לילד הזה אני התפללתי

לילד הזה אני התפללתי

אני ראיתי את הסדרה של פרידמן וזה כל כך כואב שלא קיבלו אותו אני כל כך מבין . סה כזה עצוב הורים שלי רצו ילד אחר ורבלו חרא , אבא אמר לי שהוא לא מבין איך יצא לו ילד כסה , סבתא אמרה שהורים שרוצים להביא ילדים אם היה להם ילד כמוך עדיף לא להביא ילדים . אני שומע את השיר לילד הזה אני התפללתי ומביט בתמנות ובא לי לבכות . אני לא אשם שאני כזה רכה נולדתי סליחה

ואני מתחיל להבין תהורים

מזה לגדל ילד עם צרכים מיוחדים כמה זה קשה כמה זה מאבק אני מתחיל להבין את הורי , אני לעולם לא שנאתי אותם תמיד רק רציתי אהבה ואף פעם לא הרגשתי כז אני אוהב אותך אני חושב שבאמת אני אוהב אותם אבל הם לא יכולים לאהוב אותי אחי מתרחק ממני הוא מתבייש

הוא אומר שאין לי רגשות

אחי שאני חיי בספרה משלי שאין לי שום רגש לאף אדם או יצור רק לתחומי ידע שלי אמנם אני גאון אמר אבל חיי בעלומי עלה לי דמעה שהוא אמר ככה לאמא אחרי שהוא העליב אותי והיא אמרה שזה לא יפה , ואני תמיד הייתי ביחד איתו ותמיד שחקנו הינו כמו תאומים בנפש הוא התבגר ואני נשארתי ילד בן חמש כמו שאבא אומר

אין לי כוח

אני לא יכול לסבל תכאב תחוסר אהבה ואמפתיה לא יכול להשלים עם העבודה שאף אחד לא אוהב אף אחד אני אובדני רוצה להפסיק עם הכל ואף אחד לא מבין אותי אטומים .

למה להמשיך שאפשר לסיים

למה להתחיל שאפשר לגמור לזרוק הכל למה שמש תאיר שאפשר שחשכה תשרר , עצבות כמו כוס היא ויין בה מענבי הנשמה

למעלה