שאלה לגור בנוגע למתמטיקה

שאלה לגור בנוגע למתמטיקה

אני יודע שאתה כמוני מאוד אוהב מתמטיקה ומספרים אני בשנים האחרונות לא התעסקתי בזה והרבה כבר לא שגור על לשוני , אז אני רוצה לנסות ללמוד שוב מתמטיקה פיזיקה וכו , אני בעבר ידעתי את זה טוב מאוד אם הזמן אני פחות מבין גם בגלל מצב נפשי וגם בגלל כדורים חזקים שאני נוטל , אז עכשיו לשאלות ,נסיתי להתחיל ללמוד מספרים ראשונים הצלחתי פחות או יותר להבין את העקרון ,אני רוצה שתמליץ לי על ספרים או הרצאות בעברית בנושא , וכאלו שמסבירות באופן קל וברור , כי המוח שלי כבר לא מאוד קולט , בעבר הבנתי אינפי בקלות היום כבר לא, וזה מאוד מתסכל אותי ,אבל לא התייאשתי ואני מנסה שוב , אין לי ממש שאלות ספציפיות בנושא , אני פשוט מחפש מקורות מידע, אם אני אתקל בקושי בהבנה האם אני יכול לפנות אליך? אני תופס אותך כאחד שמאוד מבין ויודע להסביר גם ,אני אף פעם לא ידעתי להסביר טוב תמיד זה היה אנטאוטיבי , ואולי ארצה לנסות ללמוד ללמד גם אחרים אולי אצליח ללמוד ממך או מאחרים דרך לפלוט את החומר, כי כרגע זה מאוד חושני , ואין לי ממש דרך להרצאות או ללמד על זה לעומת תחומים אחרים שאני כן מצליח , כמו ספרות ושירה ,מתלוגיה דתות ועוד , זהו תודה מראש

אני מתכוון לרמה של החל מבגרות עד תואר

אני בדרך כלל לומד דרך קורסים אותנטיים ברשת , שבו מלמדים את החומר שלומדים הסטודנטים ...

גורג42

New member
בזמנו העברת דחקות על ה"חנונים" שאוהבים מתמטיקה

ואני גם חייב לומר שבכל החודשים שבהם שיחקת אותה כאילו חבר שלי, לא הראית אפילו בדל של עניין בנושא.

אז תסלח לי אם אני מפקפק בטוהר מניעך.

לא שחקתי אותה כאלו אני חבר שלך

אני נע בין נושאים אני לא התעסקתי במתמטיקה הרבה שנים מאז התיכון מאז הבגרויות ,ועברתי הלאה לספרות ושירה אני כל הזמן עובר בין נושאים לעכן לא דברתי איתך זה כי זה פחות העסיק אותי בזמנו בדיוק התחלתי לקקרוא אפוסים ולנסות לכתוב את היצירה שלי , בנוגע לדאחקות זה היה בהומור הייתי במצב רוח מסוים,אל תקח אותי כל כך בריצינות בקטעים כאלו, מזה טהור מנעי ? מה אני כבר מבקש ? במה זה יפגע בך ? שתעזור לי למצוא חומר שעוסק בזה ,אני סומך עליך אתה מבין בזה יש לך תואר בזה, למה אתה כל כך חשדן ? וכאלו על מה ? אני באתי הכי יפה רצתי להתחבר אליך אתה לא מאמין שאהבתי מתמטיקה ? אתה רוצה שם של מורה שלימידה אותי בתיכון מי שאמרה שהיא רוצה שאגש לתאר ראשון ? אם כן שמה נאווה משיח מבית ספר אורט מילטון בת ים , אני למדתי אצלה ,והיא אמרה לי שאני מבריק בזה אמרה לאמא שאני גאון , לא מאמין לי תאמין לאמא שלי ? רוצה לדבר איתה ? עם אבא ? אין לי בעיה , ולהזכרך אתה זה שנטש אותי ,וחכתי לך חודשים , וחפשתי אותך בנרות, אז צדיק אתה לא , אני לא בא לריב, אבל אני בסך הכל בקשתי עזרה וזה מה שאני מקבל בסדר הבנתי תראש שלך...

למעלה