שאלה על אוטיסטים

ליה1233

New member
שאלה על אוטיסטים

לאוטיסטים אספרגר יותר כואב הראש והשרירים? או שאין קשר?
יש להם כאב ראש תמידי?

ליה1233

New member
לא הבנתי אפשר פירוט?

אחד מהמאםיינים של אסםרגר זה כאב ראש וכאב שרירים? מאיזה גיל זה היה לך?

arana1

New member
מתח שרירים גבוה ונוקשה זה תסמין אוטיסטי

הרבה פעמים כזה מופיע בצד אחד של הגוף בעוד שבצד השני של הגוף המתח שונה ורפוי יותר,
אולי זה גם המקור לקשיי תנועה ולנטיה לרוץ מצד לצד וסיבובים וזה,
אני מתרגם את זה לסוג ה"סדק" הנפשי-מנטלי שהופך את הקיום האוטיסטי לכל כך רדיקלי יחסית לממוצע ובכלל.

על חלק מהאוטיסטים אפשר לראות את זה ממש בבירור, הצורה שבה הם מחזיקים את הראש והולכים,
על חלק פחות,
לא יודע עד כמה זה אופייני לאספרגר,
אני לא אובחנתי כאספרגר.

ולא זוכר ממתי יש לי כאב ראש כרוני, לתחושתי מאז ומתמיד

ליה1233

New member
כנס..

אתה לא אספרגר? אם כן מה את אתה? :)
ויש לי כאבי ראש ולחץ, והכתף שלי תמיד תפוסה זה אומר שיש מצב שיש לי את זה?

arana1

New member
אוטיסט בתפקוד גבוה

לא יודע אם היום יש אבחון כזה, לדעתי היום גם לא מאבחנים אספרגר, רק משהו על הקשת האוטיסטית כזה.

לדעתי זה קשור, כתף וצוואר תמיד תפוס וכאבי פנים וראש מאוד נפוץ במגזר,
כמובן שזה משהו שקיים גם אצל לא מעט אנשים שלא סובלים או נהנים מאוטיזם

ליה1233

New member
אני לא יודעת אם יש לי את זה וזה משגע אותי

אני לא יודעת אם המצב שלי זה סוג של חרדה חברתית סוג של חוסר בטחון שיעבור או ממש תסמונת.
זה משגע אותי אני כן נלחצת מאנשים וממקומות הומי אדם ואני לא אוהבת רעש ואור יותר מידי וכן מתחמקת מאירועים משפחתיים ושאני כן מגיעה אני די סובלת ולא נינוחה. אני אוהבת להיות עם עצמי, ואם אני מרגישה עם מישהו מהמשפחה בנוח אני מאוד אוהבת לדבר ולשחק וכו' עד גיל 12 די היו לי חברים, ופתאום הכל השתנה נהייתי פחות חברותית, אני לא מוצאת את עצמי ובעבודה אני נוקא לחוצה וצריכה כל הזמן להרגע. אני די עצבנית אבל עם זאת אני לא כל כך חכמה בלימודין כמו שמאפיין את הרוב ומספרים לא מלהיבים אותי ואני די רגילה חוץ מהקטע שאין לי חברים בכלל ושקשה לי להתנהל עם אנשים. וכל הסימנים שאתם אומרים פה כולל הכאב ראש ממש מאפיין אותי, אני לא יכולה ללכת לאיבחון ואני לא יודעת אם לשלול לעצמי את זה או אולי אני כן מתאימה.. זה משגע אותי חח סורי שחפרתי לא נראה לי זה מעניין מישהו אבל מה דעתך? אני פחות מתאימה? או יש סיכוי שכן?

arana1

New member
לדעתי זה לא משנה

לא שווה להשתגע על זה ומזה, בכלל לא חשוב אם יאבחנו אותך כאוטיסטית או לא.

ליה1233

New member
אתה צודק אבל

זה באמת לא כל כך משנה. אבל מאחד שמבין בזה, מה אתה חושב? בכנות אני לא אפגע, אתה חושב שאני כן?
&nbsp
אני רק אגיד שאני כן מבינה הבעות פנים, אפילו יותר מידי, ובילדות כן היו לי חברים, והייתה לי התפתחות תקינה. ואף פעם אף אחד לא אמר לי כלום על זה שאני אולי אוטיסטית או משהו כזה.. אולי ההורים מסתירים? חחח לא יודעת.

תצאי מהקטע הזה

האבחון לא משנה כלום את חריגה וזהו קראי לזה חרדה חברתית או אספגר זה לא משנה הכותרת ,מבין את הלופים האלו החזרתיות זה מאפיין אוטיסטי מובהק גם אני כככ אבל שוב זה לא משנה את חא לקויה ולא כלום סך הכל רגעשה מן המומוצע וזה לא רע בכלל .

ליה1233

New member
תקשיב

אני מבולבלת וזה לגיטימי לגמרי שאחזור על זה שוב ושוב והלוםים זה היפוכנדריה אני נורא היפוכנדרית, אז זה בגלל זה והכאבי שרירים יכולים להיות מלחץ והרגישות לאור מהכאבי ראש והחולשה מהחרדה חברתית, אז בגלל זה אני לא בטוחה שיש לי אס0רגר. וכן לי זה די משנה כי זה שני דברים שונים אוטיזם זה מלידה, מצב שאפשר לשפר אבל לא לשנות. חרדה חברתית או בטחון עצמי זה משהו שאפשר אפילו להעלים אז זה כן משנה לי אם אני כזאת או לא. כי בסהכ אני נתפסת כילדה רגילה פשוט חסרת בטחון עצמי ולחוצה יותר מידי.

arana1

New member
אין שום הבדל

בכל מקרה, אוטיזם או לא, זה רגישות שנולדת איתה, או התפתחה כך עם הזמן,וגם לא צריך לשנות אותה אלא להתאים את החיים אליה.

מה זה " חסרת בטחון עצמי " ? מה זה בטחון עצמי ? בטחון במה ? בסוג מסויים של התנהלות והתנהגות שכנראה לא משקפת את נפשך וגופך, אז כאבי ראש, וגוף תפוש,וחוץ.
לא כולם חייבים להיות שחצנים, ומוחצנים , לא נכון לתייג כל אדם לא כחני הסובל מחרדה חברתית

ליה1233

New member
אבל

אבל בתכלס את חושבת שאני בעלת תסמונת כזאת?
ולדעתי יש קצת הבדל.. כי יש ריגשיות שלאו דווקא נולדת איתם ואפשר לשנות חח

arana1

New member
כל הענייין שלא צריך לשנות

גם לא את הרגישות האוטיסטית

גם אני נורא הפיכודנרי

ואני ממש לא שופט אותך גם אני ככה פשוט חושב שזה לא משנה , גם יש שיטות שמנסות לשפר מצב חברתי אצל אוטיסטים וטוענים שז עובד בעיני זה טעות ואף פשע ,אני אומר לך שבעיני את בסדר גמור .זה לפחות דעתי לכן מנסה להסביר לך שכדאי לך לקבל את עצמך כפי שאת זה גם חלק מהשיכוך לכאב קבלה עצמית ויחס לעצמך כאדם ראוי ואת ראוי כפי שאת ,זהו זה דעתי

ליה1233

New member
תודה רבה

אני מקווה שאתה צודק..
אז לדעתך אני לא שייכת כל כך לפורום הזה? אני סתם היפוכנדרית?

למעלה