המשך הסיפור יהיה קשה להבין את הקשר - כי זה יהיה מוזר שעבר המון זמן וגם כי יש אתר חדש...
&nbsp
אלה היו אמורים להיות פוסטים ״מקשרים״ בין הפוסט האחרון (שהיה בבלוג בתפוז) לבין הפוסט שאחריו (שיהיה בבלוג חדש).
&nbsp
אם כבר רציתי גם להסביר ש:
- הבלוג עבר שידרוג לאתר חדש
- אני ממשיך מהנקודה בה עצרתי
- אני גם מתכוון לפרסם את מה שקורה עכשיו
&nbsp
בנוסף ניסיתי להסביר:
- שכתבתי המון פוסטים, אבל לא פירסמתי אותם
- למה עצרתי?
- למה לא פרסמתי למשך שנה?
- ועוד כל מיני דברים שקרו השנה...
&nbsp
את הפוסט שממשיך את הסיפור עדיין לא פירסמתי, כי הוא מדבר על חלומות שהיו לי באותו הלילה ואיך הרגשתי... חשבתי שזה יהיה מוזר לקורה שעברה שנה ופתאום אני כותב על ״היום שאחרי״.
&nbsp
אני מקווה שהצלחתי להסביר.

XFeralChild

New member
תודה רבה

&nbsp
ביקורת זה ממש חשוב, כך אני יכול להבין איפה טעיתי והיכן להשתפר.
&nbsp
אני יודע שאיכפת, כך שניסיתי להבין מה השתנה (הייתי צריך לנסות להבין איפה טעיתי, פשוט לא הבנתי שטעיתי)...
עכשיו זה ברור.
&nbsp
זה בסדר, הכנתי את עצמי לעליות וירידות ולזה שמשהו ילך ממש לא קשורה (כי זה פשוט קורה), דווקא לקבל פידבק נותן לי מידע היכן להשתפר.
&nbsp
מצחיק, אבל דווקא לזה שהפוסט לא יהיה נעים לקורה לא התכוננתי, כנראה שרק לנו זה היה ברור במה מדובר... :)
&nbsp
שוב תודה.

schlomitsmile

Member
מנהל

אז אם מותר לי להציע- נסה למקד את הדברים, לדייק אותם,
לתת לקורא עוגן להבין מה בעצם אתה מספר.
אפשר לזרום עם זרם התודעה, אבל שאיפשהו יהיה לקורא אותו עוגן להבין מה בעצם העניין.

למעלה