הצעה לשיתוף פעולה / הצעת עבודה

גורג42

New member
הצעה לשיתוף פעולה / הצעת עבודה

למי שאוהב לעזור, חושב בגדול, ורוצה הכנסה נוספת בחודשים הקרובים:

יצאתי למסע של חיפוש פרנסה ויזימת פרוייקטים, ואני מחפש אדם שיהיה לצידי בתהליך הזה.

דרישות התפקיד:
1. יכולת להתחייב להשקיע כ-5 שעות בשבוע לפחות, למשך חודשיים (עד סוף יוני).
2. רצון לקחת חלק במסע אישי ייחודי ומעניין.
3. ניהול דיונים בכתב (אפשר במסרים, ואפשר במייל) על בסיס יומי.
4. לחשוב יחד על רעיונות ודרכי ביצוע, ולספק תמיכה מורלית.
5. לבוא עם גישה חיובית לעסקים ולחיים. את הציניות, בבקשה, להשאיר בבית.
6. מעבר לזה - אני פתוח לרעיונות ואשמח לנסות ולהתאים את ההצעה שלי לכל מועמד ספציפי שיפנה אליי.

נשמע מעניין ומסקרן? מחכה למסך ממך

גור

גורג42

New member
תודה. אגב...

אני מבקש מכל מי שרוצה לעזור בכל דרך שהיא, גם אם לא יכול להתחייב למשהו "רשמי" ו/או ארוך-טווח, לא להתבייש ולפנות אליי במסר.

תודה.

היי גור

חשבתי היום על מה שכתבת.
יש מישהי שאני מכירה.
אמא לילד על הספקטרום.
היא מזניקת עסקים בעיסוקה.
קוראים לה מיכל לימון
הראתי לה את הפוסט שלך.
אמרה שמאד מעניין אותה ליצור קשר
היא לא נמצאת בתפוז.
אז אתה מוזמן ליצור איתה קשר
מספר הטלפון שלה 054-6551777
אני מצרפת קישור לפייסבוק העסקי שלה

https://www.facebook.com/lemontwistmichalimon

בהצלחה

גורג42

New member
דבר חשוב ששכחתי: מחפש אנשים רגילים עם לב, ולאו דוקא "מומחים"

אם הייתי רוצה דווקא ייעוץ של מומחה לשיווק או איש עסקים, אז הייתי מפרסם את ההודעה הזאת בפורומים אחרים.

אבל זה לא מה שאני מחפש.

ראשית, אני מעדיף מישהו שלא התקבע כבר על הדרך המקובלת לשווק ולעשות עסקים (שבכל הכנות, עושה לי בחילה).

שנית, רקע עסקי מהסוג הזה בכלל אינו נחוץ. סך הכל אני מחפש מישהו שאוכל "להקפיץ" ממנו רעיונות, לעשות איתו סיעור מוחות, ופשוט לחשוב יחד. זה בכלל לא משנה מהם הכישורים הספציים של אותו אדם. עצם העובדה שיש סינרגיה בין שני אנשים שעובדים יחד למען מטרה משותפת, כבר מגדילה באופן משמעותי את הסיכויים להצלחה.

אז מה כן חשוב? מוטיבציה. רצון לקחת חלק במשהו חדש ומעניין. הנה, גם אני לא בדיוק בן-אדם שהוכיח יכולת עסקית מדהימה, אבל זה לא גורם לי להרים ידיים, נכון?

לסיכום:

אם, במקרה, עד עכשיו נצרת את פיך רק בגלל חששות של "אין לי רקע" או "איזו תועלת כבר אוכל להביא", אז אני מבקש: קצת בטחון עצמי. עם רצון טוב ועבודה משותפת ניתן לעשות הרבה יותר ממה שנדמה לך. אז אם הרעיון עצמו נשמע לך מעניין וברצונך לקחת בו חלק, אני מחכה לשמוע ממך

רוצה לנסות לעזור לי

ולעבוד איתי על הרעיון שספרתי לך על המכשיר הרפואי ? אני כבר חודשים לא מצליח לפתח אותו אין לי מספיק ידע ברפואה ופיזיקה ואני צריך תמיכה הרעיון מתקדם ממש לאט וכבר התייאשתי וחושב לוותר עליו מה דעתך מה כדאי לעשות ? יש סיכוי ? כי העקרון יכןל לעבוד פשוט אין דרך יש לי עוד רעיון אבל אין לי מחשב נייח והמסרים לא עובד לי מהפלפון ... אז יקח לי זמן לחזור עליך וזה רייןן יותר פשוט וישים קשור לשירה והלחנה כלומר הלחנת אפוסים יצירות ספרות ודברים כאלו צריך כסף ואין לי.

גורג42

New member
יש לך רעיון קונקרטי איך אנחנו יכולים לקדם זה את יעדיו של זה?

אם כן, אז יש על מה לדבר.

וכמובן שבלי קשר, אתה מוזמן להתייעץ בכללי בנוגע לדברים שאמרת. תצטרך, אבל, להיות יותר ממוקד בשאלות שלך אם ברצונך שאוכל לעזור לך.

אחזור עליך שהיה ממוקד יקח זמן

אני לא במצב עכשיו ותודה לך אין לי ממש רעיןן נתקעתי בחלק המעשי איך לגרום שהיה אפשרי שהמכשיר יעבוד אין לי מספיק ידע טכני כדאי שזה יקרה צריך ללמוד הרבה מאוד

ענתנוי

New member
באיזה נושא?

אני מבינה בדיוק למה אתה מתכוון. מצאתי שותפה לחשיבה ועשיה לפני שנתיים וזה עובד נהדר. זו האפשרות היחידה עבורנו להוציא לאור רעיונות מעשיים.
הבעיה היא שזה עובד רק אם יש עניין משותף באיזה תחום.
הקשר שמצאתי אצלה, שמחבר ביננו ועוזר לנו להתגבר על כל הפערים התקשורתיים, קשור לשילוב של אנשים עם מוגבלויות קשות בחברה. זה מאד אישי עבור שתינו, בוער לנו בנשמה ומחזיר אותנו שוב ושוב לעבודה משותפת, אחרי כל התנגשות או אי הבנה.

מה בוער בך? איזה אינטרס חזק מספיק כדי להתגבר על כל הקשיים? מה יכול להחזיר אותך שוב ושוב למשחק, אחרי כל התקפלות או נפילה?

ואני יכולה להציע נושא נוסף שמציק לי מאד ומאלץ אותי לחפש שותפים נוספים לקבוצה של סיעור מוחות - הפרעות בתקשורת על רקע סנסו-מוטורי, רגשי ונויורולגי. מצאתי כמה אנשי מקצוע עם ראש פתוח ולב קשוב שמתעניינים בנושא הזה אבל מדובר באתגר כל כך גדול ומורכב שזה לא מספיק כדי להתחיל לעבוד ברצינות - אני זקוקה לקבוצה ממש גדולה ומגוונת של אנשים שמתעניינים בתקשורת על כל היבטיה. (וזה כולל כמובן גם אנשים שמכירים את הבעיה מקרוב ומתקשים בעצמם לתקשר...)
אין לי אמצעי תשלום למשתתפים, לצערי, אבל אם הקבוצה תהיה מספיק רצינית, אפשר לחפש משקיעים או לפנות לגיוס המונים. יש לי קשר עם אנשים שיודעים איך לעשות את זה....

גורג42

New member
יש לי הרבה רעיונות ש"בוערים" בי. הבעיה היא אחרת:

העניין הוא, שאני קצת במגבלה של זמן, ואני זקוק לרעיון שיניב תוצאות (כספיות) בטווח של כמה חודשים.

ורוב הרעיונות שלי הם לא דברים שניתן להגשים בפרק זמן כה קצר.

למעלה