לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אוטיזם, אספרגר ו-PDD

<div>גולשים יקרים שלום, וברוכים הבאים לפורום "אוטיזם ואספרגר". הפורום שלנו מיועד לכל מי שקשור לספקטרום האוטיסטי -הורים, משפחות,אוטיסטים בוגרים ומטפלים. בפורום משתתפים הורים לילדים בספקטרום האוטיסטי בכל רמות התפקוד. מטרת הפורום היא להיות לבית, מקום תמיכה, מרכז מידע ואתר שיחה לכל ההורים והמשפחות, מטפלים ואנשי הספקטרום עצמם. אנחנו מזמינים את כל המעוניינים לחלוק את חוויותיהם, רגשותיהם, שאלותיהם ודעותיהם, בנושאים השונים המעסיקים אותם בתחום זה. נבקש מכולכם לקרוא את תקנון הפורום ולהקפיד לנהוג על פיו, על מנת שהמקום יהיה נעים לכולם. גלישה נעימה מור ושלומית</div>

לצפיה ב-'בבית שלי צועקים...'
בבית שלי צועקים...
20/04/2017 | 16:56
5
185
קראתי עוד פעם את השירשור על חדר שקט בשדות תעופה (לא את המאמר עצמו), מכיוון שלא הבנתי אותו מהתחלה וניסיתי שוב.
ופתאום הבנתי: בבית שלי צועקים! כל הזמן רועש!
שלושה בנים משחקים זה פיגוע שמיעתי
גם לא מקשיבים, לכן אנחנו ההורים כל הזמן צועקים כדי שישימו לב אלינו
וגם כועסים כבר בחצי שניה שהילדים לא מגיבים למה שאנחנו אומרים להם
ואז הילדים רגילים שצועקים ולא מזיזים עפעף עד שלא צועקים עליהם
וגם רגילים לצעוק כי ככה מדברים בבית שלנו
מעגל קסמים
!@#$#@!
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'מעגל קסמים לא נפלא לפחות לדעתי '
מעגל קסמים לא נפלא לפחות לדעתי
20/04/2017 | 17:03
65
לפי דעתי לפעמים צריך שקט או הפוגה אני לא אוהבת את המעגל הזה אז אני משתדלת שיהיה רגוע בבית 
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'מעגל עצוב שמתרחש בבתים רבים'
מעגל עצוב שמתרחש בבתים רבים
20/04/2017 | 18:22
76
מה שיכול לשנות אותו הוא מודעות של ההורים -
בדיוק הנקודה אליה הגעת

לי יש 4 בנים...
גיליתי שכשאני ניגשת קרוב לילד ומדברת בשקט
זה הרבה יותר אפקטיבי מלצעוק.
נכון, לפעמים זה לא פשוט,
זה מחייב לעזוב את כל מה שאני עושה
כדי ללכת אליו,
זה מחייב לעשות סויץ' בראש ולדבר לילדים ממקום אחר,
מקום שמתחיל מהקשבה,
אבל זה שווה בהחלט את המאמץ

ולגבי ה"מקום האחר" הזה-
הנה שני קישורים:
הראשון, למי שרוצה את עיקרי הדברים

השני, למי שרוצה להכנס קצת יותר לעומק
( מי שרוצה להכנס לעומק אבל בקיצור יכול להתמקד בעמ'13-34)
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'זה עוד טוב'
זה עוד טוב
<< ההודעה הנוכחית
20/04/2017 | 21:20
37
בבית שלי מרבצים מכות רצח לילדים אותי למשל שרפו עם מגהץ או הורידו לי דם ומה לא , אתם במצב טוב מאוד יחסית . הורים שלי ככה מחנכים גם סבתא חינוך רוסי ישר עם המחט על השפתים שאתה מקלל , בסוף התעצבנתי עליה ואמרתי ככה את רוצה ולקחתי מחט וחוט ונסיתי לתפור את השפתים , רק אז נרגעה מה לעשות קשה , לא טוב לצעוק לא טוב לעניש לא טוב להשפיל ואפילו לא לצעוק אחרת יצא לך ילד כמוני , וסבתא אומרת אם הורים רוצים ילדים ואין להם רק שלא אהיה להם ילד כמוך עדיף בלי ילדים ..
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'בישראל צועקים'
בישראל צועקים
22/04/2017 | 19:59
1
48
כנראה גם קשור לתחרות המתמדת על משאבים וזמן ותשומת לב, שמי שלא צועק נחשב כמת, אז הדרך להתמודד עם זה עוברת כנראה דרך הנסיון להמחיש ולהתנהל דרך תשומת לב גם למה ששקט ודומם.

צעקה היא תוצאה של משהו שנדחס, שלא מוצא מוצא, אפשר לברר למה ואיך דברים נדחסים, ולנסות להתנהל בצורה שתזהה את הצמתים האלה מראש

אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>
לצפיה ב-'בכל מקום צועקים '
בכל מקום צועקים
23/04/2017 | 00:20
24
אבל כנראה בישראל יותר מהסיבות שמנית ישראל ארץ מאוד קשה ובעיתית עמוס עוז מתאר יםה את השראלי על היופי בחום ועל הרע באגרסיה מדבר על זה הרבה אני לא מתחבר לחום הישראלי כל כך , שאם תיפול ירמו אותך מהרצפה אבל כמו שאמר עוז יפלו אותך שוב זה לא אהבה בעיני בכלל . עדיף להתעלם ולא לרמוס כמו בארץ .
אוטיזם, אספרגר ו-PDD >>

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ