פוסט מעותק מפייסבוק שלי

פוסט מעותק מפייסבוק שלי

האם אני מאמין בעצמי ? התשובה הפשוטה היא לא האם אני מאמין כי יש סיכוי שאצליח לצאת מהמצב
הזה ? של החוסר אונים של הרפסות והחדלון האם יש סיכוי לנחמה ? האם יש סיכוי להשלמה עם המצב ?
שאתה סך הכל בוץ מתוחכם יצור מעוות מלא אשליות מלא תהיות על גורל חצוי ומפוצל , האם אי פעם אוכל לדבר
יותר מכמה מילים במשפט ? אוכל לנהל שיחה על עולמי בעל פה ? אוכל להגמל מהתלות הזו באחר
באחרים במשמעות נפרדת ממני נכפת עלי מרחוק מקרוב מהצדדים האם תמיד היה מאושפז במקומות
סגורים ?
התשובה היא כנראה שכן האם אזכה לאהבה אהבת אישה אזכה להיות עצמאי ? אני לא מאמין בכך איני
מאמין ביכולתי לשנות את גורלי הנני מאמין באפסיות האני
בזחילה אל קורנות המוות והחדלון האם אני לכוד בגופי ? לא בהכרח כי האני הוא השלם האמיתי לכן תמיד היה אני ולאחר מכאן אתם והשילוב והתנודה המדיוקת.
בין האני לשלם יוצרת אהבה אף אחד לא השיג את זה בווזאי לא אדם כמוני קרוע לאלפי רבבות לאלף ואחד פנים ... אני מבין כל כך מבין שאני תמיד היה לבד וזה טוב לי

אחד הקשים שלי בהוסטל

זה הביחד אני רגיל רק להיות בד בלי לעות לא, אחד ריל להיות אוויר , בשקט שלי , לפני כמה ימים הייתי בנתק מעולם במשך ייומים א עניתי לא, אחד וניסו לדבר איתי דקות ארוכות , א עניתי גם בען ולא התעלמתי לגמרי ...

אל את רוצה לבוא לבקר אותי ?

÷או שאת עדיין כועסת עלי ? כי אני כאן לבד בהוסטל וסובל ובודד לא רוצים לשחרר אותי הביתה לא מרשים אני מחד שיעשו צו ואני ממש לבד אבא לא עונה לי אומר תשאר שם אני ממש סובל אבל זה עניין שלך אם את מוכנה כי אני בקשתי סליחה ובאמת לא התכוונתי ויש בי הרבה חרטה ואני בודד כל כך בודד .. טוב זהו החלטה שלך ואני מכבד .

למעלה