שאלה בנוגע לחזרתיות

שאלה בנוגע לחזרתיות

גם אתם שומעים מוזיקה כל הזמן אותו דבר ? וזה מרגיע אתכם כי אני שומע אותו שיר עשר פעם ביום וזה עושה לי טוב אבל ככה אני לא מכיר מגוןן גם אבי ככה לגמרע הוא רואה הכל אותו דבר , אמרט לי שזה קבעון מחשבתי מה דעתכם ? בקבוצה אחרת בגלל המחשבות הציעו לי לקחת כדורים כדאי להרגע מהלופים האלו אבל לא בא לי בא לי ככה חוץ מהמחשבות אולי טבעי יעזור ?? לא יודע אני אוהב מאוד מוזיקה ושומע כל הזמן לנה רע שהכל אותו דבר ? אנע תמיד מוצא עוד זווית מה רע בזה ? למה המטפלת אומרת שאני כפייתי .

ולמה תמיד רואים בי לקןי

ושאחי נזיין את המוח על לעשות כסף וקרירה נשבחים אותו ולי קוראים כלב עצלן ... הוא רק עסוק בכסף מה מעניין בזה אין ערך לאומנות בעולם הזה שמים עלי זין ... כסף משעמם בע

למה חייבים למכור אומנות

בכסף ? מה הקטע הזוי הזה ....
אומנות היא על זמנית למה למדד אותה בערך כספי למה לומר לי שלא מתפרנסים מזה ? מעצבנים

למה להוריד מהתשוקה

ללמוד מה שאתה אוהב ולתעל את זה ? כסף לא אומר כלום נולדתי במשפחה שיש בה מלארדרים זה לא מזיז לי איכס שונא כסףףףףף

עדיף להיות הומלס

ולא בלון נפוח מולטי מלארדר עם מוח צמא דם וכבוד מאוס זה דוחה אותי שישרף הכסף שיעלםםם

ושידחוף את הכסף המסריח

שלו ישר לחור של התחת מנסה לפתות אותי ואחר כך מאשים אותי שאני פראנויד .... לא תקנה אותי בכסף לא !!

grayart

New member
אם מישהו מתאהב באחת הייצירות שלך ורוצה אותה...

למה שייקבל אותה בחינם?
לא מגיע לך תמורה?

זה עניין אחר

אני מדבר על להתמסחר ולהפוך למה שרוצים ממך בעיני זו טעות כל עוד אתה נאמן לעצמך אז זה טוב אבל כבר אמרו כסף מעוור עיני חכמים אז לא תודה ...

grayart

New member
להתמסחר? חס וחלילה...

מעבר לעובדה שאף אחד לא מבטיח לך שלהתמסחר באמנות שלך אכן יביא הצלחה מסחרית, התמסחרות זה לא אמנות.
יש אנשים שיוצרים קישוטים לסלון מעל לספה , וקוראים לזה אמנות.
זה לא אמנות, זה בסך הכול קישוט לקיר, חפץ נוי.
אמנות זה משהו אחר, אני מאמין שאני לא צריך להסביר לך מה זה.

אבל בגלל שכל כך הרבה אנשים מכנים בטעות את הקישוט "אמנות", אל לך לטעות ולחשוב שזה אכן אמנות.

אתה צריך להחליט אם אתה אמן או דקורטור.
ואם כבר לוותר על האמנות עדיף להיות סנדלר ולא דקורטור.

אני לא יודע להגדיר מה אני

ולא מנסה להגדער את עצמי בעני האני העצמי בנוי להתפתחות דנאמית ולא ממוסגרת ,אגב גם לי יש הרבה ביקורת על אומנות פוסט מודרנסטית שכזו בעיקר בשירה לכן אני לא חולק על כך שלא הכל אומנות טובה ,אך בעיני הכל הוא הכל גם בפשוט ביותר לכן הכל הוא שירה מדע פילוסופיה אני נגד חומות שכאלו ,אבל יכול להבין את הרתיעה .
&nbsp
לא יודע מה אלו קשוטים לקיר אבל מה שאני מנסה או נסיתי לגעת בו הוא מצבי נפש מורכבים שלי ובכלל מגיל צעיר מאוד זו הייתה דרך לבטא את עצמי כא מילולי אז זו הדרך שלי בעיני זה עונה על הגדרה של אומנות האם הביצוע טוב ? את זה יגדו אחרים הרבה התלהבו בזמנו רצו לשלוח לתחריות מלגה מבצאלל שהייתי ילד וכו אני פרשתי בגלל זה בגלל הלחץ והתחרות ,לא בטוח שגם עכשיו זה יהלום לי נראה אני מנסה ..

grayart

New member
אל תגדיר

פשוט תעשה את מה שאתה רוצה לעשות.

ברגע שזה בחוץ לכל אחד יהיה משהו אחר להגיד.
זה כבר לא אתה ולא קשור אליך.
אתה יכול למצוא בזה שעשוע , או שזה יכול לערער אותך.

כמו שיש לך רצון לכתוב כאן, ולא תמיד מבינים.
ככה גם באמנות, יש רצון להוציא החוצה, ולא תמיד יבינו.
אז מה?
אם יצא החוצה, ומישהו נהנה ורוצה לקנות, זכותך לקבל תמורה.
באמנות אתה תישאר אתה.

מישהו מבקש משהו ספציפי שזה לא אתה?
יש לך יכולת לספק את הסחורה?
למה לא?
אבל זו חלטורה, לא אמנות.
אמנים רבים מתפרנסים מחלטורות, ולא מהאמנות עצמה.
אני מאמין, שאם הפרנסה לא מגיעה מאמנות, עדיף למצוא אותה בתחום מספיק רחוק, על מנת שלא ייטשטשו הגבולות.

כן אנחנו מסכמים

אולי אני יעבוד בעבודות נוסופות אני אוהב גם לכתוב אז זה גם תחביב שלי לא יודע יש לי הרבה חלומות תודה לך על המענה .

arana1

New member
כל דבר זה הגדרה

ולדעתי פוסט מודרניזם מבטא הגות מאוד מאוד מקדמת שגם מדייקת את ההגדרות המסורתיות אלא שאנשים סתומים מדי בשביל להבין את המשנה המאוד מאוד מורכבת הזאת

גם בעיני

פוסט מודרנה היא דרך מעולה לרכז רב נרטביות דרך הישן אל החדש התחלתי לחפור עליה לפני כמה חודשים והפסקתי התלהבתי מאוד הזכירה לי את רבי קוק ואותך .

arana1

New member
מאוד מתאימה לאוטיזם אגב

כי מאתגרת דיכוטומיית אובייקט סובייקט מסורתית ומבקשת למצוא את האמת לא דרך הכרעה כחנית, אגוצנטרית וכחנית של נרטיב אחד את כל האחרים אלא דרך מה שעולה מהמפגש בין כל הנרטיבים,
זה מאוד מתאים לראיה מורכבת יותר, אוטיסטית יותר, של המציאות כדיאלוג רב היבטי, רב קווי, פוליפוני,
לכן ברור למה הפשיסט הנורמטיבי תופש פוסט מודרניזם כשלילת האמת שבשבילו אמת תמיד זהה רק לכחנות.

למה הציל ?

אגב יש לי שאלה בנוגע אליך האם השפה בה אתה דובר המושפטת כל כך האם בעיניך היא כשפת יום יום של ממש כמו של הרוכל בשוק הנקלל ? כי הרבה יאמרו שצריך להפרד אבל גם אני הכי גבוה ואז הכי נמוך אלה העערה לי כל בכתיבה היוצרת שאני נדבר סשפה הכי נשגבת ואלוהית ואז עובר פצאום ללא הקשר לסלנג העא אנרה לבטל את זה או לסיים לב להקשר מה דעתך על דבירה ?ואיך אצה רואה את ואוטיזם בכלל בהקשר גבוה נמוך

כן גם זרם תודעה

יש שזיהו את גויס כסיכזופרני מה דעתך על זה ? הבת שחו אובחנה גם הבן של אנשטיין האוטיסט ישק קשר בעיניך בין התוםעות קשר גנטי ?

למעלה