משהו מציק

1smile11

New member
משהו מציק

האמת לא כתבתי פה הרבה זמן וכיף לראות שעוד כותבים פה וחי פה :)
למה כ"כ קשה למצא דיור להיכנס אליו? ואני לא מדברת על עוד 30 שנה כי כל פעם שאני שואלת אני מקבל תשובות של לא עונים לי שם לא ידוע ואת עדיין רשומה. ועד שמצאתי מקום אומרים לי לא את מהמרכז יש מלא מקמומות ברעננה תא ואמרתי לה נכון אחת לכמה שנים פותחים רק ואם מישהו מצא מקום סביר להניח שישאר שם עד גיל מאוד מאוחר ולא עד גיל 20 אז כאילו ... רק בגלל שאני במרכז אני לא יכולה לפנות למסגרות צפון למשל כי זה חוסם אותי שאני גרה במרכזכאילו פה זה זהב ככה רואים אותי וזה מזעזע המצב פה לא זנה והוא רחוק להיות
גם אם אבא שלי יגייס 10 מיליון שקל לעמותה כלשהית זה לא יבטיח שאוטומית אני אתקבל. ויהיה לי סידור וברור שאם היה כסף כבר הייתי שוכרת דירה בשביל עצמי כי אני לא רוצה אותם בווירידים שלי
אני לא חושבת שפתחו דיור בתא בשנה וחצי האחרונות אשמח אם מישהו יודע אחרת וייתקן אותי אבל לא פתחו עוד משהו
אז למה להקשות בעצם? רק בגלל שאני חיה במרכז?

עריכה- ברור לכם שגם אם הייתי גרה ביישוב צפוף מוות או חסרת דיור במרכז הייתי מקלת את אותו יחס כמו שמתתייחסים אליי עכשיו
מישהוו יודע עם יש מקומות שעוזרים בשכר דירה למשל חוץ מהרווחה?

עריכה 2- הייתי חייבת לספר את זה למישהו אז..קצת להוציא קיטור

schlomitsmile

Member
מנהל
ברוכה השבה

לא לגמרי הבנתי-
את רוצה דיור בהוסטל? או עזרה בשכר-דירה? או כל עזרה שהיא בעניין דיור?
את רוצה לגור בצפון? או במרכז אבל אין? או לא משנה איפה?

1smile11

New member
היי

כן אני שואלת עוד איזה אפשרויות יש לי
בדרום לא רוצים כי אני מהמרכז וגם לא בצפון וגם אני יכולה לחכות 30 שנה עד שייפתח ויפתחו פה במרכז גם אם בצפון יפתחו 20404 דירות הם לא יקחו אותי
כי אני גרהבמרכז השאלה אם אפשר לשחק אם זה אם יש חוק שמונע מהם לקחת אותי לדיור בגלל שאני לא מהאזור שלהם
לא חשוב לי כל פתרון בדיור שיש אני לא מקבלת תשובות ברורות מאף אחד וכל אחד זורק לאחר
ובגלל זה אמרתי אם אבא שלי היה יכול היה שוכר לי בית או קונה אבל לצערי זה לא המצב
ואם הוא יתרים מיליונים לא בטוח שזה יסדר אותי ובטוח יהיה לי מקום באותו דיור
כל מקום אומרים. לי לא בגלל שאני גרה במרכז ובדקתי את זה הם פשוט אומרים יש לך ברענהה ותא אבל איןןןןן ברור לך שמישהו שעכשיו נכנס לא הולך לעזוב לפני גיל 60 את הדיור שלו לא חשוב איזה דיור נניח הוא לא יעזוב זה לא בית ספר את מסימת כיתה הלאה עולה מתפנה מקום

schlomitsmile

Member
מנהל
מי זה "הם"? למי פנית? מי אמר לך "יש לך ברעננה"?
כתבת "כל אחד זורק לאחר"- למי פנית?
&nbsp
שואלת כדי לא להפנות אותך למי שכבר פנית,
אלא למישהו אחר בתקוה ששם תקבלי מענה

למעלה