על הקשר בין אוטיזם (ואספרגר) להומוסקסואליות.

Himmelfarb

New member
על הקשר בין אוטיזם (ואספרגר) להומוסקסואליות.

שאלה שאולי תישמע לכם קצת מוזרה, אבל רציתי לשאול- מאחר שיצא לי להכיר די הרבה אספים (גם ברשת וגם בחיים האמיתיים) שהיו הומואים (והאמת שגם אני מתלבט אם אני כזה או שמא דו מיני), רציתי לשאול את חברי הפורום הזה- עד כמה אתם חושבים שהדבר נכון, ושקיימת קורלאציה בין אספרגר לנטיות חד מיניות?

XFeralChild

New member
אין קשר בין נטיה מינית לאוטיזם

היי,

האתר הזה עשה סקר (באנגלית) נרחב על השוני בין אנשים על הספקטרום לבין אנשים נ״ט וההבדל המשמעותי שנמצא הוא שלאנשים על הספקרטרום יש העדפה לחתולים ע״פ כלבים

Himmelfarb

New member
כן, גם אני אוהב יותר חתולים מאשר כלבים (ושמתי לב שהרבה אספים

שהכרתי). תודה בכל זאת.

arana1

New member
יש, ויש.

ובצורה שיכולה להסביר הרבה מאוד דברים על הקשר הכי מעניין בין זהות ומיניות.

אני אמנם לא הומו אבל כמו רוב האוטיסטים הרבה הרבה הרבה יותר נזיל מגדרית מהסטראוטיפ המהותני שעדיין הכי מדריך את הנורמטיבי.

למעשה נדמה לי שאני פשוט נשי מדי בשביל להיות הומו, ולאורך השנים ואור הזמן אני מבין את הדברים האלה יותר גם דרך המפגשים שלי עם נשים וגם דרך התגובות שלי לדימויים מקובלים וחריגים.

לדעתי ממש לא נבון להתעלם מהמידה שבה אוטיסטים גם מאוד שונים מגדרית, זה נתון ומידע מהותי

אני דו מיני

אבל היו לי מערכות לרוב עם נשים ואני מעדיף איתם המשפחה כמובן לא יודעת שאני גם הומו אחרת הייתי מוחרם ומלקה פשוטו כמשצעו , כן משפחה מאוד פרמטיבית , ולא לא רואה קשר בין אוטיזם לנטייה מינית לזכרים.

שאלת רק על הומואים?

כי הומוסקסואליות מתייחסת גם לנשים-
ושאלת ספציפית על הומואים ואחר כך על חד מיניות (שוב גברים ונשים).
אחותי א-מינית ,מעדיפה גברים אבל ניסתה גם כיוונים לנשים והעדיפה שלו .
אני דו מינית (נמשכת לגברים ונשים)
אבל היו לי מערכות יחסים עם גברים בעיקר.
אני מעדיפה חתולים.

למעלה