מקווה שיש אנשים שיש להם כלבים פה שיוכלו להבין אותי

1smile11

New member
מקווה שיש אנשים שיש להם כלבים פה שיוכלו להבין אותי

האמת שממש רציתי לשתף פה משהו, רק עכשיו יצא לי להתחבר כדי לכתוב את זה,
לפני שלושה ימים היה לי יום די שגרתי, אפשר להגיד נסענו לירושלים,גשם גשם גשם ותיכננו על האש התחלנו לעשות אותו למרות שהיה גשם שמש גשם שמש ככה בגלים וזה הפריע
לקראת הצהריים תוך כדי שאנחנו מתחילים את המנגל התקשרו אליי ואמרו לי שהכלבה לי גוססת ולחזור הביתה(עומדת למות במינוח יותר פשוט),עזבתי הכל הכרחתי את אבא שלי לעזוב הכל למרות שהוא לא רצה כי היינו עם חברה שלו וחברים שלה בסוף בלית ברירה הוא הסכים ונסענו הביתה, אחד הדברים אולי היותר קשים שעברתי אף אחד לא מכין אותך,אף מקום אף מסגרת לא נותן לך את השיעור הזה לחיים כשזה קורה,תמיד פחדתי מהיום הזה באמת שיגיע והיא לא תהיה פה יותר איתנו,
חזרתי הביתה,ראיתי אותה,היא שכבה היה לה כ"כ קשה היא הייתה כל הנשמה שלי היא היוותה את כל החברים שלי ביסודי ובחטיבה ובתיכון איתה הייתי משחקת אחר הצהריים יוצאת לטייל איתה טיולים ארוכים ים בריכה היא הייתה כמו בת בשבילי והיא ראתה אותי כמו הגורה שלה אם מישהו העז לנסות לפגוע בי היא הייתה חושפת שיניים ונוהמת כמו להגיד שאם תפגע בה תעבור דרכי קודם כי ככה זה
היא הייתה הכי מדהימה בעולם היא הייתה לברדורית רטריוורית מעורבת עם זאב כלבה מאוד חכמה, אף אחד לא רצה אותה נסענו להרצליחה לקחת אותה שהייתה בת שלושה חודשים ממקום שלא רצו אותה לחיים חדשים
היא נתנה לי המון,אהבה חום ומשפחה, למדתי בזכותה הרבה דברים אפילו לרכב על אופניים,היא תמיד הייתה שם בשבילי בכל הצלחה ובכל פעם שהייתי חוזרת מהבית ספר כדי לקפוץ ולאהוב אותי,
וגם שהיה קשה-שהייתי עצובה לבד או שסתם היה קורה משהו רע היא הייתה מנחמת אותי כלבים זה מדהים זה נשמה טהורה הם בחיים לא יבגדו בך. היא הייתה רצה אליי לחיבוק ונותנת לי ליקוקים. היא הייתה מעירה אותי בבוקר לבית ספר היא הייתה קופצת על המיטה,מוציאה את השמיכה בכוח ומתחילה ללקק אותי שלא אצליח לחזור לישון
כלבים זה הדבר הכי נאמן שיש שראיתי כל חיי..
כלבים תמיד יהיו שם לטוב ולרע.
היא פשוט שכבה שם,ראיתי אותה, היא הייתה הכלבה הכי בריאה בעולם עד יום שישי האחרון למרות שהיה לה קשה לשמוע אבל זה קורה לכל הכלבים היא לא הייתה חולה אף פעם
ראיתי אותה קפצתי אליה בחיבוק ללא רחמים רק כדי שבאמת תרגיש את החיבוק שלי,ושאני שם,שתדע את זה,נישקתי אותה בפעם האחרונה וקיוותי לקבל בחזרה אבל לא הצלחתי כי כבר היא בקושי הצליחה לנשום התנצלתי על כל הימים שלא הייתי יכולה להיות איתה ושם בשבילה ואני מקווה שהיא יודעת כמה אני אוהבת אותה במשך 16 שנים.רק שבוע שעבר היה לה יומולדת 16
לא נקלט שאני לא אחגוג איתה יותר ימי הולדת שלי שהיא הייתה תמיד חלק מהמסיבה
לכו תאמצו זה דבר כ"כ טוב זה ערך מוסף,
צריך להשקיע בטיפול,
אבל אתה מקבל כ"כ הרבה בחזרה,
אני באמת לא יכולה לדמיין את החיים שלי בלעדיה כי אני לא יודעת מזה אני לא יודעת אחרת לא נקלט לי שלא אקבל חיבוקים ממנה..
ממליצה לכל אחד ללכת לאמץ...
ואני משתפת פה כי אין לי מקום אחר כל כך שאני באמת יכולה לדבר על זה

schlomitsmile

Member
מנהל

מבינה אותך לגמרי...

הייתי במצבך פעמיים...
https://www.youtube.com/watch?v=qmDA7c8PKog
&nbsp
דבר אחד יכול אולי לתת לך מעט נחמה-
היא מתה עטופה באהבתך.
אין דרך טובה יותר למות מאשר מחובק ע"י מי שאתה הכי אוהב והכי אוהב אותך.

מבין לגמרי

מאוד מאוד מבין אותך גם אני אבדתי את קריזי הרועה גרמני מעורב ברנס שלי , גזע ענק יפיפה שחור כולו עם מלא פרווה , כלב משוגע אני נורא מתגעגע עליו ויש לי סיוטים עליו , אני ממש מבין אותך , שולח לך חיבוק , קשה נורא בהתחלה צריך להתרגל , לאט לאט סליחה שאין לי הרבה מילים אבל אני נורא מבין

גורג42

New member
מעולם לא היה לי כלב, אבל עדיין צבט לי את הלב

כלבים הם עם מיוחד, אין ספק.

למעלה