אין תרופה למחלה שלי

אין תרופה למחלה שלי

אבא צודק אין תרופה למחלה שלי הוא אומר לי אופציה אחת נשארה לך הוסטל , אמרתי לו אבא אני לא אבריא שם לא מתרפים מאוטיזם או מחלות פסיכוטיות וכו הוא אטום אומר זנ מה יש , אני חולה אוטיסט חולה מה לעשות אני לא מבין מה אחרים אומרים לא מבין איך בני אדם מרגשים ואני חיב בועה משלי כל הזמן מתעס. באני אני 5נט אבא אומר לי אתה לא אוהב אף אחד חוץ מעצמך בטח למדתי ממך , אמר אולי ניקח אותך לאילוף למה שמו התנהגותי זה למה הפסכיטר אמר אולי יעזור לי ויכנס לי קצת שכל ככה אבא אמר , אני אין לי סבלנות לשבת אצל איזה שמוק שיסביר לי שעות מה לעשות אין לי כוח , ברור לי שאם הייתי נט היה לי הרבה יותר טוב , היה לי חיים היה לי בית , היה לי עבודה היה לי כסף היה לי אולי משפחה משלי , מה שאין סיכוי שאשיג שאני אוטיסט פסיכוטי עם בעיות התנהגות הכי חריפות שיש , אז מה אני יעשה מי יקבל אדם כמוני , אף אחד ככה זה זה החיים , אז אני אלך להוסטל יקשיב לכל מה שהזבלים אומרים לי וכמו שאבא אומר אשתדל להיות בן אדם . כי אחרת הוא אמר נאדה נתי נאדה לא כלום שממה , מדבק אין סופי אז מה לעשות נקבל את הגזרה ונשתדל אין מה לעשות אני חולה כי ככה קבעה החברה וכמו שעתבו בשיר על הילדנ ואונס החוק לא משתנה בגלל דמעה של ילדנ , אין לי כוח , יש לי פגישנ אצלו עוד שהועים , צריך לקהל לתיום אולי זנ הכי חזק למצבי רוח הרס לי את המוח חבל על הזמן אבל זה עושנ אותך זומבי כזה אתה על אוטמט וזהו אחן בריריה , הכדורים הורסים אותי לא חושב לא לומד אבל אין בריריה אבא אומר חובה זה מאזן אז אני לוקח , אני עייף אני כבר כמעת לא יושן שבועיים מי לפני פסח , רוצים לאשפז אותי למה אומרים אני בפרניוה מחשבות שווא של רדיםה ואז אני נהיה מאוד מסוכן עד מוות שלי ושל אחרים , זה בלאגן אין מה לעשות נראה כבר אני שקט שוכב במיטה לא מדבר הרבנ , עם עצמי , אין בריריה הדיכאון הורס לי את המוח , מת מת לסיים עם החרא שקרוי חיים אבל מתאפק בגלל התשובה , לא רוצה לאכזב את אבא אז ממתין זהו זה מה יש לי לומר

למעלה