לגור אני רוצה לבקש סליחה

לגור אני רוצה לבקש סליחה

ניסיתי כמה פעמים ולא קיבלת את זה כי חזרתי על התנהגותי אני מבין את הסיבות שלך אני לא כל כך שולט על זה יש איתי מצבים קיצוניים אני פוגע ומצטער אני מברש סליחה על שאיימתי עליך בפגעיה פיזית אז בקומונה סליחה לא הצלחתי לשלוט בעצמי אני יודע שאני לא יכול להבטיח לא לכתוב לך שוב כך או בכלל לפגוע אני במצבים של שבריה אני קורא לו הליצן העצוב הוא יוצא ממני ואז אני אלים סה כמו אלטר אגו אבל לא ממש , אני יודע שהגזמתי סליחה שוב זה מציק לי לכן אני אומר אובסיסה וזה לא יכול לשלוט הייתי חייב לכתוב לך את זה .

גורג42

New member
דווקא על זה אתה מבקש סליחה? ברצינות?

לרגע לא חשבתי שהאיום הזה שלך רציני. ידעתי מהשנייה הראשונה שזה הכל סיפורי סבתא.

מה שיותר מטריד אותי זה איך מעלת באמון שלי בתור ידיד שלך. ניסיתי ליצור איתך קשר אמיתי וכן, ומהרגע הראשון לא הפסקת לשקר לי ולספר לי סיפורי מעשיות ולעשות עליי מניפולציות (ולא רק לי, אבל אנחנו מדברים כאן על מה שעשית לי באופן אישי).

בעיניי אין הרבה דברים שהם יותר גרועים מאשר בגידה שכזו. ומוזר שדווקא זה לא מציק לך בכלל.

גורג42

New member
אגב, אם יש לך עוד משהו להגיד לי בעניין, עדיף שזה יהיה במסר

ממש לא נראה לי שדיבורים על דברים שקרו ביננו לפני שנים, זה נושא לפורום

אני חושב שחסמת אותי

מלכתוב לך שם כך אני חושב וזה בסדר שולמית מרשה לח כל עוד אני לא מקלל או משתלח לי יש אפשרות לשיח חופשי שלי כאן אם לך זה לא נוח אני אבין ואשתדל לא לכתוב יש לי אוסידי וזה קשה אובסיסיות מבין ?

גורג42

New member
אתה כבר מזמן לא חסום (ובכלל יש עכשיו יוזר חדש)

וזה ששלומית מרשה לא הופך את זה ל"בסדר".

מדובר בעניין פרטי ביני לבינך, אז נראה לי שיותר נכון לדבר על זה במסרים. אבל אפשר גם כאן, אם אתה מתעקש.

זה גם מציק הסברתי לך

שיש לי תזויית נזו של המדומיין של החוסר חיבור בין מציאות לדמיון זה לא בשלטתי זה לא ממש מנופלציות ומבקש סליחה גם על זה לא על הכל שקרתי הרבה אמת גם אמרתי כמו התביבים שלי והכלל משפחה וכו חלק כן וחלק לא אצלי הכל מציאות וזה נראה לך כמשחק אבל עבורי זה אמת אני גם סכיזופרן ואצלנו זה מחובר מאוד .. שוב סליחה

arana1

New member
אלה למשל דברים שראוי להתחשב בהם

שלחיבור מאוד אינטנסיבי בין המדומיין למציאותי שבא אצל אוטיסטים גם עם כשרון נרטיבי יכולות להיות תוצאות מאוד בעייתיות בתנאים לא הולמים,
אז גם כאן, במקום לנסות להאבק במה שאי אפשר ולא צריך להכחיד, חיבור עמוק בין החלום למציאות, צריך לברר את התנאים שבו לחיבור כזה יש היבטים הכי חיוביים ומקדמים,
אלא שבירור כזה נוגע מטבע הדברים ברבות מהמוסכמות החברתיות והכלכליות,
אז אסור בכלל לדבר על זה

למעלה