כתת תקשורת רעננה

כתת תקשורת רעננה

שלום לכולם,

אנו הורים לילד על הספקטרום ומוגדר בתפקוד גבוה. כעת לומד בכיתה ב ברעננה. נראה כי תתכן אפשרות לפתיחת כיתת תקשורת ברעננה לכיתה ג' בשנה הבאה. יש צורך במספר מינימום של ילדים וכעת המספר עומד על 3 ילדים. המטרה ליצור תמהיל של ילדים על הספקטרום אבל בתפקוד גבוה. אם רלוונטי עבור מישהו מחברי הפורום, כדאי לפנות לורד ממחלקת החינוך ברעננה 097610375 ולהתעניין בנושא תוך הדגשת התפקוד הגבוה של הבן/בת.

schlomitsmile

Member
מנהל
למה?
ה
שלי למד ביסודי בכתת תקשורת שתלמידיה היו כמעט מכל רוחב הקשת
(מילד לא ורבלי וכמעט לא מתקשר בדרכים מקובלות עד ילד מאד ורבלי)
וכולם נתרמו מאד זה מזה.
יכולה לפרט אם מישהו מתעניין.
&nbsp
ההדגשה הזאת על ה"תפקוד הגבוה" לא רק מונעת מהילדים את הברכה שבגיוון
יש בה גם משהו צורם- מה ההבדל בין זה לבין הורים בכתה רגילה
שלא רוצים את הילד ה"גבוה" שלך?

מסכים מאוד כל מילה בסלע

אגב החברים הכי טובים שלי שהייתי בשחף היו אוטסטים בתפקוד נמוך וחלק מהם גאונים באופן ברור בחור אחד שלא היה מדבר כמעת אבל היה מחשב את כל השטח של הבית חולים בשניות ומה לא ולמד חומר הכי מורכב בחשבון והיה גאון ומצחיק וכל הזמן בא עלי ולבחורות וכולנו חיבקנו אותו והוא היה כזה מתוק וחברותי ועוד נערה גם אוטסטית שלא מדברת. כמעת הייתה מציירת את החיות בפינת חיי בצורה מדהימה והיא הייתה כל כך חמודה ויפה ועדינה ודברתי איתה והיא היה לה חבר מהוסטל שלה , תפקוד נמוך הם גם בני אדם כמו כולם ולטעמי הם רגשים וחכמים וטובים לא פחות ואפילו יותר מהתפקוד גבוהה הם יש להם נשמה ענקית הם מחוברים לקדוש ברוכו וגם אני לא בתפקוד גבוהה וזה מעליב שככה מדברים .. ממש עושה רע על הלב

למעלה