ההורים מכנסים אותי לדיכאון קלני

ההורים מכנסים אותי לדיכאון קלני

עושים לי רק רע אני לא מסוגל לקרוא הורים לאוטסטים לא יכול , הרגע קראתי על אם שאמרה שאם היא היייתה יכולה היא הייתה עושה הפלה זה זיעזע אותי

נורא זה איום זה מחריד , יש לנו מה להציע יש בנו רוך ותום ואהבה שיכולה למלאות רקעים שלמים אבל במקום זה רואים בנו פגומים ולקוים זה מדכא נורא .
אני חושב על דור העתיד על הילדים האוטסטים ובא לי לבכות דם עינוים הם

עוברים מכבש טיפולים צלקות שיערמו כמו נמלים על עורם ממש מדכא עד מוות , ולו הורה היה מבין שדיבור גובה אל גובה עין אל עין היה מסייע לנו לצאת מהקריסות לא טיפול כזה או אחר אני עברתי כל

טיפול אני אוטיסט לא ורבאלי אני מתבטא בעיקר בכתב ואני יודע בוודאות שכל אוטיסט יש בו אור וחכמה לא משנה איזה תפקוד אני לא תפקוד גבוה אני ביום יום

נמוך מאוד בקושי כביש יודע לחצות יכול לאבד בדרך חדשה לא הולך בלי לוי של מבוגר אבל יש בי גם סקרנות ורצון לבקר וחיבה להכי נשגב אני לא מפגר ולא גאון

סוונט אני בן אדם כמוכם מבינים ? הנט גורם לי לרצות לסיים סוף לעצמי שממה אין קץ להבלע בחור שחור ,זהו פרקתי כואב נורא לשמוע מאביך חבל שלא השפרצתי על הקיר או חבל לא הרגו אותך בלידה , זה חבל נורא ולמה ?

כי אני חריג נורא וקשה לפיצוח ונוטה להתפרציות זעם ופגעיה עצמית והוא לא מבין זהו משפחה לא בוחרים הורים זה דרעק אחד גדול .

arana1

New member
לדעתי גם קשיי התפקוד נובעים מזה

זאת אומרת, עצם היחס הכל כך מבזה ומשפיל ומחריד מצד הקרובים ביותר, מצד דמויות ההזדהות המיידיות, ההורים, מזעזע את הילד מעבר ליכולת תפקוד הכי בסיסית, כי זה הכי פוגע והכי בבסיס, של התנועה, של המבט של הגוף, של הרגש, של היכולת לשלב בין הדברים לתפישת מציאות שתאפשר לך לחצות כביש.

וגם אם לא כל ההורים בוטים כמו ההורים שלך אוטיסטים שומעים את זה גם בלי מילים,
והכי נורא והכי קשה ולכן גם מייאש כמעט לחלוטין, זה שאין אשמים, ההורים לא אשמים, הם לא יכולים אחרת ולא יודעים אחרת,
האדם הנורמטיבי לא מצוייד, לא מחווט, להכיר ולהבין ולהכיל ולהתמודד עם סוג הזהות האוטיסטית,
בדיוק כשם שהנורמטיבים מערערים אוטיסטים כך האוטיסטים הכי מערערים את הנורמטיבים בעצם קיומם,
בעצם תפישתם למשל את הקרוב והרחוק, את הגבוה והנמוך, את הגוף והנפש... כדיאלוגיים והדדיים לחלוטין האוטיסטים משבשים לחלוטין את הנורמטיבי הזקוק לרקע מאוד היררכי וחד צדדי על מנת לשרוד.

זעם פורץ מחוסר מוצא.

הפתרון למצב הנורא הזה לא קיים, אולי אפשהו בזמן, מתישהו, בינתיים אני חוזר וממליץ לכל האוטיסטים, לברוח, ורחוק ומהר ככל האפשר, ותראה שככל שאתה מתרחק ממה שכל כך מערער בקיום ליד אדם שאמור לאהוב אותך אבל בעצם לא מסוגל לשאת אותך יכולת התפקוד שלך משתפרת להפליא,
ותראה,
כפי שאפילו גור כותב,
שככל שאתה מתרחק מפסיכולוגים ופסיכיאטרים ומטפלים וכל האנשים שמתיימרים לקדם אותך,
אתה מתקרב לעצמך.

אתה עוד צעיר נתי, יש לך סיכוי להציל את עצמך, צא מביתך, ככל המוקדם.

הנורמה היא מכת מוות לאוטיסט

אני ממש מסכים ארי

בעיני כל עניין הגישה הרעה לאוטיסט גורמת לו ליפול נפשית ואז תפקודית כתבתי על כך שזווית ראיה מכילה ומקבלת שווה הרבה יותר מכל טיפול בקבוצה של הורים ובוגרים בפייסבוק עשו לי לייקים לא הרבה כמובן אבל יש שמסכמים וזה משמח ..

בעיני הכל תלוי בהורים ובנוקדה הראשונית לא סתם פרויד אמר שהילדות היא ראי לכל זהו בנוגע עלי אני באמת חייב לברוח מכאן מקווה להוסטל ומשם לבית משלי אולי אגור עם מישהיא נראה כבר בחורה שגם היא רוצה לברוח מהזוועה הבתית התלותית נראה כבר ..

arana1

New member
אוטיסטים תלויים במבט במיוחד

די בהתנהלות האופיינית לאוטיסטים מול ועם קשר עין בשביל להבהיר לכל מי שמעוניין במבנה נפשו,זהותו וצרכיו של האוטיסט עד כמה קיומו תלוי במבט,
לצערנו אף אחד לא מעוניין,
מה שמביא למצב שבו האנשים שהכי תלוים במבט זוכים למבט הכי רע כל הזמן.

נכון ארי

אני אישית לא נקשר עין בעין עם אף אחד וגם אם כן לשניות ספרות , ומערים לי על זה ספרתי על המטפלת שלי שהיא עלק מומחית גדולה וכפתה עלי מבט ופחדתי ממנה אין גבר שמצמית אותי יוצר מקשר עין אבל עם חברה טובה או אהובה זה עניין אחר אבל עם כל אחד ? בעיני זה להיות זונה ואני לא מוכר את גופי עדיף לסבול .

arana1

New member
משער שזה נעשה פחות

לא יודע איזה מומחית אבא שלך קנה לך אבל אפילו מטורפי הנורמה מתחילים להבין שכדאי קצת לרדת מהקטע של אונס ילדים,
מה שניסיתי לומר זה גם דבר קצת אחר,
שלא נעשה שום בירור, שום מחקר, שום נסיון להבין את הרגישות האוטיסטית למבט וקשר עין בכלל,
ובעצם למה ?
הרי יש לנתון זה המון משמעות ומשקל,
אבל כרגיל אף אחד לא שוקל בכלל לגלות בו, בנו, עניין, ואנשים לא מבינים כמה גם זה חלק ממה שאחרי זה יוצר קשיים נוראיים, לכולם, גם להם,
כמו שקראתי בפייסבוק עכשיו בקבוצה של הורים שהם מפחדים לדבר כי האוטיסטים הבוגרים נפגעים,
ולדעתם זו בעייה כי הם באמת דואגים לעתיד של הילדים שלהם,
וברור שכך,
אבל תמיד מתעלמים שדאגה לעתיד לא רק שלא סותרת את הנסיון להבין את האוטיזם ומאפייניו אלא בדיוק להפך,
אז זה לא זה מול זה אלא להפך.

ואותה בחורה כותבת שהבעייה היא שאוטיסטים בוגרים הם תמיד נוקשים וחד כיווניים ואפילו לא מרגישה ששוב כרגיל זו רק היא שכזאת ולכן יוצאת מהכלים שמישהו מנסה להציג עמדה שלא זהה לחלוטין לשלה או לזאת של אנשי הסמכות.

אנחנו גם נוקשים

מאוד אפילו אבל מנקודת מבט רחבה יותר אנחנו חופשים ודנאמים בצורה מפליאה זה תלוי הקשר אנחנו פשוט לא סובלים חוסר צדק ושריותיות ונאבקים בזה במה שהנט שותק כי כך אמרו או אפילו מלקק את התחת לחזק לסמכות מה דעתך ?

arana1

New member
עצם המודעות לתלות בהקשר אומרת הכל

כי כל אחד יכול להיות נוקשה במקום שבו האחר רך וגמיש ומוותר,
ובגלל זה צריך לדון ברקע, בהקשר, ודיון כזה לא נעשה בכלל כי החד צדדיות הנורמטיבית היא לגמרי טוטאלית,
מבחינתה אנחנו נוקשים כי אנחנו לא מתגמשים איפה שהם מתגמשים,
את זה שאנחנו הכי גמישים במקום שבו הם מתחפרים אף אחד לא רואה כמובן,
וזה כל ההבדל,
וגם הסיבה לא רק לעוול הבלתי נסבל אלא גם לחוסר הערך המוחלט של כל מה שנחשב כסמכות בעינייני אוטיזם.

arana1

New member
גם בגלל זה

חוזר ומציע שנמשיך לקיים את הדיון הזה, את השיחה הזאת, ככל האפשר, גם אם גם רוב האוטיסטים כמו כל ההורים לא מסוגלים לראותו אלא כמהלך אנטי חברתי או כזה הנובע משנאה או אלימות או עימותיות בזמן שבדיוק להפך כל מה שמתבקש להתברר כאן זה מהלך שקול שלא מנסה לסגור חשבון או מבטא רק מטען אישי כפי שמעלילים עלינו כל הזמן אלא בלית ברירה עושה את מה שאף פסיכולוג או מטפל וכנראה גם אף הורה לא עושה מעולם שזה הנסיון לברר זהות אוטיסטית כנסיון לגיטימי, אפילו מהותי וחשוב, לבירור והתפתחות יחסי פרט חברה, אני זולת, מציאות שפה, ובכלל כל מה שנוגע לרגישות ומוסר בצורה שגם אם אינה מוסכמת ודווקא בגלל זה ראויה להקשבה ותמיכה והבנה.

למעלה