אבחון שגוי

sima334

New member
אבחון שגוי

שלום,
בני עבר אבחון בקופה לאחר שבשאלון שהגננת מילאה להתפתחות הילד בין היתר נכתב שקשה לו להצטרף לקבוצת משחקים ובמשחקים 1/1 הוא משחק נהדר. היא כיוונה בכלל לקשב וריכוז בשאר הדברים שמילאה בשאלון אבל הם ראו את המשפט הזה וישר כיוונו למצוא ילד על הרצף האוטיטי וכשמחפשים מוצאים... שאלו שאלות אותנו ומצאו מה שחיפשו. אנחנו ממש לא מסכימים עם האבחנה.
מעוניינים ללכת לאבחון פרטי אך לא משהו שיקח מספר פגישות ויתיש אותנו ואת הילד. האם יש המלצה על רופא שיוכל בפגישה אחת לאבחון?
האם מישהו מכיר את ברק ציפרמן?
תודה רבה!

schlomitsmile

Member
מנהל
ממליצה לא לפנות למאבחן שמבטיח אבחון בפגישה אחת
איבחון על הספקטרום הוא עניין מורכב.
הבטחה לאבחון בפגישה אחת, מחשידה בחוסר מקצועיות.
בד"כ מדובר בשלושה מפגשי אבחון ואחריהם מפגש נוסף
בו המאבחן מוסר להורים את מסקנותיו ומשוחח איתם עליהן.

אני עברתי שניים בתל השומר בהקשר לאוטיזם

ואחד היו הורים בלעדי היתה צריכה להיות עוד פגישה אבל לא הלכנו כי רצו לזרז את מתן הוסטל בגלל התנאים הקשים בבית , שאין לי אוכל או חדר מטונף וכו , וגם סבתא התלוננה על האלימות שמופעלת כלפי אז מאוד זרזו .

ועוד פגישה רקע פסכיטרי ואבחנו סיכזופרניה פראנודית עם שילוב תנודות במצבי רוח , יענו אני פסכוטי עם הפרעות במצבי רוח ..

קיץ וחם

New member
תחושה דומה

גם אנחנו מרגישים ככה...אפשר לשאול בן כמה הילד ואיפה עשיתם? אפשר כמובן גם בפרטי ...שלנו בן 2.7

sima334

New member
תשובה

היי
הוא בן 4.5 ועשינו במאוחדת.
איפה אתם הייתם באבחון והאם אתם מתכננים ללכת לאבחון פרטי?

אנחנו היינו באבחון במרכז מילמן

פגישה של שעה עם פסיכולוגית רק אנחנו ועוד שעתיים פגישה עם רופאה, מרפאה בעיסוק, פסיכולוגית ושתי קלינאיות תקשורת.

dina321

New member
אנו באותו המצב. איבחון היה בהתפתחות הילד של מאוחדת

והרוב על סמך סיכום של הגננת שילד לא אוהב לשחק עם הרבה ילדים אלא יותר 1/1.
מחפשת לעשות איבחון נוסף. ילד לומד בבית הספר רגיל וכיתה רגילה. יש דברים שהוא מתקשה בהם אך זה לא יותר מילדים אחרים. לא גיליתי בבית הספר על איבחון ואף אחד לא שם לב!!! מתלוננים שהוא לפעמים לא מכין שיעורים אבל הוא אומר כי זה משעמם אותו (הוא מחונן ולומד ביום שליפה...). הוא לא מסודר אבל הרבה בנים כאלו...

dina321

New member
עוד משהו

אנחנו באים אחת לשנה להתפתחות הילד. הרופא מדבר איתו ובפעם אחרונה אמר לי שאם היום היו עושים לו אבחון הוא לא היה נכנס לספקטרום... אבל אמר את זה מהסיבה שילד אינטליגנטי ולומד מהר. אני לא יודעת מה לעשות... אפשר לעשות אבחון פרטי ואולי "להוריד" את זה. אבל אם אני טועה ובאמת יש בעיה. אח"כ יתקשה בצבא...אם לא היה עיניין של צבא אז בטוח הייתי מנסה "להוריד" את זה. אני לא מגלה באף מקום ואף אחד לא שם לב.

למעלה