ניסיון לדיון מה זה אנשי אמצע ומה הבדל בין אוטיסט

ניסיון לדיון מה זה אנשי אמצע ומה הבדל בין אוטיסט

טוענים כלפי שאני החלטתי מידי כזה שהולך רק בדרך שלו מאוד אופיני למגזר שלנו , אבל למזלי יש לי יכולת די טובה לחזור בי אך
רק אחרי שמוכחים לי שאני טועה לכן אני לא רק חמור עקשן אלא גם יודע להתגמש שצריך , אז כמה שאלות לאנשי אמצע מה אתם מרגשים שלא מובהק מספיק אצלכם כדי להיות אוטסטים ,שלמים ב . האם אתם
מרגשים חצוים לכן אתם

לא מגדרים את עצמכם אוטסטים , ג . מה זה בעיניכם איש אמצע האם זה אומר שאתם חצי נט חצי אוטיסט כלומר לא כמו איזה יצור פלא מהתולוגיה היוונית ברור שלא אבל האם כאלו יש לכם נטיות גם משם
וגם מפה כלומר אתם ערבוב שן נטים ואוטסטים מעין תערובת , כמו שאני חצי אשכנזי חצי מזרחי זה הכוונה רק באופן עמוק יותר .
זהו אלו השאלות עכשיו דעות פלוס רקע משפחתי .

אני חושב שאבי הוא איש אמצע די מובהק כאלו הוא משתדל מאוד
להיות הכי נט שיש, אבל זה לא מצליח לו יש לו אובסיסיות הוא רואה אותו סרט כל הזמן חוזר על אותם סיפורים הוא שתקן למות שונא לדבר אין
לו טקאט בגרוש וכו , אבל הוא גם שומר על תדמית יציבה , כמו עבודה , כבוד עצמי , השיגיות וכו אמא למשל הכי לא היא אוטסטית שלמה היא לא מדברת בכלל ,

כל הזמן בטבלאט ובעולמה הפנימי , חוסר טקאט ונימוס לגמרי , אומרת מה בראש שלה תמיד ולא מבינה מה הבעיה בכלל , אין לה
קוי קוד חברתיים למשל יכולה לעשות הכל מול זרים כאלו היא בבית , היא לברלית מאוד פתוחה , אשת ספר לומדת המון חכמה בצורה יוצאת דופן

, זיכרון צילומי ירשתי ממנה , והיא קשה עד טירוף , הסטרית אלימה
מאוד , בעיות וסות חושי לא שולטת על כעסים , קשר עין שומרת אבל יכולה לא לענות שמדברים עליה או לישר מבט בכלל , היא בעיני אספגר , זהו אלו הורי , עכשיו אני רוצה להבין למה אני יחשב לאוטיסט ואבי למשל כנראה
לא יאובחן , זה לא ברור לי

, כי אני יודע שיש לו נטיות מובהקות הוא אולי אוטיסט שמאוד נשבר על הנורמה , אבל לא מספיק כדי לאבחן אותו ככזה , מה בעינכם
עושה אדם אוטיסט ולא איש אמצע , מה צריך להיות לו , כי אני מאובחן ב פי די די תפקוד נמוך והקוגנציה נחשבת למאוד גבוהה והתפקוד כמו אוטיזם קלאסי , מה דעתכם איש אמצע חייב לתפקד יחסית רגיל בחברה לכן
הוא איש אמצע כאלו אני שואל מה הקרטריונים להיות אוטיסט או איש אמצע , טוב זה הכל , אשמח לתשובות , דעות , תבונות ..

למעלה