אני חייב לתיום

אני חייב לתיום

כדי ליצב את מצבי הרוח אני מאניה דפרסיה ואבא הזה לא אכפת לו ולא לוקח אותי לפסכיטר משאיר אותי בדיכאון קלני כבר חודשים אני לא רוצה בחיי ולא יודע לא עוזר , הפסכיטר שהוא מומחה בדיכאון קלני אמר לאבי אני חושב שהדיכאון לעולם לא יברא אז הפתרון הוא רק לשכך , אלכהול עוזר לי מאוד אך אני נוטל כדורים אנטי פסכוטים ומקבל זריקה לסיכופרניה ואסור ושאני לקחתי פעם שעברה סמים או אלכנול עם הכדורים נכנסתי להתקף פסכוטי חריף מאוד ורצתי בכביש , אז אסור לא סמים ולא אלכהול ולא רוצה לאכזב את אבא , אז איך אני מסביר לו שאני חיב לתיום עכשיו , ולא יכול לחכות לפגישה , כי אני אובדני וזה מסוכן והוא אדיש או אומר בוא נאשפז אותך וזה עוד יותר מכניס אותי לדיכאון , אני רוצה לזרז את הפגישה ולא יודע מה לומר לו , מה לומר לו , מה דעתכם ..

אולי אני באמת צריך אישפוז

במחלקה סגורה כנראה באברבאנל או בשערי מנשה לא טוב שם מחכה שכל דקה תעבור ודקה זה נצח זה גהנום אבל שאני נכנס לאובדנות קדה או הפך למאניה או התקף פראנודי אני נהיה מסוכן נורא , לא כיף ואף אחד לא מבין מזה הגהנום הזה אני לא יודי מקווה לטוב אבל קשה ,הלוואי לא הייתי חולה אבל זה מה יש והואטיזם הוא עוד דבר חיובי בי אותו אני אוהב אבל מחלות פסכטיות הורסות אותי כל שנה כמה אשפוזים לפעמים אני כבר שנה לא אושפזתי וכנראה אני אתאשפז שוב

הפעם הראשונה שכבתי ען גבר אני חושב שהייתה

שהייתי ילד בן חמש אולי שש ואני נזכר בזה כי קראתי מחקר על נטייה מינית והקשר לחוויה כזו בילדות , ונראה לפי המחקר שלא מעט ילדים זכרים הושפעו מהחוויה והשפיעו על הנטייה המינית שלהם , זה מעניין מאוד. אני אישית לא ממש זוכר מה היה יש לי ניתוק אבל זה היה , ומעניין מאוד מבחינה פסכלוגית עם נטייה מינית היא דבר מרכש כי אני יודע שמשיכה לזכרים היא דבר מולד ולא נרכש ככה לפחות טוענים אס זה האיר לי על העובדה שאני הומו זה חידד לי ועורר אותי מעניין מאוד , באמת הנתונים מעניינים .

יש לי פוסט טראומה מורכבת

מה לעשות משפחה הלוואי שהייתי יכול למחוק את הילדות שום סם לא משכך את זה משפחה מה לעשות סך הכל אנשים טובים או נוטים לזה בלי קשר לאלימות או מה שמכונה אונס וכו .. ניסו מה לעשות מורכב להיות הורה או בכלל אדם , אבל כל לילה סיוטים זה מה יש זהו

יש לי מחלה נפש חריפה

אני מכור לאבא שלי לא משנה מה אני יחטוף זין ממנו לא משנה כמה עמוק ויבקש עוד זה מטריף אותי , אנט לא מסוגל לשחרר , אני יש לי תסמנות האישה המוכה אני רק מחפש שיאהב אותי ואנט יודע שזה לעולם לא יקרה , לפעמים או הרבנ פעמים אני חושב שאם הוא היה אומר לי לתת את הגוף שלי כילד רק שיאהב אותי הייתי נותן במילא אני הזונה שלו כל החיים אז מזה כבר משנה .. והוא הכל בסדר אני אבא מושלם אבא נהדר אבא הכי טוב חולה נפש הוא יש לו מחלת נפש בטוח ומוציא נכל עלי

מאי התחילה לשנוא אותי

אחותי הקטנה אוטסטית שאני הכי קשור עליה מכל המשפחה שתמיד לצידי התחילה לשנוא אותי , היא צועקת בבית שאניא
אח חרא והרסתי לה את החיים והיא רוצה לדווח עלי למשטרה שיכנסו אותי לכלא על מה שכל השנים עשיתי לה , אני לא מבין מאיפה סה בא היא אף פעם לא דיברה עלי ככה היא תמיד ניסתה להבין את המורכבות כאב לה אבל היא לא אמרנ רכה היא היתה אומרת שלמרות הכל אני האח הכי אהוב עליה ויש לה הרבה אחים ,לא יודע מה קרה אחותיי הגדולה ורד אמרה שכנראה יש להדצאוציה נתק והיא עכשיו נזכרת ממש ומקבלת את המה שקרה באופן מבקר היא אמרה שכמו לי יש סיוטים גם לה והיא סיפרה לה שהיא חולמת שאני מרביץ לה או אונס אותה ודברים כאלו וזה כואב לה נורא , אני נסיתי לדבר איתה הייתי נורא עצוב והיא אמרה לך לך תחנק עם הדמעות תנין שלך רוצח , וממש לא מדברת איתי לא יודע מה קרה לי וזה רק ככה איזה יומים לא יודע מה קרה לה לא מבין , אני חייב עצות עזרו לי

למעלה