אוטסטים ומגע

אוטסטים ומגע

יש טענה שאוטסטים שונאים מגע בעיני זה לא נכון בעיני הם מאוד אוהב מגע , אבל מגע אחר מגע סלקטיבי מאוד ובזמן ובמניון ועם האדם הנכון ,אני מתעב מגע בצורה קשה מאוד , אני לא מסוגל שאף אחד יתקרב עלי ויגע בי אלא אם אני מרשה לו , למשל יש כלל במשפחה אף אחד לא מתקרב עלי בלי להודיעה לפני אסור לבוא עלי בהפתעה ולגעת אחרת אני נכנס להלם ומפוחד ונורא מובך ויכול להיות אלים מאוד , זה קשה מאוד בחברה נט שהרבה מהתקשורת מבוססת על מגע בין בני אדם וככה אתה נחשב חברתי ואני מבחינה זו ומכל בחינה אחרת נחשב אנטי חברתי באופן הכי מובהק שיש , זה היה קשה במיוחד בבית ספר כי ילדים לא מבינים מזה , והם יכולים להיות מאוד רעים , ומגיל צעיר התרחקתי מכל הילדים והייתי לבד לגמרי הם דווקא רצו קשר איתי ,. אבל לא הייתי מוכן לדבר איתם אפילו מילה אחת , הייתי רואה ולא נראה , שעלתי לחטיבה הרבה בנות מהכיתה רצו לחבק אותי ולנשק אותי כי חשבו שאני כל כך יפה וחמוד וחכם והייתי עושה הכל כדי שלא יתקרבו עלי , הייתי פשוט בורח. מהן זה העליב אותם , אבל ניסו די הרבה זמן להתחבר עלי לא הייתי מוכן , כל החטיבה עד סוף התיכון לא היה לי אף חבר כי לא רציתי תקשורת עם בני אדם , גם לא הייתי מדבר עם המשפחה שלי כמעת או עם אחי הייתי רוב הזמן כלוא בתוך עצמט מרצון , ככה מגיל צעיר מאוד , אבל בסופו של דבר היו לי אולי שני חברות אחד שלמדה איתי מתמטיקה במגמה לחמש יחידות שהיית גם חריגה אבל מאוד מאוד יפה ועדינה ורגישה ועוד ילדה אחת שהייתיי איתה מהחטיבה מכיתה ז ורצתה לדבר איתי באיסקיו אך לא רציתי עד שבסוף נוצר קשר מסיום אבל לא יותר מזה , הייתי מאוהב בה הרבה שנים ולא אמרתי לה כולם , כולם היו מאוהבים בה בשכבה ורצו בחברתה היא הייתה בחורה כל כך יפה ומצחיקה והיה לה אופי מאוד חברתי לא כמוני גם אנט איתן לא אהבתי מגע אבל עם זאת שהייתה במגמת מתמטיקה כן היה מגע עמוק וחיבור יפה עד שהתגיסה ואני לא ונותק הקשר , עכשיו יש לי בעיות די קשות בנוגע למגע אנט יכול להיות נורא מסוכן אם נוגעים בי שאני לא רוצה ושהייתי בשחף ואיזה נערה כל הזמן נסיתה להתחיל איתי ונגע בי ולא רציתי ואמרתי שהיא נוגעת בי וזה מציק לי אמרתי לצוות ולא עשו כלום פעם היא באה ושוב נגע בי והתחלתי לזרוק עליה אבנים כי התעצבנתי , וזרקו אותי משחף והיה לי פגישה אצל קרמנלוגית והיא אמרה שאני מאוד מסוכן ולא צפוי ומאז עשו לי סרט שלא אקבל הוסטל , וזה שיגע אותי כי אני אמרתי שלא יגעו בי ושנוגעים בחורנףה ישר מגנים עליה אהל שנוגעים בי שאני בחור זה בסדר , זה שיגע אותי לא סתם אני שונא פימנסטיות , תמיד מגנים על בחורות ראיתי אפילו סרטון על זה איך ישר מגנים על בחורנ ותוקפים אותו שזה בשטח ציבורי ושהיא תוקפת אותו צוחקים עליו כאלו מה אתה בוכה זכית , זה חברה מחורבנת , אני לא מחפש שבנות יתחלו איתי אני שונא שהן עושות ככה זה מגעיל אותי כל הזמו מסתכלים עלי וזה מכניס אותי ללחץ באוטבוס ובכל מקום ולי אין זכות להשמע קול , כי אין דבר כזה אישה שמטרידה חחחח הצחקתם אותט לא סתם אני שונא נשים עולם לא הוגן , ויש עוד מקרים שלמשל הייתה אצלי איזה חברה ואני ישנתי היא באה עלי ראתה אותי שאני יושן בא ליטפה לי את השער , אני ישר קמתי מתוך אנסטינסט והכנסתי לה בלי להתכוון פצצה לפנים למזלי היא מכירה אותי ויודעת שאני פוסט טראומתי וגם היא אז היא הבינה , אבל בחורה אחרת לא הייתה יכול לקבל דבר כזה , אנשים לא מבינים מה הבעיה לגעת , אני לא יכול דאבא שלי נוגע לי ברגל יש לי צמרמרת ובא לי להקיא , לא יכול מגע , אבל שאני רוצה וזה קורה לפעמים לא הרבה אני בא מחבק מנשק את אמא את אחיות שלי את אחי את אבא , אבל עד היום אבא לא מבין וכועס למה אני אומר לו אפילו שגא להביא לע חולצה אל תגע בי הוא לא קולט וכועס עלי ואני צריך לספוג מגע שזה עבורי כמו אונס אותו דבר . כל מגע נחווה לי כאלימות קדה וכפלישה לנשמה שלי זהו הרקע , אני רוצה לשמוע איך זה אצלכם ואצן ילדכם , ולראות עד כמה התופעה נפוצה וקרובה לחוויה שלי , זהו אמי הולך לישון לנסות לפחות כל הזמן סיוטים לא ישנתי נמון זמו אולי מיום ראשון שעבר כאלו כן ישנתי כל לילה שעה שעתיים כי קמתי מסיוטים אס קשה

למעלה