כאן זה הגהנום טרגר

כאן זה הגהנום טרגר

העולם הוא בית זונות ואנחנו הסרסורים שלנו של הזולת הכל חרא ואין טיפת אור העצים קמלו והפרחים גוזזו והכל מת חחחח מת מת מת כמה שזה מצחיק למות ככה בטמצע החיים למוצ מכל דברט שזז חחח בלחסן יחרטטן ישמן ימכוער ימדושן בכיין יש אור וציפורים וזיון עם נערות יפות חח הכל יש הכל ישנו אין אפליה ואין גזענות ואין רע יבלחסן ישק עצמות רפה ידרמה קווין חחח ליצן בוכה ליצן עצוב ליצן קטן שלי שב ושב על כף ידי חח וזיין אותי חח חברים בטונות שפיך זול נקרע מהגומי משתין אליכם בקשת חחח חחחח הכל גוק הכל בדיחה חחח מסית מטריד טורד חחח בני עוולות אוכלי חינם מלקקי תחת חחח פסיכנואצים אני מחכה באו הרוצחים בלבן קחו אותי אל השואל האנשים בחלוקים הלבנים האלילים חחח חחח חחח חחח בשורות יפה לא .
אני שם זין שם אלף ערי כוסאמאתאשלכם מילים רעות מפה מלוכלך חחח אני מחכה למשטרה בום בום דפיקות חחח אתם בדיחה כחולנאצים בשרותי אויב הלבן הטהר חח חח חח בי הלכתי לישון סליחה על החפירה . חח

לברוח מדקרקונים טרגר

בעעקר מהדרקונה השחורה אליזה היא מחכה בכל פניה מנוולת מנסה לשואב לי מחשבות לאכל לי תת מודעה היא מפתה הזונה הזו אומרת מילים יפות על אהבה ואור ומלכלכצ לי את המוח על טוב ועל נשגבות היא נחש בת נחשה חוסמת אותי מלבטא את עצמי בציבור מלכדת עצמה כמו ים סביב דמעות תינוק היא כמו סם מטונף אני לא אוהב אותה או אהבתי אני מכור לריח הדם שלה לטעם המריר שלה לחכמה העוקצנית שלה היא נושכת היא גורסת דרקונה שחורה שרמוטה חוסמת לי נתיבות מחשבה אני מאקלל מחשבות בגללה אני שונא אותה היא מכשפת מרטיטה כוכבים היא הכל והיא כלום היא אני והיא אין היא אחד ואפס היא בובות חרסיהב והיא שדה מן מעמקי היאוש מי את ?מה את ? מחשבה מחשבה מחשבה בטלות רוצחת אין אמונה באף אחד הכי לא בי שונא את המחלה הזו שונא את הדקרונה השחורה ומאוהב בה עד כלות שונא להיות תלוי אוהב להיות ריק שממה יער בלי עצים בור אין תחתית אוהב את האפור שבי

תאשפז את עצמך

תאשפז את עצמך הכל קורא הכל מעיר לפני היה מאוחר לא יודע נראה לי שם רק המצב ידרדר יותר בנתיים אני כאן .

למעלה