עדיף להיות פסכופט פוסט לארנה

עדיף להיות פסכופט פוסט לארנה

ארנה כל הזמן אומר כמה יפה להיות אוטיסט ורגיש ופתוח הרבה שנים הקשבתי לו אבל היום אני חושב שעדיף להיות פסכופט , למה ארנה ? כי אין לך לס ואם אין לך לב הוא לא יכול להשבר אף פעם ומה התצאה ? אדם לא סובל חי

נהנה אז מה יש לרדוף אחרי האמת ? אני בן זונה שכומתי שרמוטה של יחס מנסה בכל הכוח להתקרב לבני אדם מי שאהי ילד אבל הם מה עושים ? נזזיינים אותי מאוחר כל פעם שהם קולטים שאני הקשר אליהם לא מאשים , אני דבק אני רוצה מיזוג בין שני פנים אני פתוח עד כאב

ושופך על עצמי זבל מלכלך על עצמי לא גאה לא מסתיר , כלום אז אונסים אותי לא רק נפשיצ אלא פיזית כל הפדופלים עלו

עלי שהייתי ילד כולם ואהבתי את זה נתנו לי יחס וואלה תודה בואו זינו אותי וזינו עד העצם גם במשפחה ושתקתי כמו אבן אמרתי צודב כי התייחסו אמרתי שאני זונצ צומי ? אפילו הכי קרובים עלי שהכי בטחתי בם עזבו אותי חבר ילדות שהינו מגיל אפס שהיה החבר היחד שלי אמר לע " מה אצה רוצה נתי אני בזבזתי עליך המון זמן מה שאיש לא היה מבזבז עליך " או איזה משפט אז מאז נתקתי איתו קשר

ועכשיו בא עלי אומר שהוא התחתן ויש לו יחדה והוא אוהב אותי ותמיד אזכר אותי ,התרגשתי עברו שמחתי אבל לא דברתי איתו ולא עניתי , אז ארנה למה לי להיות טוב ? שאני טוב כולם עולים עלי ? למה ? אתה מטיף ומטיף אבל האם זה צודק ? האם זה שווה להיות פתוח ולהרקב מסומם באיזה בית משוגעים אחרי ניסיון אוסדהי בגלל בחורה שלא ענתה לך ?

והרגשת שאין טעם למה לחיות עם כאלו הרגשות חזקות למה לא להיות לב מאבן ? ולא אצה טועה זה לא קשור אם אתב צהיה עם אוטסטית אני בקשר עם כאלו וזה רק מחריף אז בעני העצה הכי הולמת שתוכל לתת היא לנתק קשר עם כולם עד

שהעולם לא יכיל אותנו , אני לא יכול לשרוד בעולם הזה אין מקום עבורי אני חלש מידי ,אז כל הפילסופיה שלך
היא יפה באופן תאורטי בלבד היא לא ישימה אני לא מאמין שיש סיכוי לאנשים כמונו ,אני היום דפקתי את הראש בקירות כמעת נגמרתי וכל זה כי רצו לנתק קשר איתי מי שאהבתי כל כך אז למה ? זהו עדיף להיות פסכופט ואל תגיד אחרת .

arana1

New member
אלא שכל הקשקושים שלך לא משנים כלום

כי זה לא שיש לך.בחירה או ברירה, אז בניגוד למה שנדמה לך ולאחרים אני לא מטיף ולא מתפלסף אלא בסך.הכל מנסה לעשות מה שאף אחד אחר,גם מהסיבות שציינת,לא עושה, לחקור, לנסות להבין מה קורה, מה הדינמיקה , התנועה, הסיבות שעומדות מאחרי תצורת זהות מסויימת, ולמה כולם מזיינים לה את הצורה כל הזמן.
לדעתי, מחקר כזה, בירור כזה, לטיבה וטבעה של הזהות, יכול שיאפשר לה לשרוד בעתיד בניגוד לכל הסיכויים, זה הכל.
זה גם מעניין, כי החשוף חושף הכל על טיבה של החברה, על מה שמניע את פרטיה, על הקשר בין הדברים ועל הצורה שבה הם משתנים.
נכון שהיום כולם אונסים אותך וכמו כל האוטיסטים אתה נחשב לפחות מתולעת אבל דווקא בגלל זה לפחות לי הנסיון לברר את זה עוזר לשרוד את הסיוט של השואה שהנורמה ממיטה על חריגיה

בלה בלה בלה

התאוריה שלך יפה באופן חיצוני היא לא פרקטית היא תלויה באויר היה לי שיחות על זה אם אלה , זה יכול להתאים למעטים בלבד וכנראה רק לך ,אתה כל הזמן חוזר כל אותו מנטרה "מחקר " ולא מציע דרך מי ייקור מה יחקור ואיך ? אתה סולד מפרדיגמות ושיטות אבל בסופו של דבר אינך אומר כלום מלבד ראוי לחקירה , אלו מילים חסרי תוכן כל עוד אינך מבהיר את עמדתך ,אגב באופן עקרוני אני עדיין מסכים איתך שאוטיזם זו לא מחלה או שאר התופעות אני רק אומר שבשטח אתה לא מציע תחלפים וחוזר כמו מנטרה על אותם מילים , בעיני באופן תאורטו זה יפה באופן פרקטי ישומי כזה שיפטור את הבעיה הדרך שלך לא מציעה הרבה ,בנימה פחות רגשנית כי אתה מכיר את הסגנון שלי שנים בעיני הפצרון לבעיה האוטסטית עדין רחוקה ולך אין דרכים פרקטיות שיבלו לשינוי לכן בעיני זה עדיין מאוד בוסרי עמדתך וצבחבל לי צזין על נטיות דכיטמיות פצרון לא לנארי את המסלול שאתה עברת רוב רובם של האוטסטים לא יכולו לעבור מסיבות ברורות.

arana1

New member
זו לא תאוריה

איפה קראת תאוריה ממה שכתבתי ?
אם יש לי כזאת בוודאי שלא אחלוק אותה איתך, בוודאי לא כרגע, כל מה שכתבתי זה שזה בכלל לא נתון לבחירתך, אתה מי שאתה וזהו. וזו גם הטעות שהפסיכופאטים של הנורמה עושים, מדמים בליבם ברוב שחצנותם שהם יכולים לקחת אוטיסט ולהפוך אותו לגוש חרא כמוהם, גם אם מוסרית ואנושית זה היה תקין זה פשוט לא פרקטי, לא אפשרי.

מי יחקור? אתה אדוני המפונק, אתה בעצמך, מחקר, בניגוד למקובל באקדמיה, זה אהבה, אם אפשר או צריך לארוז אותו כמשנה או שיטה זו כבר שאלה שבעצמה נוגעת במהות הדברים, תלוי, בהקשר.

אני אחקור איך ?

אתה כל הזמן חוזר על המילה לחקור את האוטיזם כאלו שזה כמו לחקור את תנועת המים זה קשה באין שיעור ,ויש לך תאוריה בעיני או שיטה כל התגובות שלך הן משנה או דרך מסיומת גם דודה חשה ככה ומי כמוה מבין מזה משנה או דרך פילוסופית ,לכן אני מציע לך לנסות ל9תח את זה לא באופן אלים אלא מאהבה אני גם מנסה אבל לעומתך אני לא מתיימר לומר שיש דרך או בכלל זב אפשרי לא יודע כל העניין של תחקור נראה לי שטחי מעט מבחינה מסיומת זה יפה אבל זה לא מספיק , בנוגע לחלוקה אתה מחלק אותה כל הזמן עם כל הבא ליד ברשת בפייס בכל מקום אז על מה אתה מבלבל לי ? כל העניין שאנחנו זינו תמוח רב נרטיביות תנועה רב מערכתית תלוי הקשר לכל הכוונים ועוד ועוד זה לא חלק מתאוריה ? אם כן מה זה ?

arana1

New member
דוגמה

לא משנה שאני מביא דוגמאות כל הזמן, ובמשך שנים, וכחלק משיח מתמשך, שכמו שהסברתי הדדיות זו, כתנועה, מהווה בעצמה דוגמה שאין מובהקת ממנה,
אבל הנה,
למשל,
אני מציע הסבר לרגישות הלא מצויה לצליל, לקול, לקצב, לא כפגם ניורולוגי כמו שמופרעי המקצוע מסבירים אלא קושר זאת למהות הזהות הלא אגוצנטרית, רבת הרבדים, המרכזים והכיוונים,
כמו שגם הכי מתבטא אצלך, ואצלי, דרך ריבוי דמויות שכל אחת מהן קוהרנטית כשלעצמה,
ונחוצה.
שבזהות ומציאות רב ערוצית, רכ כיוונית, רב כוונתית, רב קווית... לצליל הנוצר ממפגש בין קווי מחשבה שונים, שכאמור אצל אוטיסט אלה אינם קווי מחשבה כמו אצל הנ"ט אלא ממש יצורים חיים, יש משמעות טוטאלית ולו לשם היכולת לזהות אוריינטציה, לעבד כיוון, פרשנות, אז מציאות רועשת משמידה את זה,
לא לנ"ט אבל לאוטיסט שזקוק לצליל של מפגש רב כיווני לשם עיצוב ויצוב המבט,
ובצורה שמוכיחה בדיוק את מה שאני טוען.

מאותו הסבר גם עולה שחוסר התגובה לציפיה המקובלת לא מבטא חסרון או העדר אלא דווקא רגישות יותר גדולה למורכבות, או למה שנחשב כהיבט סובייקטיבי לנורמה ובשביל האוטיסט הוא אובייקטיבי לגמרי.

אז אתה רואה, גם במקרה זה, כמו בכל מקרה אחר, אני קושר בין הדברים בעוד שמה שנחשב למשנה מקובלת אפילו לא מנסה לעשות את זה.

אז בכלל לא משנה שלנ"ט קל יותר, גם כי בלא הכי אינך יכול לבחור, וגם כי לא מדובר בתחרות, וגם כי בהינתן תנאים שכוללים לשם שינוי גם טיפת התחשבות ורגישות לאוטיסט יכול להיות ממש נפלא.

arana1

New member
ומאותה סיבה

המשקל, הפרשנות והתחושה של הפרונטלי, החזיתי, פנים אל פנים, גוף אל גוף, מבט למבט, מביט למובט... יכול להיות מאוד מאוד שונה אצל האוטיסט מהנ"ט,
על כל מה שזה אומר,
וזה אומר הכל,
לא רק לרע כמו שנדמה לנ"ט (בשביל הנ"ט, כפשיסטים שהם, כל דבר שלא זהה לחלוטין לעצמם הוא רע) אלא גם לטוב, ואפילו לטוב מאוד.

עכשיו, אם תמצא לי ולו חוקר אחד, פסיכולוג אחד, ניורולוג אחד, או מישהו מאין סוף השרלטנים שעושים עלינו ועל ההורים מכה יפה מאוד, שמסוגל לפחות לנסות להבין את זה, לגלות אמפטיה, או לפחות תשוקה לחקור את זה, אשמח מאוד (אתה לא תמצא כזה כי כל הפסיכולוגים הם דבילים)

אוקי עכשיו אתה נותן הסבר

אני מסכים שאתה נותן פירוש חלופי לדעות הפסאדו מדעיות נכון מאוד רק שבעיני יש עוד על מה לעבוד קיצור התגובה הזו רצתה אותי

arana1

New member
גם לגמרי מציע תחליפים הכי פרקטים

ומזהה אצל רוב האוטיסטים התנהלויות שמוכיחות את הטענות והטיעונים שלי,
אלא שחלק מהעניין שגישתי מאתגרת את עצם התפישה של מה זה פרקטיקה בכלל,
מה זה מעשה,
ולכן אוטיסטים מאולפים כמותך פוסלים אותה מלכתחילה.

ועצם העובדה שאני חוזר שוב ושוב על אותם ולאותם דברים לא מוכיחה שזה לא נכון,
גם כאן, היחס בין החזרתי למשתנה הוא חלק מהעניין,
ושונות זו מסיבה מאוד מוגדרת אצל האוטיסט היא חלק ממה שאתה מבקש כמשנה ושיטה שבוודאי זאת שאני מציע היא הרבה יותר אינטגרטיבית ומכלילה ומחברת מזאת המבוססת על זה שאנחנו פגומים שכולה רשע ושנאה וצרות אופקים.

ומה שאני כותב בגדול הוא פשוט מאוד, והכי פרקטי, כי מסביר איך ולמה הגישה לידע, ליחס בין ידע ומהלך לידיעה, מחקר, בגלל שאצל אוטיסט לא צמוד לקידום אישי, בין היתר מאפשר ומבטא יחס שנחשב כבלתי אפשרי לנורמטיבי אבל בעצם חוצה דיכוטומיות בצורה הכי יצירתית ולכן מחבר את החווייתי לאינטלקטואלי ואת הרגשי לשכלי בצורה שלכן מבקשת וצריכה תפישות חברתיות מעודכנות יותר, הגיוניות יותר, רגישות יותר, יצירתיות יותר, כאלה שמחברות בין הפרטי והאישי לציבורי ולכללי בצורה טובה יותר.
והמשנה "שלי", בניגוד לשטויות הגזעניות והאנטי מדעיות והלא מוסריות המקובלות על ידי כולם כהסבר תקף לאוטיזם, מחברת את התפתחות הזהות האוטיסטית להתפתחות החברה, להתפתחות הטכנולוגיה, להתפתחות המודעות האנושית,
אז לא, חס וחלילה, שמישהו יציג חריגים כבני אדם, באמת ממש נורא.

אז כן, הנורמה יוצאת חרא, מה לעשות, מסכנים, סליחה.

ברור שהגישה שלך עדיפה

בהרבה על הגישה הנאצית הנורמטיבית לא כפרתי בזה בכלל אז על מה אתה מדבר ? רק אמרתי שהיא לא בשלה מספיק כדאי לפטור את הבעיה או אף לכוון לשם היא נהדרת מבחינה מחשבתית תאורטית מעוררת מחשבה אבל בפועל היא לא עונה על הצרכים בעיני ,כי אתה בדומה לי אגב מאוד טוטאלי אתה טוען שהפתרון הוא לברוח מהנורמה לגמרי אני שואל איך ? כל אחד יחיה כמותך מקצבת נכות ויגור בקרוון בסוף העולם ? האם זה גישה פרקטית ? לפחות להתחלה עד שיתאחו השברים ותוכל לעמוד על הרגלים כי אתה טון שלא צריך ללמוד באקדמיה לא צריך צבא לא צריך שום קשר עם הנט בעיני זה דרך נכונה עקרונית אמרתי גם לאלה ולאחרים אבל באופן ישים זה לא אפשרי ,עוד דבר קיצוני שגם אני דוגל בו ולצערי הורים התקילו אותי בו מה הורה יעשה שיש לו ילד בתפקוד נמוך שמפוצץ לעצמו ולסביבה תצורה כי לדוואנו הוא אינו יכול לדבר ? ככה שאלו אותי אז אמרתי שינסו להבין אותו ללא מילים לתת לו מקום ורצץ בזמן כי לא לעורר אצ אהבה עד שתחפץ אך מה אמרו ולזה לא יכולצי להשיב באותו רגע אולי אתה תוכל לפתור תסוגיה היא טענה שהילד כל כך סובל שהיא לא יכולה להתמודד עם זה ודווקא זה שהוא מתחיל לפתח שפה קצת גם אם מאולצת מרגיע אותו כי יכול לבטא סוף סוף את עצמו מה אנע אגעד לאישה הזו ? שבגלל שזה סירוס שפה להפסיק ? ושהוא ידפוק תמוח בקיר וימות ? בזמן שהטיפול עוזר לו ? לא היה לי מה להשיב אז אמרתי לה שקטונתי ואין לי פתרונות מה דעתך ? מה היית משיב לה ? זה דוגמה אחת כי ברגע שפוסלים כל דרך כדאי לשמור על זהות אוטסטית וזה הכי מבורך אך באופן מסיום אם נעשה כך ולא נתן לאותו אוטיסט דרך ביטוי גם בלוח תקשורת למשל שהבנתי שאתה גם נגד אז מה היה ? עדיף לחכות ? עד דהוא יפתח בעצמו ובאותו זמן ירסק ראש בקיר או לעזור לו ולוותר על השקפה ודרך חיים ? מה דעתך לי אין מושג לו הייתי הורה ואניננגד השיטה הפסאדו מדעית בקטע הזה הייתי מבולבל מאוד מה דעתך ?

arana1

New member
כאילו אתה רוצה שאשנה לבדי את כל העולם מיד ועכשיו ?

אני מצביע על כיוון, שככזה כמובן צריך לגישה הדרגתית, סבלנית, זהירה, אבל אני לא יכול לשכנע את הנ"ט להפסיק להפנות טריליונים להשמדה הדדית ולקצוב ולו מיליונית אחוז מכל מה שמוקצה כמובן מאליו לנרקסיזם אלים למטרות כמו חינוך ורווחה ותמיכה בשונות ובמגוון,
הרי עצם הבחירה של העולם באלימות, בתחרותיות, בעימותיות, כשפה ומנהג ומוסכמה מבטאת פסילה מראש ולחלוטין של כל אפשרות להקשבה בין אישית,
אז האוטיסט נמעך ומתפוצץ מפחד ומצוקה,
איך בדיוק ולמה נדמה לך שאני יכול במגע יד אחד לשנות ומייד את כל מבנה החברה, את המבנה הנפשי, את הזהות, של כל הפרטים המרכיבים את החברה ?
בגלל שאני לא משנה את העולם מייד, ומקצה לקצה, אתה פוסל את העמדה שלי, את הנסיון שלי ?
זה בדיוק חלק מהאטימות וההתנשאות הנ"ט.

עדיף לתת לילד הזה תנאים וסביבה שימחישו לו סיכוי למוצא,
הוריו לא יכולים לעשות את זה,
כמו רוב ההורים,
וזהו,
ואין שום דבר שאני יכול לעשות בנדון.

אני יכול להמשיך לחפש לעצמי סיכוי קלוש לשרוד את החרא הנ"ט, וגם בזה אני בקושי מאמין, ורק לפעמים

מי אמר כך ?

למב אתה מכניס לי מילים לפה ? ומי אמר שאני פוסל את הגישה שלך מזה הפרנויה הזו פתאום ? אני מבקר חלק מהשיטה שלך או השקפה כלא יושמית ואתה עונה לי בצורה לא עניינת בעיני ,אתה חוזר ואומר הגישה שלי פרטית אני נותן דוגמאות למען ליצור דו שיח ואתה מאשים אותי בנטיות ? ואו תודה לל כל הכבוד כל ניטה לחחוק מעט יל שיטתך היא פסילה גמורה ? הראי אני אומר שהשיטה שלך נכונה באופן חלקי אך לא בשלה מספיק איפה כאן התנהגות נט ? הנט רואה בך משוגע בלי הגיון אני רואה שיש לך דרך אך לא לגמרי בשלה עדיין איפה הדימיון ?שמע אני עם חום של 39 מעלות אפילו יותר בגל הדיכאון אז אולי הצורת כתיבה שלי לא קולעת בגלל זה אבל לא אף פעם לא אמרתי שאני מבטל את כל הגישה אלא מצביע שהיא לא פרקטית מספיק אתה חושב שאני טועה ? אם כן נמק והתחמקת מהדוגמה על הילד הזה שבמצב איום מה היית מציע ? הקשבה הכלה איך ? דרך מפגש רב פנים דו כווני ככה אמרתי לה אבל בנינו זה לא יעזור לה כי אין כלים או דרך וכנראה זה נכון אבל עדיין פרקטי בהגדרה זה לא ועל זה אני מדבר עד שתוכיח אחרת ואחזור בי .

arana1

New member
אלא שגישתך היא חלק מהבעייה

ולכן אני מתייחס אליה כחלק מהניסיון לפרוש משנה,
שכל ה"תוכיח" הזה, כפי שהוא מובא,כציפיה לשורה תחתונה שרק מהרגע שזו התמסדה, והסתיידה, ניתן לדבר על פעולה, על ממשות, שוללת מלכתחילה את מה שהכי מהותי ליופיה ההדדי של האמת,זו שלכן גם שקולה לאהבה, שמשום כך אינה ניתנת לאריזה בדרך המקובלת וגם לא למסירה בקופסה אלא בדיוק בגלל הדרך שבה החומרי,החושי,החושני, נוגע הנפשי, רוחני,תודעתי רק כשזירה של הפוליפוני, הרב כיווני, הרב היבטי... הידיעה היא תנועה שלא זמינה לסיכום כהוראה אלא רק כתנועה משותפת, דיאלוגית, וה"הוכחה" נמצאת במגוון רחב ועמוק מאוד של התנהגויות והתנהלויות לתגובות אוטיסטיות שאף אחד אפילו לא טרח מעולם לקבצם למשמעות ולכן בשביל הנ"ט הם לא יהיו לעולם יותר מאוסף בלתי מוסבר של תסמינים .
בעוד שאני, ושוב ושוב , לפחות מנסה, ולא פעם מצליח ממש לא רע,לספק להם הסבר שלא מחריג את הזהות אלא דווקא קושר,גם לנורמה אגב( מבחינה זו גישתי הרבה פחות עימותית מאלה המתיימרים להטיף לשילוב ורגישות גם כלפי הנורמה, אלא מה, כרגיל, בדיוק בגלל זה אני לא נשען על פוזה אלא מספק הסבר אפשרי לרצף נ"ט א"ס גם במקום שכזה נשלל מראש דווקא על ידי האוטיסטים ה"נחמדים".
אז לא במקרה האוטיסט נוטה לאחד על אחד במקום שבו הנט מבקש את הקבוצה, כי זה מה שנגזר מהשפה, מהגישה לשפה,שהיא לכן גם הכי חומרית, גופנית, מוחשית, ולכן ההוכחה היא בתנועה, בהקשר, כך שגם הציפיה של ההורה שיורו לו 1 2 3 או שיסתמו, ציפיה שאתה משום מה מזדהה איתה, מהווה בעצמה את הבסיס לכשל שגורם לאוטיסט לדפוק את הראש בקיר.
נכון, אפשר לאלף אוטיסט לדבר, ואז הוא יוכל לומר מה הוא רוצה, אבל במחיר הפיכתה של השפה לפרוטזה, לאיבר מלאכותי, וזה מחיר מחריד.
אז במקום זה אני מציע תיאור מבפנים, כזה שיסביר את היחס העדיין חריג לשפה, ולמה כל זה כל כך מערער, ולמה כל זה, בתנאי מסויים גם יכול להיות הכי יפה.

אם זה אני מסכים

ענית לי יפה אטלי באמת השיטה האחידה של אוסף לא מתאימה ליקירה דנאמית אני נוטה להסכים

"שורה תחתונה"

הפרקטיקה שלך (?) לא ישימה כי אתה מערער על עצם מושג הפרקטיקה וכנראה גם הישומיות של החברה סביבך .

האמת שהיא מאוד ישימה וזמינה דווקא כי אתה לא תוקף אישיות מאן דהוא אלא נוגע בפיגומים שמרכיבים בסיס רחב מזה -
האישיו שרובם ורובן בהקשר לא ניחנו בנוירולוגיה שיכולה לשאת ולראת כל רגע כאופציה -

אגב לא ברור לי ממש למה נתנאל מעלה דווקא אותך או את "גישתך" -
הקטע הוא שלתפיסתי לפחות לחלק ניכר מהאנשים יש אפשרות לחוות חיים קצת פחות עשירים אבל יותר מאושרים במחיר הנפש שלהם .

זה אומר בהכרח שתהיה יותר מפגר, יותר אטום בעולמך , ופחות חי אבל גם יהיה לך יותר קל. על זה הוא מדבר.

במחשבה שניה זה תלוי בהגדרה שלך מה זה "קל".
בכנות? לא נראה לי שיש עוד אדם שיכול למצוא בכל רגע זמן למחקר עצמי כמו שאתה עושה שיכול לאפשר לו איזה מקום כזה.

אבל זה ממש לא קשור אליך , אם כבר כשזה נוגע אליך בדרך כלל לתחושתי אתה לפחות מאפשר רגע של מחשבה שזה אפשרי בשבילם או מעורר אותם לזה שזה דבר יפה. ושוב לא ברור לגמרי מה אתה קשור-
אתה לא אמא של היקום , ואתה גם לא מבטיח ומבטח שום דבר.
רק צפוד כזה בתוך עצמך וחומל קצת הכל בתמימות ולכן דרשני להשלכות עם אנשים.

עכשיו לא אמרתי יש לי מושג במשהו - השאיפה הזו לשיטה , תשובה, כאן כאן ועכשיו חזקה עליה שתכשל - מה שכן אתה חייב להודות שמפאת ההבדלים האלה נתי העלה שאלה ותהיה טובה של מה לעזאזל עדיף .

ולא, אני גם לא מצפה לתשובה. אי אפשר לדעת מה נתי יכול או לא יכול ואין סיבה להניח שאורח חיים כמו של גור לא יכול להתיישב אצלו ולפחות לתת לו עונג חלקי בדברים אחרים. מוזמן לצלוב אותי אחרת.

בקשר לגישתו

נזכרתי במה אמרת לי בזמנו בטלפון על הגישה אז שיתפתי אותו בה זה הכל אני כרגע במצב מעורר אז כהרגלי שואל את ארי על דעתו כך אני עושה מי שאנו מכרים

למעלה